Spijkernisse, Netherlands
Terug

Burgemeester geschokt na fatale gebeurtenis in Hellevoetsluis: 'Niet te bevatten'

e9a9e753ca85b75fd98f2784923fab65

Hellevoetsluis - Burgemeester Arno Scheepers toont zijn betrokkenheid door langs te gaan bij de buurtbewoners van het dodelijk incident in Hellevoetsluis. Woensdagmiddag is hier een lichaam van een 63-jarige vrouw aangetroffen. De politie doet nog steeds onderzoek. Er is al een verdachte aangehouden.

Jennifer Smit |  | Aangepast op
Burgemeester Scheepers in een statement: 'Net als vele anderen ben ik geschokt en vol ongeloof over de gruwelijke gebeurtenis gistermiddag in de vesting van Hellevoetsluis, waarbij een inwoonster om het leven is gebracht.

Mijn medeleven gaat in de eerste plaats natuurlijk uit naar de familie en vrienden van het slachtoffer. En naar haar buren in de Molenstraat. Zo'n tragedie maakt veel los en is eigenlijk niet te bevatten. Ik wens de nabestaanden en iedereen die haar liefhad ontzettend veel steun en kracht toe de komende tijd.'

Lees ook

SPARK Albert vd Bedum wint goud

Succesvol weekend voor atleten SPARK tijdens NK Masters Atletiek

Spijkenisse – De atleten van SPARK hebben een succesvol weekend achter de rug tijdens de NK Masters Atletiek op de atletiekbaan van Prins Hendrik in Vught. Namens de atletiekvereniging uit Spijkenisse deden in totaal drie atleten mee en was Albert van den Bedum met maar liefst drie medailles en een oorkonde de grote winnaar voor de vereniging uit onze regio.

inzamelpunt

Reinis Punt officieel geopend in Spijkenisse

Spijkenisse – Woensdagochtend is het nieuwe Reinis Punt aan de Zuidpassage 13 in Spijkenisse officieel geopend. Wethouders Mijnans en Hamerslag verrichtten de opening door een lint met blikjes door te knippen.

Betonwagen---Media TV

Thoelaverweg afgesloten na gekantelde betonwagen

Brielle – Woensdagochtend is een betonwagen gekanteld op de Thoelaverweg in Brielle.

Bernissebad

Bernissebad organiseert zwemvierdaagse in Heenvliet

Heenvliet – Terwijl in de regio volop wordt gewandeld tijdens verschillende avondvierdaagsen, kunnen sportievelingen binnenkort ook het water in voor de zwemvierdaagse.

Stock_politie

Politie doet inval in woning Hellevoetsluis

Hellevoetsluis – Dinsdagochtend heeft de politie een inval gedaan in een woning aan de Vuurvlinder in Hellevoetsluis.

Cultuurhuis Nieuwe Veste

Samenwerking Stichting Kunst en Cultuur BRES & EduMare: kunstprogramma voor basisschoolleerlingen Voorne aan Zee

Voorne aan Zee – Stichting Kunst en Cultuur BRES en Onderwijsgroep EduMare hebben de handen ineengeslagen en starten in het nieuwe schooljaar met een bijzonder kunstprogramma voor alle leerlingen van basisscholen in Voorne aan Zee. Het programma bevat volgens beide organisaties een sterk lokaal karakter en op deze manier wordt de intensieve samenwerking tussen de stichting en de onderwijsgroep bekrachtigd.