Spijkernisse, Netherlands
Terug

Botlektunnel vanwege onderhoudswerkzaamheden in beide richtingen afgesloten voor het verkeer

Botlektunnel 3.jpg

Regio – Vanwege onderhoudswerkzaamheden is de Botlektunnel van donderdag 21 mei 22:00 uur tot vrijdag 22 mei 05:00 uur in beide richtingen afgesloten voor het verkeer. Tijdens de werkzaamheden worden omleidingen ingesteld en wordt de vertraging op minder dan 10 minuten geschat door Rijkswaterstraat.

Perry van Brandwijk |

In de richting van Ridderkerk is de weg tussen Rozenburg-Centrum (afrit 14) en Hoogvliet (afrit 17) afgesloten voor het verkeer vanwege de werkzaamheden in de tunnel. Het verkeer wordt lokaal omgeleid via de Botlekbrug. Na 23:00 uur is de hoofdrijbaan van de A15 na afrit 15 (Havens 4000-5200) afgesloten.

Rijkswaterstaat meldt dat het verkeer vanaf dat moment wordt omgeleid via afrit 15 (Havens 4000-5200), Welplaatweg, Botlekweg, Oude Maaspad en de Plaatweg naar de Botlekbrug. De toeritten van afrit 15 (Havens 4000-5200) en afrit 16 (Spijkenisse) worden vanaf 22:00 uur afgesloten en het verkeer wordt lokaal omgeleid naar de Botlekbrug.

Vanuit Ridderkerk, in de richting van de Europoort, is de weg tussen Rotterdam-Heijplaat (afrit 18) en Spijkenisse (afrit 16) afgesloten voor het verkeer vanwege de werkzaamheden aan de tunnel. Op deze weg wordt ook een omleiding ingesteld en wordt het verkeer lokaal omgeleid via de Botlekbrug. Meer informatie over de werkzaamheden en updates zijn te vinden op de website van Rijkswaterstaat.

Lees ook

Wijk in Beweging 23 mei 2026.jpg

Sportieve middag in Spijkenisse tijdens ‘Wijk in Beweging’ om bewoners samen te brengen

Spijkenisse – Stichting Samen Voor Inwoners organiseert op zaterdag 23 mei een sportieve middag voor jong en oud bij de voetbalkooi aan de Andries van Bronckhorstlaan in Spijkenisse. Tussen 13:00 en 17:00 kun je terecht voor diverse sportieve activiteiten als boksen, dansen, voetballen en basketballen.

Eerste paal Molenwei

Eerste paal geslagen voor vernieuwde wijk Molenwei

Spijkenisse - Wethouder Martijn Hamerslag van de gemeente Gemeente Nissewaard, bestuurder Ruud van Nieuwaal van Maasdelta Groep en directeur Bart van Dijk van Dura Vermeer hebben dinsdag 20 mei de eerste palen geslagen voor de nieuwe bebouwing in de wijk Molenwei in het centrum van Spijkenisse.

Joop van der Hor.jpg

Historisch raam gered en geschonken aan Oudheidskamer Spijkenisse

Spijkenisse - Tijdens Talkshow Spijkers, afgelopen dinsdagmiddag in Bibliotheek De Boekenberg, gebeurde iets bijzonders. Presentator Joop van der Hor zet zich in om het verhaal van de Joodse familie Levie, die aan de Voorstraat in Spijkenisse woonde, niet te laten vergeten. Hond Max, die tijdens de oorlog alleen achterbleef, houdt daar nu symbolisch de wacht voor de deur.

Zundapp Meeting Vierpolders.jpg

Nieuwe editie van Oldtimer & Zündapp meeting: ‘Mensen komen uit alle hoeken van het land naar Vierpolders’

Vierpolders – Aankomende zondag 24 mei kun je tussen 11:00 en 17:00 pure nostalgie komen beleven tijdens een nieuwe editie van de Oldtimer & Zündapp meeting in Vierpolders. Liefhebbers kunnen terecht om deze klassieke voertuigen en brommers van dichtbij te bekijken, een groot aantal kramen te bezoeken en een hapje en drankje te halen bij diverse foodtrucks.

Rollatorwerkplaats voor Oekraine

Rollatorwerkplaats schenkt rollators en rolstoelen aan Oekraïne

De vrijwilligers van de Rollatorwerkplaats in Spijkenisse hebben zaterdag 16 mei acht rollators en twee rolstoelen overgedragen aan Stichting Hope4ukraine. De hulpmiddelen zijn bedoeld voor mensen in Oekraïne die slecht ter been zijn en zelf geen hulpmiddel kunnen betalen.

foto_website---David de Wit.jpg

Seniorenteam Voorne Atletiek opent competitie met mooie prestaties

Spijkenisse - Dat atletiek niet alleen een individuele sport is, werd afgelopen zondag nog maar eens bewezen in Spijkenisse. Daar vond de eerste poulewedstrijd van de seniorencompetitie van dit seizoen plaats. Een seizoen bestaat uit drie competitiewedstrijden en eventueel een finale.