Spijkernisse, Netherlands
Terug

Brand in loods aan de Beeldsweg in Zuidland, kinderdagverblijf ontruimd

bfe84405bab6f5e436d7743ce4581985.jpg
Marvin Don |  | Aangepast op
Zuidland – Donderdagmiddag rond 17:30 uur is een grote brand uitgebroken in een loods aan de Beeldsweg in Zuidland. De brand ontstond in een container naast het pand en sloeg over naar de loods, waarbij de vlammen al snel uit het dak sloegen. Vanwege de forse rookontwikkeling en de omvang van het vuur werd opgeschaald naar een 'zeer grote brand'.

Vier bluseenheden en een hoogwerker werden ingezet om de brand te bestrijden. Dankzij snel optreden van de brandweer bleef de brand beperkt tot de buitenkant van de loods, maar er is wel sprake van aanzienlijke rook- en waterschade binnen. Meerdere bedrijven in het pand hebben hierdoor schade opgelopen.

Uit voorzorg is een nabijgelegen kinderdagverblijf ontruimd, waarbij de kinderen in een naastgelegen school zijn opgevangen. Drie kinderen werden ter plaatse door ambulancepersoneel gecontroleerd, maar ziekenhuisopname bleek niet nodig.

De Beeldsweg is tijdelijk afgesloten voor verkeer vanwege de inzet van hulpdiensten, die ook een drone hebben ingezet om hotspots te lokaliseren. De brandweer voert sloopwerkzaamheden uit om de brand volledig onder controle te krijgen.

Lees ook

Kampioenschap VV Spijkenisse 1.jpeg

VV Spijkenisse kroont zich tot kampioen van de eerste klasse C

Spijkenisse – Afgelopen zaterdag heeft VV Spijkenisse zich officieel gekroond tot kampioen in de eerste klasse C van het amateurvoetbal. Na een 2-0 overwinning op Unitas en het nieuws over het verlies van concurrent Nieuwenhoorn, barstte een groot feest los op Sportpark Jaap Riedijk.

Hondius---MediaTV.jpg

Cruiseschip Hondius aangekomen in haven van Rotterdam

Regio - Cruiseschip Hondius is maandag rond 10.00 uur de haven van Rotterdam binnengevaren. Op het schip werd eerder een besmetting met het hantavirus vastgesteld.

Bernissebad

100 x 100 meter zwemmen voor de Hersenstichting

HEENVLIET - Het Bernissebad in Heenvliet is zaterdag 20 juni het decor van een 100 x 100 zwemevent. De opbrengst van de zwemuitdaging gaat naar de Hersenstichting. Het evenement wordt georganiseerd samen met Willemijn Fortuin, die op 22 augustus het IJsselmeer over zwemt om geld op te halen voor het goede doel.

Wandelcoach Jeannet

Wandelend 'overbruggen' voor het goede doel

SPIJKENISSE - Van 1 tot en met 7 juni is het de Week van de Mentale Gezondheid. Het landelijke thema dit jaar is ‘Overbruggen’. Wandelcoach Jeanet Gerssen - ten Pierik organiseert daarom in wijk De Elementen in Spijkenisse speciale wandelingen langs de zes Eurobruggen in het park. De opbrengst is bestemd voor Villa Joep.

Ongeval---MediaTV.jpeg

Motorrijder zwaar gewond na ongeval Spijkenisse

Een motorrijder is zaterdagavond 16 mei zwaargewond geraakt bij een verkeersongeval op het kruispunt Annie Romein-Verschoorlaan en Maaswijkweg in Spijkenisse.

Vrouwenmars tegen azc's asielopvang protest

Vrouwenmars tegen asielopvang Voorne aan Zee

Ongeveer '100 mensen liepen zaterdagmiddag 16 mei mee in een protestdemonstratie tegen de komst van azc’s in Voorne aan Zee in de vesting van Hellevoetsluis. De deelnemers noemden het protest een vrouwenmars, met als motto: ‘Wij staan er als vrouwen, moeders, zussen, kinderen, kleinkinderen en oma’s.’