Spijkernisse, Netherlands
Terug

Culturele stichting Voorne presenteert 'Ellis in Kleurenland'

5ab5d72c9c29bdd2dfb1850ccc7aa57a
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Brielle - Kleur doet meer met je dan je denkt. Het kan je bijvoorbeeld in een bepaalde stemming brengen of je meenemen naar een herinnering uit het verleden.

Kleuren spelen een grotere rol in je leven dan je denkt. Je merkt het effect van kleur aan de buitenkant in hoe je je kleedt, maar de kleur die jij van binnen bent is medebepalend voor je karakter, gedrag en uitstraling. Deze mix is bijzonder interessant en zonder meer de moeite waard om je er verder in te verdiepen. In het theaterstuk “Ellis in Kleurenland” nemen ze je mee op een reis met verdieping en inzichten aan de hand van verrassende kleureneigenschappen.

De hoofdrolspeelster Ellis vindt, door het volgen van kleuremoties, haar passie terug en de drijfveren voor een nieuwe toekomst. In dit spectaculaire, leerzame en muzikale theaterstuk met kleurrijke karakters, worden actualiteiten, gekoesterde wensen en tegenstellingen belicht in een wereld van intense emoties, aangevuld met live gezongen muziek, humor en indrukwekkend beeldmateriaal. 

“Ellis in kleurenland” is een kleurspektakel waarin iedereen zich kan herkennen en een lust voor de zintuigen. Het theaterstuk is te zien op 17 november 2024 en op 11 januari 2025 om 14.30u in het Brestheater in Brielle. Kaarten zijn te bestellen via https://culturelestichtingvoorne.nl/ Mocht u vragen hebben bel dan naar Margareth van Rooijen: 0629168180


Lees ook

Stadhuis Nissewaard

Digitale belastingbalie gemeente Nissewaard de komende zes weken in onderhoud

Nissewaard – Sinds donderdag 25 juni is de digitale belastingbalie ‘Mijn Belastingen’ van de gemeente Nissewaard zes weken technisch in onderhoud en niet beschikbaar. ‘We gaan over naar een nieuw systeem om onze dienstverlening te verbeteren en de belastingbalie gebruiksvriendelijker te maken’, schrijft de gemeente Nissewaard via hun eigen kanalen.

20260627-JB1_8347

Ernstig ongeval op Groene Kruisweg Spijkenisse

Spijkenisse – Op de Groene Kruisweg in Spijkenisse heeft een ernstig verkeersongeval plaatsgevonden. Daarbij schoot een personenauto over de middenberm en kwam op de tegenovergestelde rijbaan in botsing met een andere auto.

Stockfoto werkzaamheden

Werkzaamheden aan de oversteekplaatsen Nelson Mandelalaan in Hellevoetsluis

Hellevoetsluis – Maandag 29 juni en dinsdag 30 juni vinden aan de Nelson Mandelalaan in Hellevoetsluis werkzaamheden plaats. Hierbij worden de oversteekplaatsen op de Nelson Mandelalaan met de Bonseweg en de Dorpsweg voorzien van een gele verflaag om de oversteekplaatsen beter zichtbaar te maken.

Gemeentehuis Voorne aan Zee

Gemeente Voorne aan Zee stelt drie locaties open om verkoeling te zoeken

Voorne aan Zee – De gemeente Voorne aan Zee heeft vanwege de aanhoudende hitte drie locaties geopend voor inwoners om verkoeling te kunnen zoeken. De locaties zijn bedoeld voor mensen die thuis, bij familie, vrienden of kennissen geen koele plek kunnen vinden tijdens de warme temperaturen waarbij het KNMI code rood heeft afgegeven.

zon

Zo gaat onze regio om met de hitte

REGIO - Sinds vannacht 00.00 uur is code rood van toepassing als weeralarm. Het is de eerste keer dat deze code voor warm weer is uitgegeven. In de regio is het onderwijs grotendeels stilgevallen en gaan activiteiten niet door. Ook is er extra drukte in de regio. In dit artikel houden wij u vandaag op de hoogte van actualiteiten rondom het weer.

Brandweermuseum Hellevoetsluis 1

Brandweermuseum Hellevoetsluis viert 100-jarig bestaan: ‘Trots om de collectie aan bezoekers te laten zien’

Hellevoetsluis – In het Brandweermuseum in Hellevoetsluis kun je terecht voor een uitgebreide collectie waar de bestrijding van brand in Nederland van rond het jaar 500 tot nu te zien is. Dit jaar bestaat het Brandweermuseum uit de regio 100 jaar en wordt dit jubileum groots gevierd met een feestweekend op zaterdag 11 juli en zondag 12 juli.