Spijkernisse, Netherlands
Terug

Burgemeester en wethouder Nissewaard te gast bij Notulen

511b7802e03965fbb1833b0faf820bf9
Marvin Don |  | Aangepast op
Voorne-Putten - Vanavond is het tijd voor de laatste uitzending van dit jaar van het politieke programma Notulen.

Vanavond schuiven burgemeester Foort van Oosten en wethouder Chris Hottentot van de gemeente Nissewaard aan bij Notulen. In een gesprek van één uur bespreken ze de belangrijkste ontwikkelingen en uitdagingen van het afgelopen jaar.

Burgemeester Van Oosten gaat in op onderwerpen als criminaliteit en de financiële uitdagingen van de "New Towns," waaronder Spijkenisse. Wat zijn de plannen om deze steden toekomstbestendig te maken?

Wethouder Hottentot vertelt over de impact van infrastructurele problemen, zoals de brugafsluitingen die het verkeer in Nissewaard dit jaar meermaals ontregelden. Hoe kijkt hij terug op deze situaties, en welke verbeteringen kunnen inwoners verwachten?

Notulen wordt vanavond uitgezonden van 19.00 tot 20.00 uur met Niels Smoor en Alex Hordijk als presentatoren. De uitzending is in Nissewaard te beluisteren via FM 105.1 en in Voorne aan Zee via FM 106.9 of via www.linqmedia.nl/radio.

Dit is tevens de laatste aflevering van 2024. De nieuwe data voor 2025 wordt op een later moment bekendgemaakt.

Lees ook

Onthulling naam NIS

NIS gaat aankomende zaterdag open: ‘Een bruisende plek in het centrum van Spijkenisse’

Spijkenisse – Aankomende zaterdag 5 september gaat ontmoetingsplek NIS, Plek voor Cultuur en Creatie aan Nieuwstraat in Spijkenisse na een grondige verbouwing open voor het publiek. De vernieuwde locatie van het voormalige Centrum voor de Kunsten biedt na de opening een breed aanbod aan workshops voor jong en oud aan, maar zijn er oefen- en opnameruimtes voor bands en een NIS Café met een podium voor lokaal talent te vinden bij de nieuwe locatie in het centrum van Spijkenisse.

Tegeltaxi

Tegeltaxi helpt inwoners van Voorne aan Zee om hun tuin te vergroenen: ‘Tegels eruit, groen erin’

Voorne aan Zee – Deze maand rijdt de gratis Tegeltaxi door Voorne aan Zee om inwoners te helpen met het vergroenen van hun tuin. In samenwerking met Reinis organiseert de gemeente Voorne aan Zee meerdere dagen waar tegels bij inwoners in de buurt worden opgehaald na aanmelding.

Stockfoto Waterschap Hollandse Delta

Waterschap Hollandse Delta: ‘Oliespoor in sloten tussen Brielle en Kruiningergors’

Brielle – Woensdag 2 september kreeg Waterschap Hollandse Delta meerdere meldingen over een oliespoor in het water op het Brielse Meer en de jachthaven WSV Brielle. Na de meldingen werd direct actie ondernomen en een inspectie uitgevoerd. Hierbij bleek het te gaan om dieselolie van een nog onbekende bron die vanuit de inlaat ter hoogte van de jachthaven WSV Brielle in het watersysteem terecht is gekomen.

1.Jan Kolpa als jong onderwijzer

Het leven van Rockanjes schoolhoofd Jan Kolpa vastgelegd in biografie

Rockanje – Een eeuw na zijn overlijden is er opnieuw aandacht voor Jan Kolpa, die van 1882 tot 1922 hoofdonderwijzer was in Rockanje. Zijn achterkleinzoon Jaap Kolpa onderzocht twee jaar lang het leven van zijn voorvader en schreef daar een biografie over. Het boek wordt vrijdag 18 september gepresenteerd in centrum De Merel in Rockanje.

naambord zuidland -liggend

IJsclub Vooruitgang organiseert eerste Vooruitgangloop in Zuidland

Zuidland – IJsclub Vooruitgang organiseert op zondag 20 september voor het eerst de Vooruitgangloop in Zuidland. De vereniging, die al sinds 1914 bestaat, wil met het nieuwe evenement inwoners op een sportieve manier samenbrengen en tegelijkertijd haar maatschappelijke betrokkenheid in het dorp vergroten.

WhatsApp Image 2026-09-02 at 13.29.56

Lokale kunstenaars geven ’t Dijckhuis opnieuw kleur met nieuwe expositie

Vierpolders - Terwijl de ene lokale kunstenaar nog een schilderij recht hangt, bekijkt een ander aandachtig het werk van een collega. Ondertussen wordt er met Rita Ybema en Astrid Hokke gesproken over de verhalen achter de verschillende werken. De sfeer is vanochtend gemoedelijk in ’t Dijckhuis, waar drie lokale exposanten hun werk en verzameling klaarzetten voor de nieuwe kunstwissel.