Spijkernisse, Netherlands
Terug

Beëdiging nieuwe burgemeester Voorne aan Zee tijdens raadsvergadering

9d9a674a0fc3d8e2621d29d00579e238
Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Voorne aan Zee - Donderdag 11 juli staat een bijzondere raadsvergadering op het programma in de Raadzaal van het gemeentehuis van Voorne aan Zee in Hellevoetsluis.

Tijdens de raadsvergadering vindt de beëdiging plaats van de nieuwe burgemeester Arno Scheepers. Dinsdagavond 9 juli werd afscheid genomen van waarnemend burgemeester Peter Rehwinkel.

Scheepers neemt vanaf dit moment de taken van Rehwinkel over en is hiermee de eerste kroonbenoemde burgemeester van de gemeente Voorne aan Zee.

De raadsvergadering en de beëdiging van de nieuwe burgemeester gaat om 19:30 uur van start in het gemeentehuis van Voorne aan Zee aan de Oostzanddijk 26 in Hellevoetsluis.

Tijdens deze avond zijn er ook toespraken van verschillende sprekers en vindt de overdracht van de ambtsketen en de voorzittershamer plaats. De avond wordt afgesloten met een gezellige borrel.

Het volledige programma van de bijzondere raadsvergadering is te vinden op www.voorneaanzee.notubiz.nl. Hier kunnen inwoners de vergadering ook live vanuit huis volgen.

Lees ook

Ad Reijtenbagh (Vierpolders)

Rockanje op koers voor periodetitel, korfbaluitslag voor Hekelingen

Regio – De zes ploegen in de vijfde klasse kwamen zaterdag in actie om hogerop trachten te komen en voor Rockanje stond de koppositie op het spel, want ze voelen op De Drenkeling de hete adem van Vierpolders in hun nek. Andere ploegen moesten proberen om een nederlaag te vergeten. Een overzicht van de resultaten:

Schilderij Louise

Fortresse Holland verwerft bijzonder portret van Hellevoetse kunstenares Marie van Rees

Hellevoetsluis - Fortresse Holland heeft een bijzonder schilderij toegevoegd aan de museumcollectie. Het gaat om een portret uit 1931 van de in Hellevoetsluis geboren kunstenares Maria Margaretha van Rees (1892–1980), beter bekend als Marie van Rees. Op het schilderij is haar jongere zus Louise Dithmarine van Rees Henny afgebeeld. De aanwinst werpt nieuw licht op een kunstzinnige familie met sterke banden met Hellevoetsluis en biedt aanleiding voor verder onderzoek naar het leven en werk van een relatief onbekende vrouwelijke kunstenaar.

vlotbrug7-11

FC Vlotbrug niet langs koploper, derby prooi voor GHVV'13

Regio – In de vierde klasse van het amateurvoetbal kwam koploper Rijnmond Hoogvliet Sport op bezoek bij FC Vlotbrug. Bij winst konden de Hellevoeters gelijkkomen. GHVV’13 ging op bezoek bij hekkensluiter OHVV. Rozenburg ging naar Rhoon en Zwartewaal was gastheer voor ’s-Gravendeel.

WhatsApp Image 2026-11-05 at 15.30.13

Grote klus op Oude Maas en Hartelkanaal: dijken worden onder water versterkt

Spijkenisse – Waterschap Hollandse Delta begint aankomende maandag met het versterken van de dijken langs de Oude Maas bij Spijkenisse en het Hartelkanaal. De werkzaamheden vinden volledig onder water plaats en moeten voorkomen dat zand onder de dijken wegspoelt, waardoor deze instabiel kunnen worden. Voor het totale versterkingsproject is maar liefst een miljoen ton stortsteen nodig. De enorme hoeveelheid materiaal zorgt voor logistieke uitdagingen.

johnkleijnbotlek

SC Botlek schuift zich in prima positie, OVV eindigt met negen man

In de derde klasse D was het bovenaan bijzonder spannend in speelronde zeven. Maar liefst vier ploegen stonden aan kop, waaronder onze regioclubs OVV en SC Botlek. De Spijkenissers gingen langs bij een andere medekoploper Oud-Beijerland en OVV kreeg Overmaas op bezoek. Ze eindigden de wedstrijd met negen man.

Xavi Wuijster (nieuwenhoorn)

Nieuwenhoorn staat er uitstekend voor, Brielle levert eerste plaats in

In de eerste klasse ging koploper Nieuwenhoorn zaterdag op bezoek bij SVOD’22 dat op de tiende plaats stond. De Hellevoeters wonnen met 0-3. In de tweede klasse ging koploper Brielle naar Nieuwerkerk voor het duel om op kop te blijven. Hellevoetsluis ontving Antibarbari en Zuidland speelde aan het begin van de avond bij VFC.