Spijkernisse, Netherlands
Terug

Bermbrand ontstaan door vuurwerk

846ebd96478da1b953c145bd7751f4ef
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Zuidland - Donderdagmiddag 19 september rond 16.04 uur is er brand ontstaan in de berm naast de Molendijk. Het droge, net gemaaide gras was gaan branden door het afsteken van vuurwerk door kinderen.

De brandweer was opgeroepen om de brand te blussen. Buurtbewoners hadden echter met emmers water de brand al geblust voordat de brandweer arriveerde.Een jongen had vuurwerk tegen zijn been gekregen en had hierbij lichte brandwonden opgelopen. De brandweer heeft deze wond even gekoeld en verbonden. De brandweer heeft het gras nog even extra nat gemaakt zodat de brand niet opnieuw kon oplaaien.

De politie is ook ter plaatse gekomen en heeft aan de kinderen die erbij waren gevraagd wie de schuldige was. Vermoedelijk is de brand ontstaan door het lichte categorie 1 vuurwerk. Dit mag het hele jaar verkocht worden. Wel was het waarschijnlijk een goede les om het vooral niet af te steken in droog gras.

Lees ook

Stadhuis Nissewaard

Digitale belastingbalie gemeente Nissewaard de komende zes weken in onderhoud

Nissewaard – Sinds donderdag 25 juni is de digitale belastingbalie ‘Mijn Belastingen’ van de gemeente Nissewaard zes weken technisch in onderhoud en niet beschikbaar. ‘We gaan over naar een nieuw systeem om onze dienstverlening te verbeteren en de belastingbalie gebruiksvriendelijker te maken’, schrijft de gemeente Nissewaard via hun eigen kanalen.

20260627-JB1_8347

Ernstig ongeval op Groene Kruisweg Spijkenisse

Spijkenisse – Op de Groene Kruisweg in Spijkenisse heeft een ernstig verkeersongeval plaatsgevonden. Daarbij schoot een personenauto over de middenberm en kwam op de tegenovergestelde rijbaan in botsing met een andere auto.

Stockfoto werkzaamheden

Werkzaamheden aan de oversteekplaatsen Nelson Mandelalaan in Hellevoetsluis

Hellevoetsluis – Maandag 29 juni en dinsdag 30 juni vinden aan de Nelson Mandelalaan in Hellevoetsluis werkzaamheden plaats. Hierbij worden de oversteekplaatsen op de Nelson Mandelalaan met de Bonseweg en de Dorpsweg voorzien van een gele verflaag om de oversteekplaatsen beter zichtbaar te maken.

Gemeentehuis Voorne aan Zee

Gemeente Voorne aan Zee stelt drie locaties open om verkoeling te zoeken

Voorne aan Zee – De gemeente Voorne aan Zee heeft vanwege de aanhoudende hitte drie locaties geopend voor inwoners om verkoeling te kunnen zoeken. De locaties zijn bedoeld voor mensen die thuis, bij familie, vrienden of kennissen geen koele plek kunnen vinden tijdens de warme temperaturen waarbij het KNMI code rood heeft afgegeven.

zon

Zo gaat onze regio om met de hitte

REGIO - Sinds vannacht 00.00 uur is code rood van toepassing als weeralarm. Het is de eerste keer dat deze code voor warm weer is uitgegeven. In de regio is het onderwijs grotendeels stilgevallen en gaan activiteiten niet door. Ook is er extra drukte in de regio. In dit artikel houden wij u vandaag op de hoogte van actualiteiten rondom het weer.

Brandweermuseum Hellevoetsluis 1

Brandweermuseum Hellevoetsluis viert 100-jarig bestaan: ‘Trots om de collectie aan bezoekers te laten zien’

Hellevoetsluis – In het Brandweermuseum in Hellevoetsluis kun je terecht voor een uitgebreide collectie waar de bestrijding van brand in Nederland van rond het jaar 500 tot nu te zien is. Dit jaar bestaat het Brandweermuseum uit de regio 100 jaar en wordt dit jubileum groots gevierd met een feestweekend op zaterdag 11 juli en zondag 12 juli.