Spijkernisse, Netherlands
Terug

Brandweer Hellevoetsluis brengt verkoeling aan inwoners tijdens Waterfestijn op het Land van Paling

Waterfestijn Hellevoetsluis 2

Hellevoetsluis – De Brandweer van Hellevoetsluis heeft woensdagavond 24 juni verkoeling gebracht aan inwoners van jong tot oud tijdens een speciaal georganiseerd Waterfestijn op het Land van Paling in Hellevoetsluis. Na een oproep op social media kwam een groot aantal mensen op het Waterfestijn af.

Perry van Brandwijk |

De hoge temperaturen waren voor de Brandweer in Hellevoetsluis een mooie aanleiding om een Waterfestijn te organiseren en verkoeling te brengen. Afgelopen maandag plaatste de brandweer een oproep langs te komen voor een spetterende zomeravond waarbij waterpret gegarandeerd zou worden. Inwoners werden opgeroepen om zwemkleding aan te trekken, waterschoenen en een handdoek mee te nemen en zich klaar te maken voor een avond vol water, plezier en leuke uitdagingen.

Aan deze oproep werd flink gehoor gegeven, want een groot aantal inwoners uit Hellevoetsluis en omgeving kwam langs op het Land van Paling in Hellevoetsluis om verkoeling te zoeken. De brandweer pakte groot uit met onder andere brandweerslangen en andere materialen die bij de aanwezigen voor aangename omstandigheden en de nodige waterpret zorgden. ‘Ik had wel verwacht dat er veel mensen op dit Waterfestijn af zouden komen, maar het aantal mensen dat hier nu staat, is echt heel leuk om te zien en mee te maken’, zegt een moeder die met haar kinderen naar het festijn was gekomen na de oproep van de brandweer.

De brandweer sluit zich bij de woorden van de aanwezige inwoners aan in een terugblik op hun eigen Facebook-pagina: ‘Wauw! We hadden veel mensen verwacht maar zo veel dat niet. Wij als brandweer hebben het onwijs naar ons zin gehad. Hopelijk jullie ook allemaal. We zijn van plan deze zomer nog een keer dit te doen’, schrijft het brandweerkorps uit Hellevoetsluis enthousiast.

Waterfestijn Hellevoetsluis 5
Waterfestijn Hellevoetsluis 4
Waterfestijn Hellevoetsluis 3
Waterfestijn Hellevoetsluis 1

Lees ook

Kermis Hellevoetsluis 1

Nieuwe editie van de kermis aan het Woordbouwerplein in Hellevoetsluis

Hellevoetsluis – Deze week staat de kermis weer op het Woordbouwerplein in Hellevoetsluis met allerlei attracties voor jong en oud. De kermis met meer dan 25 attracties op het terrein is nog tot en met zondag 28 juni te bezoeken. Donderdag 25 juni wordt op de kermis een hitteplan ingesteld vanwege de verwachte hoge temperaturen en gaat de kermis pas om 18:00 uur open.

Erepenning 20260624

Uitreiking Erepenning van Nissewaard aan Jan Willem Mijnans

Spijkenisse - Op woensdag 24 juni heeft burgemeester Cor Lamers de Erepenning uitgereikt aan Jan Willem Mijnans. De uitreiking vond plaats tijdens de raadsvergadering waarin Jan Willem Mijnans afscheid nam als wethouder van Nissewaard.

Pb 34 nieuwe wethouders

Nieuw college Nissewaard officieel van start

Spijkenisse - De gemeenteraad van Nissewaard heeft op 24 juni kennis genomen van het coalitieakkoord ‘Van opgave naar oplossing’. Tijdens dezelfde vergadering zijn de wethouders benoemd, geïnstalleerd en beëdigd. Daarmee is het nieuwe college van burgemeester en wethouders officieel gevormd en kan het aan de slag met de uitvoering van de plannen voor de komende bestuursperiode.

Hamerslag_oefening

Wethouder trotseert hitte tijdens opening sportparcours

Zuidland – Wethouders Chris Hottentot en Martijn Hamerslag hebben woensdagmiddag het nieuwe trimparcours aan het Bospad in Zuidland officieel geopend.

Judoka Roos van Herpt

Hellevoetse judoka Roos van Herpt pakt derde plaats in Venray tijdens internationaal toernooi

Hellevoetsluis – De Hellevoetse judoka Roos van Herpt heeft afgelopen zondag in Venray een derde plaats behaald tijdens een internationaal toernooi. Samen met 1500 deelnemers uit heel Europa ging Roos verdeeld over twee dagen de strijd aan om de winst. Na een aantal partijen ging de judoka uit onze regio er met een bronzen medaille vandoor.

foto ondertekening afsprakenbrief

Eerste stap naar nieuw schoolgebouw CNS De Nieuwe Weg in Oostvoorne officieel een feit

Oostvoorne – Woensdag 24 juni is de eerste stap naar een nieuw schoolgebouw voor CNS De Nieuwe Weg in Oostvoorne officieel een feit. Wethouder Aart Jan Spoon van de gemeente Voorne aan Zee en bestuurder van Onderwijsgroep EduMare Margreet de Vries ondertekenden samen een belangrijke brief. Hierin staan afspraken voor het bouwen van een nieuw schoolgebouw en Integraal Kindcentrum in Oostvoorne.