Spijkernisse, Netherlands
Terug

Alle woningen van Hef Wonen in Brielle nu verkocht

387196796fcff72cdbf8b654dab52a29
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Brielle - Met de laatste levering op 1 september zijn nu alle huurwoningen in Brielle van Hef Wonen verkocht aan Stichting Maasdelta Groep, Woningstichting Ressort Wonen en gemeentelijk Woonbedrijf Voorne aan Zee. Hef Wonen verkocht de woningen omdat zij zich vooral wil richten op Rotterdam.
Wethouder Wonen Aart-Jan Spoon: “Ik ben erg blij met de inspanningen van alle betrokken partijen. Op deze manier zorgen we er met elkaar voor dat we deze woningen in Brielle beschikbaar kunnen houden voor de sociale verhuur.”
373 woningen zijn overgenomen door Maasdelta Groep, 80 woningen en 2 bedrijfsruimtes door Woningstichting Ressort Wonen en 294 woningen en 11 garages zijn overgenomen door Woonbedrijf Voorne aan Zee.
Maandag 2 september hebben alle partijen elkaar gefeliciteerd met de aankoop. Wethouder Daan van Orselen, namens Woonbedrijf Voorne aan Zee: “Deze uitbreiding met bijna 300 woningen in Brielle is belangrijk voor het Woonbedrijf en onze inwoners. We kunnen hierdoor blijven zorgen voor betaalbare huurwoningen in onze gemeente.”
Bestuurder Ruud van Nieuwaal van Maasdelta Groep vult aan: “Ik ben verheugd dat wij opnieuw in Brielle woningen overnemen. Hiermee komen wij tegemoet aan de opgave die er is om de voorraad betaalbare huurwoningen op peil te houden. Wij verwachten de komende jaren deze voorraad nog uit te kunnen breiden door nieuwe betaalbare woningen in Brielle te bouwen.”
Voormalig directeur-bestuurder van Ressort Wonen Frans Desloover: “Ressort Wonen feliciteert de huurders die nu bij Woonbedrijf Voorne aan Zee kunnen rekenen op goed onderhouden woningen. Wij blijven ook in de komende jaren met onze maatschappelijke partners Woonbedrijf, Maasdelta Groep en De Zes Kernen werken aan goede volkshuisvesting in gemeente Voorne aan Zee.”
In 2021 verkocht Hef Wonen (toen nog Vestia) al 708 woningen in Brielle aan Maasdelta Groep, Woningstichting Ressort Wonen en Woonstichting De Zes Kernen. Hiermee zijn alle huurwoningen van Hef Wonen in Brielle overgedragen. Alle huurders zijn afgelopen periode persoonlijk geïnformeerd over de verkoop. Uiteraard kunnen zij in hun woning blijven wonen.

Lees ook

Stock_Boekenberg

Diverse activiteiten bij Bibliotheek de Boekenberg in de maand juli

Spijkenisse – In de maand juli staan er diverse activiteiten op het programma bij Bibliotheek de Boekenberg in Spijkenisse. Ook deze maand staan er weer tal van workshops, lezingen, spreekuren en jeugdactiviteiten op het programma bij de bibliotheek in onze regio.

IMG_3734

Aanhouding na zedenmisdrijven in Spijkenisse

Spijkenisse – De politie heeft vrijdag 3 juli een verdachte aangehouden na meerdere meldingen van zedenincidenten in Spijkenisse.

Kampioenschap VV Spijkenisse 1

Tegenstanders VV Spijkenisse voor aankomend seizoen officieel bekend

Spijkenisse – Na het kampioenschap in de eerste klasse C van het amateurvoetbal vorig seizoen mag VV Spijkenisse zich opmaken voor een nieuw seizoen in de vierde divisie B. De start van het nieuwe seizoen staat de eerste wedstrijd voor de ploeg van trainer Davey van Velzen in het weekend van 29 en 30 augustus op het programma.

Vliegerfestival

Zondag: Vlieger- en Foodtruckfestival in Spijkenisse

Spijkenisse – Op zondag 5 juli vindt aan de Maasboulevard in Spijkenisse weer het jaarlijkse Vlieger- en Foodtruckfestival plaats. Tussen 11.00 en 17.30 uur is er van alles te beleven voor jong en oud.

Gemeentehuis Voorne aan Zee

Gemeente Voorne aan Zee vraagt inwoners mee te denken over nieuw Watertakenplan in online enquête

Voorne aan Zee – Gemeente Voorne aan Zee roept inwoners op om mee te denken over het nieuwe Watertakenplan. Het nieuwe plan wordt op dit moment door de gemeente Voorne aan Zee uitgewerkt waar de wettelijke taken bij de gemeente liggen, maar inwoners worden betrokken bij de uitvoering van het plan. In een online enquête wordt aan inwoners gevraagd om hun mening te geven over wat zij belangrijk vinden rondom onderwerpen als regenwater, riolering, sloten en wateroverlast.

WhatsApp Image 2026-07-03 at 10.07.36

24 uur tennissen en padellen voor het goede doel: ‘We willen er een feest van maken voor iedereen’

Zuidland - Een etmaal lang tennissen en padellen voor een goed doel. Dat is precies wat er aankomend weekend gebeurt bij T.V. Bernissepark in Zuidland. De vereniging organiseert voor het eerst een 24-uurs evenement waarvan de opbrengst naar Matchis gaat, een organisatie die zich inzet voor stamceldonatie voor mensen met leukemie en andere ernstige bloedziekten.