Spijkernisse, Netherlands
Terug

Burgemeester, wethouder en raadslid te gast in radioprogramma “Notulen"

ec3818c1b6037edace90a9d13549c7c9.jpg

Het maandelijkse programma over de lokale politiek, Notulen, is donderdag 27 maart weer te beluisteren.

Marvin Don |  | Aangepast op
Burgemeester Arno Scheepers van Voorne aan Zee is donderdag te gast in het radioprogramma Notulen op LINQ. Hij zal onder meer spreken over een mogelijk vuurwerkverbod, het wietexperiment en de recente sluiting van een woning aan de Ploegschaar.

Scheepers wordt vergezeld door wethouder Igor Bal, die zijn portefeuille Ruimtelijke Ontwikkeling, Milieu, Vastgoed, Vergunningverlening en Handhaving, Intern Beheer en Externe Communicatie zal toelichten. Onderwerpen als woningbouw en de omgevingswet staan ook op de agenda.

In het tweede uur schuift Pieter Verhoog aan, fractieleider van het CDA Nissewaard. Hij zal reflecteren op zijn politieke drijfveren, de huidige raadsperiode en zijn toekomstplannen met het oog op de gemeenteraadsverkiezingen van volgend jaar.

Notulen wordt gepresenteerd door Dick Bosgieter en Alex Hordijk en is op donderdagavond te beluisteren van 19.00 tot 21.00 uur via de frequenties 105.1 en 106.9 FM, of online via linqmedia.nl/radio.

Lees ook

Rob van Wijk 2.png

Directeur Rob van Wijk vertrekt na tien jaar bij Theater de Stoep

Spijkenisse – Na tien jaar vertrekt directeur Rob van Wijk per 1 juli 2026 bij Theater de Stoep in Spijkenisse. Van Wijk maakt de overstap naar Theater aan de Parade in ’s-Hertogenbosch waar hij de functie van directeur-bestuurder zal gaan vervullen.

videostill_SpeelstadBrielle.png

Speelstad Brielle kan doorgaan dankzij nieuwe vrijwilligers

Brielle - Het was nog even spannend of Speelstad Brielle dit jaar wel door zou gaan. De jaarlijks terugkerende vakantieactiviteit voor kinderen, vol plezier, creativiteit en avontuur, kampte met een vrijwilligerstekort.

Vrijheidsbos Brielle

Bosmaaien en een band opbouwen in Vrijheidsbos Brielle

Brielle - Vrijwilligers van het Vrijheidsbos bij Brielle hebben zaterdag 25 april hard gewerkt om het bos weer klaar te maken voor de zomer. Het bos werd in 2000 aangelegd aan de Brielse Maas. Mensen kunnen er een boom laten planten ter nagedachtenis aan iemand of om een speciale gebeurtenis, zoals een geboorte, te herdenken. Vrijwilligers van Stichting het Vrijheidsbos verzorgen het onderhoud van het bos, dat in beheer is bij Staatsbosbeheer.

Gemeentehuis Nissewaard

Werkcentrum Rijnmond helpt inwoners met vragen over werk en opleiding

Nissewaard – In het stadhuis van Nissewaard in Spijkenisse kunnen inwoners spontaan binnen komen lopen bij het Werkcentrum Rijnmond en met een baan naar huis gaan. De locatie werd een jaar geleden geopend voor inwoners die vragen hebben over hun huidige werk, een baan zoeken of werkgevers die op zoek zijn naar nieuwe mensen. Het Werkcentrum heeft inmiddels zo’n 150 inwoners geholpen en groeit van gemiddeld 6 naar 12 bezoekers per maand.

Hulphond geleidehond Mauro

Hulphond in opleiding Mauro mag nog foutjes maken

Het is woensdag 29 april, de Internationale Dag van de Geleidehond. Op deze dag staan hulphonden in het zonnetje. Ze zijn belangrijk voor de zelfstandigheid van mensen met een beperking. Ook hulphonden moeten het vak leren. Zoals Mauro (6 maanden) uit Oostvoorne, die in training is om hulphond te worden.

Opstekertjes

Karin en Petra spelen verstoppertje met Opstekertjes

Spijkenisse - Wie wel eens in de wijk Waterland in Spijkenisse komt, heeft er misschien wel eens een gevonden: een Opstekertje. Opstekertjes zijn gehaakte poppetjes die in een zakje zitten met informatie en een bemoedigende tekst voor de ontvanger. Ze worden gehaakt door Sylvia Kats van Stichting Waterland Spijkenisse.