Spijkernisse, Netherlands
Terug

Burgemeester en wethouder Nissewaard te gast bij Notulen

511b7802e03965fbb1833b0faf820bf9.jpg
Marvin Don |  | Aangepast op
Voorne-Putten - Vanavond is het tijd voor de laatste uitzending van dit jaar van het politieke programma Notulen.

Vanavond schuiven burgemeester Foort van Oosten en wethouder Chris Hottentot van de gemeente Nissewaard aan bij Notulen. In een gesprek van één uur bespreken ze de belangrijkste ontwikkelingen en uitdagingen van het afgelopen jaar.

Burgemeester Van Oosten gaat in op onderwerpen als criminaliteit en de financiële uitdagingen van de "New Towns," waaronder Spijkenisse. Wat zijn de plannen om deze steden toekomstbestendig te maken?

Wethouder Hottentot vertelt over de impact van infrastructurele problemen, zoals de brugafsluitingen die het verkeer in Nissewaard dit jaar meermaals ontregelden. Hoe kijkt hij terug op deze situaties, en welke verbeteringen kunnen inwoners verwachten?

Notulen wordt vanavond uitgezonden van 19.00 tot 20.00 uur met Niels Smoor en Alex Hordijk als presentatoren. De uitzending is in Nissewaard te beluisteren via FM 105.1 en in Voorne aan Zee via FM 106.9 of via www.linqmedia.nl/radio.

Dit is tevens de laatste aflevering van 2024. De nieuwe data voor 2025 wordt op een later moment bekendgemaakt.

Lees ook

Fitheidstest-18.JPG

Fitheidstest voor 55-plussers: ‘Op een laagdrempelige manier je eigen fitheid ontdekken’

Rockanje – De fitheidstest keert op zaterdag 23 mei terug naar sporthal De Merel in Rockanje met dit jaar een uitbreiding in de vorm van een sport-, beweeg- en welzijnsmarkt. Tijdens de test krijgen 55-plussers de kans om op een leuke en laagdrempelige manier inzicht te krijgen in hun gezondheid en fitheid.

1000141538.jpg

Jeugdige vechters van Fightteam Spijkenisse maken indruk in Ossendrecht

Spijkenisse – De jeugdige vechters van Fightteam Spijkenisse hebben afgelopen weekend indruk gemaakt tijdens een kickboks demo in Ossendrecht. Voor de jonge sporters uit onze regio was het volgens hun trainers een waardevolle ervaring buiten de eigen trainingsomgeving.

20260413_075230.jpg

COLUMN: Nederland schiet (niet) met scherp

Ik ben een kei is het spelen van een spelletje Stratego. Maar zelden dat ik verlies alhoewel ik benen en armen kwijtraak als ik weer eens op een bom van de tegenstander loop. Het is mij in de loop der jaren overigens opgevallen dat ik, spelend met de rode steentjes, vaker win als dat ik speel met de blauwe. Wellicht dat een meelezende psycholoog daar een logische verklaring voor heeft. Ik houd mij aanbevolen voor diens kritische edoch eerlijke analyse.

260412_Voorne Atletiek_Joey, Yannick, James, Jake.jpg

Voorne Atletiek kijkt terug op sterke eerste competitiewedstrijd

Met veel enthousiasme zijn de U14- en U16-atleten van Voorne Atletiek zaterdag begonnen aan hun competitie. In Den Haag lieten zij direct zien goed in vorm te zijn.

Screenshot_20260412_150706_Instagram.jpg

Kenzie Bresser over de finish bij marathon Rotterdam

Health vlogger Kenzie Bresser uit Spijkenisse heeft de medaille van de Marathon Rotterdam op zak. De content creator met bijna 28.000 volgers op TikTok deelt video’s over persoonlijke gezondheidsuitdagingen, zoals een ijsbad nemen of binnen 100 dagen in een populair mannenblad komen. Uiteindelijk kwam hij over de finish in een tijd van 03:20:38.

IMG_6926.jpg

Veel belangstelling voor open dag bij Dierenopvangcentrum Spijkenisse

Spijkenisse - Veel mensen namen zaterdag een kijkje bij Dierenopvangcentrum Spijkenisse tijdens de open dag. Er waren verschillende kraampjes en activiteiten voor kinderen. Zo konden kinderen tegen een kleine vergoeding knutselen, maar waren er ook spelletjes zoals sjoelen.