Spijkernisse, Netherlands
Terug

Burgermeester van Nissewaard sluit woning Lijnzaaddreef na explosie

29417f1a6667ae180c8f007080018185.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Spijkenisse - Burgemeester Foort van Oosten van de Gemeente Nissewaard heeft besloten een woning aan de Lijnzaaddreef voor onbepaalde tijd te sluiten. 

Deze keuze is gemaakt na aanleiding van de tweede explosie die plaatsvond dit jaar, de eerste explosie vond plaats in de nacht van woensdag 24 op donderdag 25 januari. Deze explosie vond plaats aan een ander huisnummer.  

De tweede explosie vond plaats in de nacht van 19 op 20 juni, het verschil in huisnummers is maar één cijfer. Na de tweede explosie heeft de burgermeester van de Gemeente Nissewaard besloten het huis voor onbepaalde tijd te sluiten.

De dag na de explosie is er een mobiele camera recht voor de woning geplaatst, deze houdt de woning 24/7 vanaf dat moment in de gaten. Er is nog geen verdachte aangehouden. 

Lees ook

Ongeval---MediaTV.jpeg

Motorrijder zwaar gewond na ongeval Spijkenisse

Een motorrijder is zaterdagavond 16 mei zwaargewond geraakt bij een verkeersongeval op het kruispunt Annie Romein-Verschoorlaan en Maaswijkweg in Spijkenisse.

Vrouwenmars tegen azc's asielopvang protest

Vrouwenmars tegen asielopvang Voorne aan Zee

Ongeveer '100 mensen liepen zaterdagmiddag 16 mei mee in een protestdemonstratie tegen de komst van azc’s in Voorne aan Zee in de vesting van Hellevoetsluis. De deelnemers noemden het protest een vrouwenmars, met als motto: ‘Wij staan er als vrouwen, moeders, zussen, kinderen, kleinkinderen en oma’s.’

Eikenprocessierups

Gemeente Nissewaard vraagt inwoners eikenprocessierups te melden

De eikenprocessierups is weer actief. De gemeente Nissewaard vraagt inwoners om het te melden als zij de rupsen in een boom zien. De brandharen van de eikenprocessierups kunnen gezondheidsklachten veroorzaken.

Schade door brandbom Reede Brielle.jpg

Brandbom beschadigt toekomstige woning vluchtelingen

Brielle - Bij een woning aan de Reede in Brielle is vrijdagavond 15 mei een brandbom tegen het raam gegooid. Het gaat om een brandbom in een fles. Het raam is gebarsten en de vensterbank raakte beschadigd en zwartgeblakerd.

bloemen.jpg

Gemeenten maaien even niet voor biodiversiteit

De gemeenten Nissewaard en Voorne aan Zee maaien in mei minder gras. Door het gras langer te laten staan, krijgen wilde planten meer kans om te bloeien. Dat zorgt voor meer voedsel en schuilplekken voor insecten, zoals bijen, vlinders en hommels.

Wandelen

Wandelen met Fibro Enzo

Mensen met fibromyalgie, Ehlers-Danlos, reuma of andere vergelijkbare aandoeningen kunnen vanaf woensdag 19 mei meedoen aan de wandelgroep ‘Wandelen met Fibro Enzo’. De wandelingen vanaf Wijkcentrum Waterland zijn laagdrempelig en bedoeld voor iedereen die op een rustige manier in beweging wil komen.