Spijkernisse, Netherlands

Brielle ademde zondag de blues tijdens 33e editie Brielle Blues

Er waren meer dan vijftien acts Foto: William van den Handel - LINQ Media
Brielle – Het historische centrum van Brielle kleurde gisteren blauw van de muziek tijdens de 33e editie van Brielle Blues. Op drie podia verspreid door de stad gaven meer dan vijftien bluesacts het beste van zichzelf.
Jennifer Smit | 28 juli 2025 17:00 | 28 juli 2025 14:28
Het middagprogramma trapte energiek af met optredens van de Asjekwaband, Chicago Capitols en Reverend Bart and The Shepherds of Blues. Duizenden bezoekers genoten van een dag vol livemuziek, sfeer en saamhorigheid. Naarmate de dag vorderde, stroomden de terrassen en straten vol met muziekliefhebbers van alle leeftijden.

Het absolute hoogtepunt volgde in de avonduren: de veelgeprezen Marlon Pichel en zijn band betraden het podium en wisten met hun performance het publiek in vervoering te brengen. Zijn optreden vormde de perfecte afsluiter van een muzikale dag die opnieuw bevestigde waarom Brielle Blues al sinds 1992 een vaste waarde is op de festivalkalender.

Duizenden bezoekers namen een kijkje Foto: William van den Handel - LINQ Media

Lees meer over:

Nieuws|

Meest gelezen

Stefan van der Gijze uit Hellevoetsluis nieuwe weerman van Hart van Nederland

Perry van Brandwijk | 25 juli 2025

Uit enthousiasme ontstaan; De Pluktuin in Oostvoorne

Edith Stolk | 24 juli 2025

Brielle maakt zich op voor 33e editie van Brielle Blues: ‘Een beleving door de hele stad’

Jennifer Smit | 25 juli 2025

Lees ook

ONS Nissewaard trots op vervolgproject m...

Spijkenisse – ONS Nissewaard is trots dat het initiatief om de metropilaren in Spijkenisse op te f...

Kinder Vakantie Spelen feestelijk geopen...

Spijkenisse - De 45e editie van de Kinder Vakantie Spelen (KVS) in Spijkenisse is vanochtend van sta...

APK voor rollators bij SWO: ‘Een veili...

Spijkenisse - Een rollator is voor veel mensen een onmisbaar hulpmiddel. Maar net als een fiets of a...

Voorbereidingen in volle gang voor Kinde...

Spijkenisse – Nog maar een paar nachten slapen en dan barst het jaarlijkse kindervakantiespektakel...

Brielle maakt zich op voor 33e editie va...

Brielle – De historische vestingstad Brielle maakt zich op voor een muzikaal spektakel: aankomende...

Succesvolle examenronde bij Aikido club ...

Spijkenisse - Vlak voor de zomervakantie zijn bij Aikido club Iwa-ryu examens afgenomen. Zowel jeugd...