Spijkernisse, Netherlands
Terug

Alle woningen van Hef Wonen in Brielle nu verkocht

387196796fcff72cdbf8b654dab52a29
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Brielle - Met de laatste levering op 1 september zijn nu alle huurwoningen in Brielle van Hef Wonen verkocht aan Stichting Maasdelta Groep, Woningstichting Ressort Wonen en gemeentelijk Woonbedrijf Voorne aan Zee. Hef Wonen verkocht de woningen omdat zij zich vooral wil richten op Rotterdam.
Wethouder Wonen Aart-Jan Spoon: “Ik ben erg blij met de inspanningen van alle betrokken partijen. Op deze manier zorgen we er met elkaar voor dat we deze woningen in Brielle beschikbaar kunnen houden voor de sociale verhuur.”
373 woningen zijn overgenomen door Maasdelta Groep, 80 woningen en 2 bedrijfsruimtes door Woningstichting Ressort Wonen en 294 woningen en 11 garages zijn overgenomen door Woonbedrijf Voorne aan Zee.
Maandag 2 september hebben alle partijen elkaar gefeliciteerd met de aankoop. Wethouder Daan van Orselen, namens Woonbedrijf Voorne aan Zee: “Deze uitbreiding met bijna 300 woningen in Brielle is belangrijk voor het Woonbedrijf en onze inwoners. We kunnen hierdoor blijven zorgen voor betaalbare huurwoningen in onze gemeente.”
Bestuurder Ruud van Nieuwaal van Maasdelta Groep vult aan: “Ik ben verheugd dat wij opnieuw in Brielle woningen overnemen. Hiermee komen wij tegemoet aan de opgave die er is om de voorraad betaalbare huurwoningen op peil te houden. Wij verwachten de komende jaren deze voorraad nog uit te kunnen breiden door nieuwe betaalbare woningen in Brielle te bouwen.”
Voormalig directeur-bestuurder van Ressort Wonen Frans Desloover: “Ressort Wonen feliciteert de huurders die nu bij Woonbedrijf Voorne aan Zee kunnen rekenen op goed onderhouden woningen. Wij blijven ook in de komende jaren met onze maatschappelijke partners Woonbedrijf, Maasdelta Groep en De Zes Kernen werken aan goede volkshuisvesting in gemeente Voorne aan Zee.”
In 2021 verkocht Hef Wonen (toen nog Vestia) al 708 woningen in Brielle aan Maasdelta Groep, Woningstichting Ressort Wonen en Woonstichting De Zes Kernen. Hiermee zijn alle huurwoningen van Hef Wonen in Brielle overgedragen. Alle huurders zijn afgelopen periode persoonlijk geïnformeerd over de verkoop. Uiteraard kunnen zij in hun woning blijven wonen.

Lees ook

spijkenissevreugde

Spijkenisse heeft eindelijk de eerste zege binnen

Spijkenisse heeft zaterdag op sportpark Jaap Riedijk een mooi resultaat bereikt tegen HBS, dat op de tiende plaats stond. De mannen van Davey van Velzen pakte de eerste zege van de competitie, 2-1, Ze staan na tien duels met vijf punten nog wel onderaan in de vierde divisie B.

Schermafbeelding 2026-11-05 153924

Chantal Keijzer brengt nieuws uit Spijkenisse op eigen wijze: ‘Ik had nooit verwacht dat het zo hard zou groeien’

Spijkenisse – Van weer een afsluiting van de Spijkenisserbrug tot opvallende gebeurtenissen in de regio: Chantal Keijzer brengt het nieuws uit Spijkenisse en omgeving op geheel eigen wijze. Met haar video's op TikTok en Instagram bereikt ze regelmatig duizenden kijkers. Wat begon als een spontaan experiment, groeide uit tot een uit de hand gelopen hobby waarmee ze inwoners op de hoogte wil houden van wat er in hun omgeving speelt.

WhatsApp Image 2026-11-07 at 14.37.01

Bezoekers nemen kijkje achter de schermen tijdens open dag Dierenkliniek Spijkenisse

Spijkenisse - Een kijkje in de operatiekamer, zelf door een microscoop kijken en ontdekken waar dieren na een behandeling verblijven. Dierenkliniek Spijkenisse opende vandaag de deuren voor publiek om de uitbreiding van het pand te vieren. Door de hele kliniek liepen nieuwsgierige inwoners rond die wilden ontdekken wat er achter de schermen gebeurt.

Stockfoto werkzaamheden

N57 bij Nieuwenhoorn nacht afgesloten vanwege onderhoudswerkzaamheden

Nieuwenhoorn – De N57 is in de nacht van donderdag 12 op vrijdag 13 november 2026 in beide richtingen afgesloten tussen de aansluiting met de A15 en Nieuwenhoorn (N496). Rijkswaterstaat voert in deze nacht verschillende onderhoudswerkzaamheden uit. Weggebruikers moeten rekening houden met een extra reistijd van 20 tot 30 minuten.

PolitieLichtbalk - stock

Automobilist vlucht met ruim 150 km/u voor politie en eindigt in weiland bij Spijkenisse

SPIJKENISSE - Een automobilist heeft vrijdagnacht 6 november geprobeerd aan de politie te ontkomen. Tijdens een achtervolging vanuit Spijkenisse werden snelheden van meer dan 150 kilometer per uur bereikt. De bestuurder reed uiteindelijk een weiland in, waar hij na ongeveer 300 meter tot stilstand kwam. De man bleek onder invloed van alcohol.

Rob Vuik (Rockanje)

Vijfdeklassers proberen wat hoger op de ranglijst te komen

Regio – In de vijfde klasse komen de zes ploegen van Voorne Putten in actie om wat hogerop te komen. Niet voor elke ploeg staan er gemakkelijke duels op het programma, sommigem wachten nog op de eerste zege.