Spijkernisse, Netherlands
Terug

CliniClowns schenken Qwiek.Up aan Van Weel Bethesda Ziekenhuis

65dfd8e2ee7acb0b0d329a631ec785fe.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Dirksland - Een vrolijke schenking voor de afdeling Kindergeneeskunde van Het Van Weel-Bethesda Ziekenhuis in Dirksland: de CliniClowns gaven een nieuwe module voor de Qwiek.Up

De Qwiek.Up is een belevingsprojector die beelden projecteert op muren en plafonds. Het helpt kinderen om tijdens een medisch onderzoek beter te ontspannen. De nieuwe module bevat een speciaal element: hun ‘eigen’ Clown Mimus en Clown Teun zijn namelijk op de beelden te zien.

De nieuwe module is een waardevolle aanvulling en wordt onder andere ingezet tijdens het bloedafnamespreekuur voor kinderen met angst of trauma. Daarnaast komt het apparaat ook goed van pas bij andere medische handelingen.

Wat is een Qwiek.up?
De Qwiek.up is een verrijdbaar apparaat dat vrolijke en rustgevende projecties op de muur of op het plafond creëert. Het is een veelzijdig hulpmiddel om kinderen af te leiden tijdens medische onderzoeken of bloedafnames en vermindert angst en spanning.
De module is op 19 december overhandigd door de Cliniclowns. Het Van Weel Bethesda Ziekenhuis is één van de geselecteerde ziekenhuizen aan wie zo’n gratis module werd geschonken.

Lees ook

Gianlucca Spataro.jpeg

Gianlucca Spataro maakt overstap naar SCO’63

Spijkenisse - De technische commissie van SCO’63 is opnieuw verheugd te melden dat ook Gianlucca Spataro vanaf komend seizoen te bewonderen is op Sportpark Oostbroek.

Stock_Gemeente_Nissewaard_Stadhuis.JPG

Statement burgemeester naar aanleiding incident winkel

Spijkenisse - Naar aanleiding van het incident in De Kopspijker heeft de burgemeester het volgende statement gegeven.

Arno Scheepers Voornes Opstapbus.jpg

Deelnemers en vrijwilligers laten burgemeester Scheepers de kracht van Voornes Opstapbus zelf ervaren

Voorne aan Zee – Onlangs heeft burgemeester Arno Scheepers van de gemeente Voorne aan Zee zelf de kracht van de Voornes Opstapbus kunnen ervaren. Stichting Voornes Opstapbus bestaat al bijna vijf jaar en heeft inmiddels ruim 800 uitjes georganiseerd om mensen gezamenlijk fijne momenten te laten beleven.

Stockfoto werkzaamheden.jpg

Werkzaamheden in wijk De Akkers in een nieuwe fase: oude keerlus van de bus wordt verwijderd

Spijkenisse – In de wijk De Akkers in Spijkenisse is gestart met een nieuwe fase van werkzaamheden waar onder andere nieuwe bomen worden geplaatst en de bestrating wordt vervangen. De oude keerlus van de bus wordt in de nieuwe fase verwijderd en na de werkzaamheden stopt de bus voortaan langs de Akkersweg. Vanwege deze werkzaamheden is de bushalte volgens de gemeente Nissewaard tijdelijk verplaatst naar de Vogelenzanglaan.

Brand Kopspijker Spijkenisse 1.jpeg

Explosie bij winkel aan de Noordkade in Spijkenisse

Spijkenisse – Woensdagochtend rond 08.30 uur werd een incident gemeld in winkelcentrum De Kopspijker in Spijkenisse. Een man die in de passage een kop koffie had besteld, vertelt een harde knal te hebben gehoord. Vervolgens zag hij een vuurbal, waarna de passage vol rook kwam te staan en de sprinklerinstallatie in werking trad.

Koffie burendag ontmoeting

Vanaf nu aanmelden voor Burendag

VOORNE-PUTTEN - Buren kunnen zich vanaf vandaag aanmelden voor Burendag 2026. Op zaterdag 26 september organiseren het Oranje Fonds en Douwe Egberts voor de 21e keer de landelijke ontmoetingsdag. Dit jaar hopen de organisatoren voor het eerst 10.000 buurtactiviteiten door heel Nederland te realiseren.