Spijkernisse, Netherlands
Terug

Burgemeester en wethouder Nissewaard te gast bij Notulen

511b7802e03965fbb1833b0faf820bf9.jpg
Marvin Don |  | Aangepast op
Voorne-Putten - Vanavond is het tijd voor de laatste uitzending van dit jaar van het politieke programma Notulen.

Vanavond schuiven burgemeester Foort van Oosten en wethouder Chris Hottentot van de gemeente Nissewaard aan bij Notulen. In een gesprek van één uur bespreken ze de belangrijkste ontwikkelingen en uitdagingen van het afgelopen jaar.

Burgemeester Van Oosten gaat in op onderwerpen als criminaliteit en de financiële uitdagingen van de "New Towns," waaronder Spijkenisse. Wat zijn de plannen om deze steden toekomstbestendig te maken?

Wethouder Hottentot vertelt over de impact van infrastructurele problemen, zoals de brugafsluitingen die het verkeer in Nissewaard dit jaar meermaals ontregelden. Hoe kijkt hij terug op deze situaties, en welke verbeteringen kunnen inwoners verwachten?

Notulen wordt vanavond uitgezonden van 19.00 tot 20.00 uur met Niels Smoor en Alex Hordijk als presentatoren. De uitzending is in Nissewaard te beluisteren via FM 105.1 en in Voorne aan Zee via FM 106.9 of via www.linqmedia.nl/radio.

Dit is tevens de laatste aflevering van 2024. De nieuwe data voor 2025 wordt op een later moment bekendgemaakt.

Lees ook

start2run 2026-1.jpg

Voorne Atletiek start nieuwe Start2Run-groep

Voorne aan Zee - Voorne Atletiek organiseert vanaf 2 maart een nieuwe Start2Run-groep voor volwassenen die willen beginnen met hardlopen of hun looproutine willen uitbreiden. De trainingen duren tien weken en vinden plaats op dinsdag- en donderdagavond van 19.15 tot 20.45 uur, vertrek vanaf het clubgebouw aan het Geuzenpark 3, op de grens van Vierpolders en Brielle.

SPIVO.jpg

Spivo Dames 1 wint thuis van Voltena Dames 1

Spijkenisse - Volleybalclub Spivo Dames 1 heeft in Spijkenisse een overwinning behaald op Voltena Dames 1. Daarmee herstelde de ploeg zich van de eerdere nederlaag in de uitwedstrijd tegen de formatie uit Werkendam.

WhatsApp Image 2026-01-19 at 11.52.53.jpeg

BREStheater doet mee aan Nationaal Theaterweekend 2026

Brielle – In het weekend van vrijdag 23 tot en met zondag 25 januari vindt het Nationaal Theaterweekend plaats. Door het hele land staan theaters stil bij de kracht en veelzijdigheid van theater, met een programma dat een breed publiek aanspreekt. Ook het BREStheater neemt deel en presenteert dat weekend meerdere voorstellingen.

Catharina_hoponhopoff.png

Bijeenkomsten over ouder worden in Voorne aan Zee

Voorne aan Zee - In Voorne aan Zee worden op verschillende locaties bijeenkomsten georganiseerd waarin oudere inwoners met elkaar in gesprek gaan over het ouder worden. Het initiatief, onder de naam Samen ouder, Samen wijzer, richt zich op thema’s als wonen, gezondheid, sociale contacten en vrijetijdsbesteding.

20260118_18481959_1000003630.jpg

Vrijwilligers en gemeente knappen oud voetbalveld Heenvliet op

Heenvliet - Op het oude voetbalveld van Heenvliet, dat ook jaarlijks wordt gebruikt tijdens de paardenmarkt en andere evenementen, is afgelopen zaterdag een grootschalige opruimactie gestart. Het terrein lag er al geruime tijd verwaarloosd bij. Overal was afval te vinden, variërend van oude voetbalschoenen in de bosjes tot lege flesjes sterke drank. Voor voorbijgangers was het duidelijk zichtbaar dat het veld dringend aan onderhoud toe was.

Weerbaarheid_bij_vrouwen.png

Nieuw weerbaarheidsprogramma voor vrouwen van start in Voorne aan Zee

Voorne aan Zee – Deze maand is in Voorne aan Zee een nieuw initiatief van start gegaan: een laagdrempelig weerbaarheidsprogramma speciaal voor vrouwen. Het tienweekse programma richt zich op mentale en fysieke kracht, zelfvertrouwen en praktische technieken om beter om te gaan met lastige situaties in het dagelijks leven.