Spijkernisse, Netherlands
Terug

Bermbrand ontstaan door vuurwerk

846ebd96478da1b953c145bd7751f4ef.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Zuidland - Donderdagmiddag 19 september rond 16.04 uur is er brand ontstaan in de berm naast de Molendijk. Het droge, net gemaaide gras was gaan branden door het afsteken van vuurwerk door kinderen.

De brandweer was opgeroepen om de brand te blussen. Buurtbewoners hadden echter met emmers water de brand al geblust voordat de brandweer arriveerde.Een jongen had vuurwerk tegen zijn been gekregen en had hierbij lichte brandwonden opgelopen. De brandweer heeft deze wond even gekoeld en verbonden. De brandweer heeft het gras nog even extra nat gemaakt zodat de brand niet opnieuw kon oplaaien.

De politie is ook ter plaatse gekomen en heeft aan de kinderen die erbij waren gevraagd wie de schuldige was. Vermoedelijk is de brand ontstaan door het lichte categorie 1 vuurwerk. Dit mag het hele jaar verkocht worden. Wel was het waarschijnlijk een goede les om het vooral niet af te steken in droog gras.

Lees ook

Boekenberg.jpg

Extra activiteiten in de Week van de Bibliotheek

Van 1 tot en met 8 juni is het de Week van de Bibliotheek. Bibliotheek Zuid-Hollandse Eilanden wil met de week laten zien dat een bibliotheek veel meer is dan alleen een plek om boeken te lenen. In alle vestigingen worden speciale activiteiten, workshops, lezingen en voorleesmomenten georganiseerd.

Zwembad Molengors PLONS

Zwembad 't Molengors gaat nu echt weer open

Zwembad ‘t Molengors in Zuidland gaat zondagmiddag 24 mei weer open. Het zwembad sloot 11 mei op de openingsdag uit voorzorg de deuren, nadat legionella was ontdekt in een leiding bij de kleedkamers. Een extern laboratorium heeft alle leidingen weer goedgekeurd en vanaf nu is het weer mogelijk om veilig baantjes te trekken of te spelen in de beide zwembaden in Zuidland.

Stock_politie.jpg

Politie zoekt getuigen van zware mishandeling bij Paardenmarkt

Heenvliet - Afgelopen nacht heeft bij de uitloop van de Paardenmarkt in Nissewaard een zware mishandeling plaatsgevonden. Daarbij is een 33-jarige man ernstig gewond geraakt.

Fiets naar je Werk Dag

IJsjes voor fietsers bij Spijkenisserbrug op Fiets naar je Werk Dag

Wegens de Nationale Fiets naar je Werk Dag kregen fietsers donderdag 21 mei bij de Spijkenisserbrug een gratis ijsje aangeboden. Zuid-Holland Bereikbaar heeft de dag aangegrepen om in verschillende plaatsen, waaronder Spijkenisse, de aandacht te vestigen op het voordeel van fietsen.

Stroomstoring_Spijkenisse.jpg

Stroomstoring postcodegebied 3201 in Spijkenisse grotendeels verholpen

Spijkenisse - In Spijkenisse is een stroomstoring in postcodegebied 3201. De storing begon rond 12.25 uur. Als gevolg daarvan zijn ook verkeerslichten op een kruising uitgevallen.

Jubileum Johan Heijndijk.jpg

Johan Heijndijk in het zonnetje gezet tijdens 50-jarig jubileum bij de gemeente

Voorne aan Zee – Johan Heijndijk begon op 17 mei 1976 als zeventienjarige aan zijn eerste werkdag bij de toenmalige gemeente Oostvoorne. Afgelopen maandag werd Johan in het zonnetje gezet tijdens zijn 50-jarig jubileum bij de gemeente door middel van een feestelijk ontvangst van collega’s.