Spijkernisse, Netherlands
Terug

Alle woningen van Hef Wonen in Brielle nu verkocht

387196796fcff72cdbf8b654dab52a29
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Brielle - Met de laatste levering op 1 september zijn nu alle huurwoningen in Brielle van Hef Wonen verkocht aan Stichting Maasdelta Groep, Woningstichting Ressort Wonen en gemeentelijk Woonbedrijf Voorne aan Zee. Hef Wonen verkocht de woningen omdat zij zich vooral wil richten op Rotterdam.
Wethouder Wonen Aart-Jan Spoon: “Ik ben erg blij met de inspanningen van alle betrokken partijen. Op deze manier zorgen we er met elkaar voor dat we deze woningen in Brielle beschikbaar kunnen houden voor de sociale verhuur.”
373 woningen zijn overgenomen door Maasdelta Groep, 80 woningen en 2 bedrijfsruimtes door Woningstichting Ressort Wonen en 294 woningen en 11 garages zijn overgenomen door Woonbedrijf Voorne aan Zee.
Maandag 2 september hebben alle partijen elkaar gefeliciteerd met de aankoop. Wethouder Daan van Orselen, namens Woonbedrijf Voorne aan Zee: “Deze uitbreiding met bijna 300 woningen in Brielle is belangrijk voor het Woonbedrijf en onze inwoners. We kunnen hierdoor blijven zorgen voor betaalbare huurwoningen in onze gemeente.”
Bestuurder Ruud van Nieuwaal van Maasdelta Groep vult aan: “Ik ben verheugd dat wij opnieuw in Brielle woningen overnemen. Hiermee komen wij tegemoet aan de opgave die er is om de voorraad betaalbare huurwoningen op peil te houden. Wij verwachten de komende jaren deze voorraad nog uit te kunnen breiden door nieuwe betaalbare woningen in Brielle te bouwen.”
Voormalig directeur-bestuurder van Ressort Wonen Frans Desloover: “Ressort Wonen feliciteert de huurders die nu bij Woonbedrijf Voorne aan Zee kunnen rekenen op goed onderhouden woningen. Wij blijven ook in de komende jaren met onze maatschappelijke partners Woonbedrijf, Maasdelta Groep en De Zes Kernen werken aan goede volkshuisvesting in gemeente Voorne aan Zee.”
In 2021 verkocht Hef Wonen (toen nog Vestia) al 708 woningen in Brielle aan Maasdelta Groep, Woningstichting Ressort Wonen en Woonstichting De Zes Kernen. Hiermee zijn alle huurwoningen van Hef Wonen in Brielle overgedragen. Alle huurders zijn afgelopen periode persoonlijk geïnformeerd over de verkoop. Uiteraard kunnen zij in hun woning blijven wonen.

Lees ook

Gemeentehuis Voorne aan Zee

Gemeente Voorne aan Zee stelt drie locaties open om verkoeling te zoeken

Voorne aan Zee – De gemeente Voorne aan Zee heeft vanwege de aanhoudende hitte drie locaties geopend voor inwoners om verkoeling te kunnen zoeken. De locaties zijn bedoeld voor mensen die thuis, bij familie, vrienden of kennissen geen koele plek kunnen vinden tijdens de warme temperaturen waarbij het KNMI code rood heeft afgegeven.

zon

Zo gaat onze regio om met de hitte

REGIO - Sinds vannacht 00.00 uur is code rood van toepassing als weeralarm. Het is de eerste keer dat deze code voor warm weer is uitgegeven. In de regio is het onderwijs grotendeels stilgevallen en gaan activiteiten niet door. Ook is er extra drukte in de regio. In dit artikel houden wij u vandaag op de hoogte van actualiteiten rondom het weer.

Brandweermuseum Hellevoetsluis 1

Brandweermuseum Hellevoetsluis viert 100-jarig bestaan: ‘Trots om de collectie aan bezoekers te laten zien’

Hellevoetsluis – In het Brandweermuseum in Hellevoetsluis kun je terecht voor een uitgebreide collectie waar de bestrijding van brand in Nederland van rond het jaar 500 tot nu te zien is. Dit jaar bestaat het Brandweermuseum uit de regio 100 jaar en wordt dit jubileum groots gevierd met een feestweekend op zaterdag 11 juli en zondag 12 juli.

0723d507-f5d1-42da-8dc9-59a2a66abb22

Muziektent in Oostvoorne decor voor traditioneel bosconcert

Oostvoorne – Traditiegetrouw verzorgt muziekvereniging De Volharding uit Oostvoorne ook dit jaar weer een bosconcert in het Mildenburgbos.

Zon_weer

Code rood vanaf middernacht

Regio - Vanaf middernacht (0.00 uur) geldt in 8 provincies in Nederland code rood vanwege de verwachte extreme hitte. Ook in onze provincie geldt code rood.

N57

Drukte verwacht op de N57 vanwege Concert at Sea en verkeer richting het strand

Regio – Van donderdag 25 juni tot en met zaterdag 27 juni staat een nieuwe editie van het festival ‘Concert at Sea’ op het programma op de Brouwersdam. Vanwege dit evenement en het verkeer dat vanwege de zomerse temperaturen richting het strand trekt, wordt de komende dagen drukte verwacht op de N57.