Spijkernisse, Netherlands
Terug

Brandweer doet onderzoek naar 'zurig' ruikende lucht

1ce3dc62025e5983323b41947020defe
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Zuidland - Maandagochtend 7 oktober rond 9.35 uur is de brandweer uitgerukt voor een melding van een gaslekkage aan de Kerkweg, vrijwel direct naast de brandweerkazerne.

Dit is een terrein waar allerlei bedrijfjes gevestigd zijn. Mensen waren hier aan het werk en roken een gasachtige geur en belden 112.

Ter plaatse bleek het al snel niet om gas te gaan maar wel om een zurige geur. De brandweer probeerde contact te krijgen met het bedrijf waar vermoedelijk de geur vandaan kwam, maar zonder resultaat. Er stond een raam open waardoor de brandweer enkele metingen kon verrichten, maar alle meetresultaten waren negatief. Om extra expertise ter plaatse te krijgen is de adviseur gevaarlijke stoffen van de brandweer ter plaatse gekomen.

Inmiddels was er toch een sleutel gevonden van het bedrijf. De brandweer is binnen geweest maar hier was de geur niet waarneembaar. Er was al een licht vermoeden, maar uiteindelijk bleek de geur afkomstig van bepaalde korrels die buiten in een container lagen. Voor de brandweer was er dus verder geen taak. Alles werd daarom overgedragen aan de milieudienst DCMR. Zij zullen de zaak verder oppakken.

Lees ook

Opruimers Hellevoet actie juli 2026

Aanhangwagen vol met afval tijdens schoonmaakactie van Opruimers Hellevoet

Hellevoetsluis – Dinsdagochtend 28 juli is een enthousiaste groep van Opruimers Hellevoet op pad gegaan voor een nieuwe schoonmaakactie langs de Nieuweweg en de Nelson Mandelalaan in Hellevoetsluis. De vrijwilligers van Opruimers Hellevoet gaan regelmatig op pad om zwerfvuil op te ruimen op plekken in en rond Hellevoetsluis. Tijdens de schoonmaakactie van deze week werd een grote hoeveelheid afval van straat gehaald met een volle aanhangwagen als gevolg.

JB2_9421

Kinderdagverblijf aan de Frambozengaard in Spijkenisse ontruimd na mogelijke gaslucht

Spijkenisse – Donderdagmiddag 30 juli is een kinderdagverblijf aan de Frambozengaard in Spijkenisse ontruimd na het waarnemen van een mogelijke gaslucht. De aanwezige kinderen en begeleiders konden het gebouw na de melding aan de hulpdiensten veilig verlaten.

WhatsApp Image 2026-07-29 at 13.49.06 (1)

Jeugdtrainer Ruwengely Albertus bouwt verder aan trainersdroom bij Excelsior: ‘Het draait om de ontwikkeling van het kind’

Spijkenisse - Na ruim negen jaar als jeugdtrainer bij VV Spijkenisse maakte Ruwengely Albertus in 2024 de overstap naar de jeugdopleiding van Excelsior Rotterdam. Inmiddels werkt hij daar aan zijn tweede seizoen en staat komend jaar een nieuwe uitdaging te wachten als assistent-trainer bij de O16. Zijn visie is in de loop der jaren nauwelijks veranderd: de ontwikkeling van spelers staat altijd centraal.

afvalhelden

Reinis: inwoners van Nissewaard scheiden afval steeds beter

Nissewaard - Inwoners van Nissewaard zijn goed op weg met het scheiden van afval. Dat blijkt uit de nieuwste sorteeranalyse. Volgens de afvalinzamelaar worden steeds minder waardevolle grondstoffen zoals textiel, glas, metalen en elektrische apparaten in het restafval aangetroffen.

Spijkenisserbrug 1 (1)

Spijkenisserbrug twee keer enkele nachten dicht voor onderhoud

Spijkenisse - De Spijkenisserbrug wordt begin augustus en eind oktober meerdere nachten afgesloten voor het autoverkeer. Rijkswaterstaat voert onderhoud uit aan de evenwichtskabels van de brug. De werkzaamheden vinden plaats aan beide kanten van de brug: eerst aan de kant van Hoogvliet en later aan de kant van Spijkenisse.

IMG_3483

Fietspad Lange Schenkeldijk afgesloten vanwege verzakking asfalt en ernstige scheuren

Spijkenisse - Het fietspad op de Lange Schenkeldijk langs het Spijkenisse Medisch Centrum is de komende dagen afgesloten vanwege een onveilige situatie. Een deel van het asfalt is verzakt en op het fietspad zijn ook ernstige scheuren ontstaan.