Spijkernisse, Netherlands
Terug

Burgemeester en wethouder Nissewaard te gast bij Notulen

511b7802e03965fbb1833b0faf820bf9
Marvin Don |  | Aangepast op
Voorne-Putten - Vanavond is het tijd voor de laatste uitzending van dit jaar van het politieke programma Notulen.

Vanavond schuiven burgemeester Foort van Oosten en wethouder Chris Hottentot van de gemeente Nissewaard aan bij Notulen. In een gesprek van één uur bespreken ze de belangrijkste ontwikkelingen en uitdagingen van het afgelopen jaar.

Burgemeester Van Oosten gaat in op onderwerpen als criminaliteit en de financiële uitdagingen van de "New Towns," waaronder Spijkenisse. Wat zijn de plannen om deze steden toekomstbestendig te maken?

Wethouder Hottentot vertelt over de impact van infrastructurele problemen, zoals de brugafsluitingen die het verkeer in Nissewaard dit jaar meermaals ontregelden. Hoe kijkt hij terug op deze situaties, en welke verbeteringen kunnen inwoners verwachten?

Notulen wordt vanavond uitgezonden van 19.00 tot 20.00 uur met Niels Smoor en Alex Hordijk als presentatoren. De uitzending is in Nissewaard te beluisteren via FM 105.1 en in Voorne aan Zee via FM 106.9 of via www.linqmedia.nl/radio.

Dit is tevens de laatste aflevering van 2024. De nieuwe data voor 2025 wordt op een later moment bekendgemaakt.

Lees ook

20260606_170256

Botlekbrug-storing zorgt voor frustratie: sms-waarschuwing kwam ruim een uur later

Botlek - De storing aan de Botlekbrug zorgde zaterdagmiddag voor files en frustratie onder weggebruikers. Opvallend was dat de sms-waarschuwing van Rijkswaterstaat pas rond 17.20 uur werd verstuurd, terwijl de brug al ruim een uur eerder in storing stond.

Afscheid Ab Rollatorwerkplaats

Oprichter Rollatorwerkplaats neemt na 20 jaar afscheid

SPIJKENISSE - Ab Sierat, een van de oprichters van de Rollatorwerkplaats van SWO Spijkenisse, heeft na twintig jaar afscheid genomen. Tijdens een feestelijke bijeenkomst en een lunch is hij door collega-vrijwilligers in het zonnetje gezet.

Voertuig te water

Bestuurder onder invloed belandt in sloot

GEERVLIET - Een bestuurder is in de nacht van vrijdag 5 op zaterdag 6 juni gewond geraakt nadat hij met zijn auto van de weg raakte en in een sloot belandde. Het ongeval gebeurde op de Groene Kruisweg bij Geervliet. De auto schoot door de middenberm en kwam achterstevoren in het water terecht.

Alpe D Huzes Danique

De 5 Wandelbikkels hebben de finish bereikt op de Alpe d'HuZes

Spijkenisse – Danique Neuschwanger, haar ouders en hun buren uit Spijkenisse hebben donderdag 4 juni in de 20e editie van de Alpe d'HuZes meegelopen. Onder de naam De 5 Wandelbikkels hebben ze een jaar lang getraind, met als doel zoveel mogelijk geld op te halen voor onderzoek naar kanker. Donderdagochtend verschenen zij aan de start aan de voet van de Alpe d'Huez.

035 Jos Baeten benoemd tot Officier in de Orde van Oranje-Nassau-2

Jos Baeten uit Oostvoorne benoemd tot Officier in de Orde van Oranje-Nassau.

OOSTVOORNE - Jos Baeten uit Oostvoorne is donderdag 4 juni benoemd tot Officier in de Orde van Oranje-Nassau. Burgemeester Arno Scheepers van Voorne aan Zee reikte de Koninklijke onderscheiding uit tijdens de afscheidsreceptie van Baeten bij verzekeraar a.s.r. Nederland in Utrecht.

Rosanne Boere

Golfster Rosanne Boere pakt de winst tijdens het Nederlands Kampioenschap

Brielle – Golfster Rosanne Boere uit Brielle heeft eind vorige maand de winst gepakt tijdens het Nederlands Kampioenschap voor golfers tot en met 21 jaar. Voorafgaand behoorde Boere tot één van de favorieten en die rol maakte de speelster, die haar carrière al op jonge leeftijd begon bij Golfclub Kleiburg, meer dan waar door er met de winst vandoor te gaan.