Spijkernisse, Netherlands
Terug

Burgemeester en wethouder Nissewaard te gast bij Notulen

511b7802e03965fbb1833b0faf820bf9
Marvin Don |  | Aangepast op
Voorne-Putten - Vanavond is het tijd voor de laatste uitzending van dit jaar van het politieke programma Notulen.

Vanavond schuiven burgemeester Foort van Oosten en wethouder Chris Hottentot van de gemeente Nissewaard aan bij Notulen. In een gesprek van één uur bespreken ze de belangrijkste ontwikkelingen en uitdagingen van het afgelopen jaar.

Burgemeester Van Oosten gaat in op onderwerpen als criminaliteit en de financiële uitdagingen van de "New Towns," waaronder Spijkenisse. Wat zijn de plannen om deze steden toekomstbestendig te maken?

Wethouder Hottentot vertelt over de impact van infrastructurele problemen, zoals de brugafsluitingen die het verkeer in Nissewaard dit jaar meermaals ontregelden. Hoe kijkt hij terug op deze situaties, en welke verbeteringen kunnen inwoners verwachten?

Notulen wordt vanavond uitgezonden van 19.00 tot 20.00 uur met Niels Smoor en Alex Hordijk als presentatoren. De uitzending is in Nissewaard te beluisteren via FM 105.1 en in Voorne aan Zee via FM 106.9 of via www.linqmedia.nl/radio.

Dit is tevens de laatste aflevering van 2024. De nieuwe data voor 2025 wordt op een later moment bekendgemaakt.

Lees ook

andrelinger(peter)

Zes ploegen uit de vijfde klasse van start met de competitie

REGIO – De ploegen van ‘ons’ eiland Voorne Putten in de vijfde klasse, waar de meeste teams actief zijn, opende de competitie zaterdag met verschillende resultaten. Dit zijn de uitslagen van de zes deelnemers uit onze regio.

Bjorn Jeurissen (OHVV)

Geen enkele overwinning voor ploegen in de vierde klasse

REGIO – Vijf deelnemers van het eiland Voorne Putten kwamen zaterdag in actie voor hun eerste competitieduel. Opvallend genoeg wist geen van de ploegen haar partij te winnen. Een overzicht van wat de Eilandse clubs deden.

johnkleijnbotlek

SC Botlek pakt punt bij Den Bommel, OVV pakt de volle winst

REGIO – In de derde klasse werd de competitie voor OVV en Botlek ook geopend. De Oostvoornaars kwamen thuis in actie tegen FC Charlois, SC Botlek reisde af naar Den Bommel.

Tom den Boer

Hellevoetsluis en Brielle pakken eerste zege, Zuidland pakt een punt bij CWO

REGIO – De ouverture van de competitie in de tweede klasse verliep voor de ploegen van Voorne Putten wisselend. Zuidland had de enige uitwedstrijd, zij moesten naar Vlaardingen. De twee overige deelnemers speelden hun duels op het eigen terrein.

spijkenisse19-9

Spijkenisse af van hatelijke nul en laatste plaats

Naaldwijk – Spijkenisse speelde zaterdag in de vierde ronde van de competitie op sportpark De Hoge Bomen in Naaldwijk tegen Westlandia. Die ploeg stond derde op de ranglijst, waar Spijkenisse nog altijd wachtte op de eerste punten het seizoen.

Guy Duijm (SCO'63)

Zes ploegen Voorne Putten actief in vijfde klasse

REGIO – Maar liefst zes ploegen van het eiland Voorne-Putten strijden dit seizoen om de prijzen in de vijfde klasse. Uit deze klasse is het vaak lastig om uit te komen. Men kan niet degraderen uit de laagste klasse van het amateur voetbal, maar veel ploegen zijn aan elkaar gewaagd.