Spijkernisse, Netherlands
Terug

BREStheater trapt nieuw theaterseizoen af met voorproefje

0f75334fbd8d9aa72a9740156178c28d.jpg

Brielle - Op 17 mei was het weer zover! Tijdens de gezellige seizoenspresentatie kregen de Vrienden van BREStheater een voorproefje van theaterseizoen 2025-2026. In een volle zaal werden zij getrakteerd op optredens van verschillende artiesten en na afloop ontvingen Vrienden de brochure uit handen van directeur Cynthia Dekker en vrijwilligers van BREStheater.

Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Nieuwsgierig? Het programma is te zien op www.brestheater.nl en de kaartverkoop start op vrijdag 23 mei om 10:00 uur.

Traditiegetrouw waren Vrienden van BREStheater in grote getalen aanwezig bij Brestheater Presenteert 2025-2026, de seizoenspresentatie van het theaterprogramma voor het nieuwe theaterseizoen. Met 110 voorstellingen is het programma voller dan ooit. Cabaret, muziek, toneel, dans, jeugdtheater, maar ook weer flink wat BRESfilms en voorstellingen van lokale gezelschappen en makers. Er is voor ieder wel iets moois, grappigs of bijzonders te zien. Van jong tot oud. En net als vorig jaar zegt Cynthia Dekker, directeur van BREStheater: “Laat Je Verrassen! Er is zoveel te zien dat je misschien niet kent, maar waar je absoluut van gaat genieten.”

De artiesten die optraden zijn hier een goed voorbeeld van. De presentatie was in handen van LUDIQUE!, die vorig jaar al verrasten met de voorstelling over Robert Long. Dit seizoen komen ze terug met een muzikale ode aan Berlijn in de voorstelling From Berlin with Love. Elfie Tromp liet Adèle Bloemendaal herleven en Joost Botman bracht ook een ode aan een bijzondere artiest: The True Johnny Cash. De laatste ode kwam van Goed Gezelschap, niet aan een bekende, maar Mijn geheime vader. En er was meer! Cabaretier Thjum Arts maakt de balans op in Hoe heeft het zover kunnen komen? . Klassiek kleinkunst duo Beth en Flo komt met Zoveel meer. Meer cabaret, meer klassieke muziek! En Jim de Groot vind de cabaretier in zichzelf en brengt samen met Sebas Wolfensberger de muzikale preek CabaRock.

Start ticketverkoop
Wie er komend seizoen allemaal in BREStheater te zien zijn kan je in de gloednieuwe brochure lezen. De brochure ligt vanaf 19 mei bij de theaterkassa in DukdalfBRES of je kan online op www.brestheater.nl het gehele aanbod bekijken. Vanaf vrijdag 23 mei om 10:00 uur start de ticketverkoop voor het gehele programma via de www.brestheater.nl



Lees ook

Screenshot 2026-02-14 114607.jpg

Bewonersvereniging De Samenwerking viert 30-jarig bestaan

Spijkenisse – Bewonersvereniging De Samenwerking bestaat dertig jaar. De vereniging werd in 1996 opgericht door een groep vrijwilligers en komt sindsdien op voor de belangen van huurders van Woonbron in Spijkenisse. Het jubileum werd gisteravond gevierd met een etentje.

WhatsApp Image 2026-02-12 at 01.01.03.jpeg

Erik Mulder (D66) bij Voorne-Putten Kiest: ‘Optimisme en eerlijk bestuur zijn onmisbaar’

Voorne aan Zee - LINQ Media is bezig met een nieuw seizoen van het radioprogramma Voorne-Putten Kiest. In de aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen schuiven zeven weken lang lijsttrekkers aan. Afgelopen maandag schoof Erik Mulder aan, lijsttrekker van D66 Voorne aan Zee.

ExxonMobil VB Spijkenisse actie.jpg

Oude schermen en dockingstations leveren donatie op voor Voedselbank

Medewerkers van ExxonMobil in Rotterdam hebben ruim 7.800 euro ingezameld voor Voedselbank Spijkenisse e.o.

Schermafbeelding 2026-02-13 101205.jpg

De laatste tram reed 60 jaar geleden op Voorne-Putten

Precies 60 jaar geleden reed de allerlaatste tram op Voorne-Putten, van Spijkenisse naar Hellevoetsluis. De RTM, Rotterdamsche Tramweg Maatschappij stapte op 14 februari 1966 over op bussen. Liefhebbers van de tram besloten toen een museum op te richten. Dat viert dit jaar dus het 60-jarig bestaan.

Schermafbeelding 2026-02-13 163251.png

Voorleeshond helpt kinderen met lezen

Zuidland – In de bibliotheek van de Zuid-Hollandse Eilanden kunnen kinderen die lezen spannend of moeilijk vinden, voorlezen aan een speciaal getrainde hond. Het gaat om kinderen van ongeveer 6 tot 10 jaar die vijftien minuten lang hardop lezen in het bijzijn van de hond.

Wijkagent_Politie_Ed_van_den_Blink.jpg

Wijkbus politie bij Klokbekerkreek: laagdrempelig contact met wijkagent

Vrijdagmiddag stond de politie met de wijkbus aan de Klokbekerkreek in Spijkenisse. Deze laagdrempelige manier geeft bewoners de mogelijkheid om in contact te komen met hun wijkagent, in dit geval Ed van den Blink.