Spijkernisse, Netherlands
Terug

Bijzonder vocaal festival met fietsroute tijdens Open Monumentendag

9408ca8d83fe1df770bebcc524890a6a.jpg
Marvin Don |  | Aangepast op
Nissewaard - Bezoekers kunnen een regionale fietsroute volgen langs de verschillende monumentale locaties waar optredens plaatsvinden.

Op 14 september 2024 viert de regio Nissewaard Open Monumentendag, waarbij historische locaties worden gecombineerd met een speciaal muziekfestival, 'Stemmen In Nissewaard'.

Het evenement wordt georganiseerd in samenwerking met het Cultureel Erfgoed Platform Nissewaard en biedt een unieke ervaring waarbij de menselijke stem centraal staat. Bezoekers kunnen een regionale fietsroute volgen langs de verschillende monumentale locaties waar optredens plaatsvinden.

Meer dan bijzonder is het afscheidsconcert van Joop Visser en Jessica van Noord in de Onze Lieve Vrouwekerk in Geervliet. Dit is de laatste keer dat dit duo optreedt.

Het programma voor de dag is als volgt:
  • 10.30 uur - Maskermeiden - Hey Wollie! (2+) - Spijkenisse, Boekenberg, Markt 40
  • 10.30-11.15 uur - Raquel Kurpershoek Trio -Simonshaven, Hervormde Kerk, Lageweg 1
  • 12.00-12.45 - Channa Malkin & Maya Fridman - ‘Tree of Life’ - Abbenbroek, Hersteld Hervormde Kerk, Kerkplein 11
  • 13.00-14.00 uur - Ivo Gleeman - Heenvliet, De Hoecksack, Markt 9
  • 14.30-15.15 uur - Joop Visser & Jessica van Noord -Geervliet, Onze Lieve Vrouwekerk, Kerkplein 7
  • 16.00-16.45 uur - Joost Oomen - Spijkenisse, Galerie RAR, Noordeinde 7

Vorr meer informatie, ga naar www.cultuurinnissewaard.nl

Lees ook

Rosanne Boere golf.jpg

Topgolfer Rosanne Boere mist het uitgaan niet

Brielle - Rosanne Boere (20) uit Brielle leeft voor het golfen. Al jaren speelt ze in de amateurtop. Vorig jaar won ze drie nationale titels. Inmiddels maakt ze deel uit van de selectie Oranje Dames van TeamNLJong Oranje. Ze zet alles op alles om professioneel golfspeler te worden en werkt hard om te mogen uitkomen op de Olympische Spelen van 2028.

20260206_095722(0).jpg

Bestuurder vermist na auto te water bij pont Nieuw-Beijerland–Hekelingen

Bij de pontverbinding tussen Nieuw-Beijerland en Hekelingen is vannacht een auto het water ingereden.

IMG_0513.jpg

Kritiek op informatievoorziening bij bijeenkomst over opvanglocatie

Donderdagmiddag om 16.00 uur startte een bijeenkomst voor omwonenden vanwege de opvanglocatie aan de Hoeklaan-Hekelingseweg. Buurtbewoners willen naast de opvang van daklozen niet nog eens 12 plekken voor drugsverslaafden.

9051da76-aa47-4d93-a3ef-96fa29e6d3e9.jpg

Belangrijke stap voor sociale huurwoningen in dorpshart Zwartewaal

Zwartewaal – In het dorpshart van Zwartewaal worden 24 sociale huurwoningen gerealiseerd. Woonstichting De Zes Kernen, Lithos bouw & ontwikkeling en Zenzo Maatschappelijk Vastgoed hebben op 5 februari de aannemingsovereenkomst en koopovereenkomst voor het project ondertekend.

20260205_09525386_1000004033.jpg

Tijdelijke lokalen CSG Bahûrim gereed

Brielle - De bouw van de tijdelijke lokalen van PENTA College CSG Bahûrim is afgerond. De lokalen zijn noodzakelijk vanwege het ruimtegebrek op de school. Danny Weeda, directeur van CSG Bahûrim, bevestigt het ruimtegebrek: 'Er is nu al ruimtegebrek, de school is best wel hard gegroeid de laatste jaren.'

Stadhuis Nissewaard verlicht

Wereldkankerdag 2026: Stadhuis Nissewaard verlicht

Gisteren was het wereldkankerdag. Kanker is, na hart- en vaatziekten, een van de grootste doodsoorzaken ter wereld. Daarom riep de Union for International Cancer Control (UICC) Wereldkankerdag in het leven: een dag om stil te staan bij deze ziekte en het belang van onderzoek te benadrukken.