Spijkernisse, Netherlands
Terug

Burgermeester van Nissewaard sluit woning Lijnzaaddreef na explosie

29417f1a6667ae180c8f007080018185.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Spijkenisse - Burgemeester Foort van Oosten van de Gemeente Nissewaard heeft besloten een woning aan de Lijnzaaddreef voor onbepaalde tijd te sluiten. 

Deze keuze is gemaakt na aanleiding van de tweede explosie die plaatsvond dit jaar, de eerste explosie vond plaats in de nacht van woensdag 24 op donderdag 25 januari. Deze explosie vond plaats aan een ander huisnummer.  

De tweede explosie vond plaats in de nacht van 19 op 20 juni, het verschil in huisnummers is maar één cijfer. Na de tweede explosie heeft de burgermeester van de Gemeente Nissewaard besloten het huis voor onbepaalde tijd te sluiten.

De dag na de explosie is er een mobiele camera recht voor de woning geplaatst, deze houdt de woning 24/7 vanaf dat moment in de gaten. Er is nog geen verdachte aangehouden. 

Lees ook

Schermafbeelding 2026-04-22 162520.jpg

Oranjevereniging Zuidland viert 90-jarig jubileum

Zuidland - Oranjevereniging Zuidland bestaat 90 jaar. Het bestuur organiseert jaarlijks meerdere activiteiten in het dorp, waaronder Koningsdag. Daarnaast brengt de vereniging jaarlijks een speciale Oranjekrant uit. Voorzitter Adriaan van der Pols was te gast bij LINQ Lunch.

7adf76c007b8448eefd017e1d86429be.jpg

Meer dan 4000 donaties voor Stichting Zuid-Hollands Landschap na verwoestende brand

Oostvoorne – Vorige maand vond een verwoestende brand plaats in een werkschuur van Stichting Zuid-Hollands Landschap aan de Hoflaan in Oostvoorne. De schade aan de werkschuur, waar werkmateriaal als gereedschap en machines in stonden, werd geschat op meer dan een half miljoen euro.

IMG_7897.JPG

RET verwijdert tijdelijk duivennetten bij metrostation Spijkenisse Centrum

Spijkenisse - De opgesloten duiven achter de netten van metrostation Spijkenisse Centrum blijven reizigers en passanten bezighouden. Afgelopen maandag moest de brandweer uitrukken om twee dieren van achter het net te bevrijden.

2a0366687c91181dc447348e7504bee7.png

Sterrenwacht Tweelingen viert 50-jarig bestaan: ‘Passie voor astronomie overbrengen op bezoekers’

Spijkenisse – Sterrenwacht Tweelingen uit Spijkenisse viert dit jaar het 50-jarig bestaan als actieve amateur astronomie vereniging. De vereniging uit onze regio wil zoveel mogelijk mensen kennis laten maken met de schoonheid van het heelal om ons heen. Het jubileum wordt daarom groots gevierd op zaterdag 25 april met diverse activiteiten als een planetenwandeling, een astro-markt en diverse knutselactiviteiten voor kinderen.

Stock_Boekenberg

Het is vandaag Wereld Boekendag

Regio - Wereld Boekendag is ieder jaar op 23 april een internationale dag. Sinds 1995 wordt tijdens Wereld Boekendag in meer dan 100 landen aandacht besteed aan het belang van boeken en lezen.

zwanen_voeren---LINQ_Media.png

Brood voeren bij zwanen ongewenst: dieren hebben rust nodig

Spijkenisse - Eerder werd een broedende zwaan lastiggevallen door jeugd. Daarom zijn er hekken geplaatst. Inmiddels worden de zwanen, uit goede bedoelingen, opnieuw gestoord door mensen die de dieren eten willen geven.