Spijkernisse, Netherlands
Terug

Culturele stichting Voorne presenteert 'Ellis in Kleurenland'

5ab5d72c9c29bdd2dfb1850ccc7aa57a
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Brielle - Kleur doet meer met je dan je denkt. Het kan je bijvoorbeeld in een bepaalde stemming brengen of je meenemen naar een herinnering uit het verleden.

Kleuren spelen een grotere rol in je leven dan je denkt. Je merkt het effect van kleur aan de buitenkant in hoe je je kleedt, maar de kleur die jij van binnen bent is medebepalend voor je karakter, gedrag en uitstraling. Deze mix is bijzonder interessant en zonder meer de moeite waard om je er verder in te verdiepen. In het theaterstuk “Ellis in Kleurenland” nemen ze je mee op een reis met verdieping en inzichten aan de hand van verrassende kleureneigenschappen.

De hoofdrolspeelster Ellis vindt, door het volgen van kleuremoties, haar passie terug en de drijfveren voor een nieuwe toekomst. In dit spectaculaire, leerzame en muzikale theaterstuk met kleurrijke karakters, worden actualiteiten, gekoesterde wensen en tegenstellingen belicht in een wereld van intense emoties, aangevuld met live gezongen muziek, humor en indrukwekkend beeldmateriaal. 

“Ellis in kleurenland” is een kleurspektakel waarin iedereen zich kan herkennen en een lust voor de zintuigen. Het theaterstuk is te zien op 17 november 2024 en op 11 januari 2025 om 14.30u in het Brestheater in Brielle. Kaarten zijn te bestellen via https://culturelestichtingvoorne.nl/ Mocht u vragen hebben bel dan naar Margareth van Rooijen: 0629168180


Lees ook

Spijkenisserbrug 1 (1)

Spijkenisserbrug vanwege regulier onderhoud begin augustus twee nachten afgesloten voor het verkeer

Spijkenisse – Rijkswaterstaat voert in de eerste week van augustus regulier onderhoud uit aan de Spijkenisserbrug. De brug is daarom twee nachten afgesloten voor het verkeer. De afsluitingen staan gepland voor maandag 3 augustus 22:00 uur tot dinsdag 4 augustus 05:00 uur en dinsdag 4 augustus 22:00 uur tot woensdag 5 augustus 05:00 uur.

Gemeentehuis Voorne aan Zee

Voordracht ‘Ondernemer van het Jaar’ in Voorne aan Zee van start

Voorne aan Zee - Ieder jaar wordt voor ondernemers uit Voorne aan Zee een ondernemersavond georganiseerd. Tijdens deze avond worden prijzen uitgereikt voor ‘Ondernemer van het Jaar’ en ‘Jong Talent van het Jaar’. De voordracht voor deze prijzen is van start gegaan en het is tot en met 30 augustus mogelijk om een ondernemer hiervoor voor te dragen.

Matties Spijkenisse Festival 2025

Timo en Devin sluiten dit jaar als DJ-duo Matties het Spijkenisse Festival af: ‘Bizar om te beseffen’

Regio – Samen lachen, dansen en herinneringen delen. Onder dit motto draaien Timo en Devin al jaren als DJ-duo ‘Matties’ op verschillende feesten en partijen door heel Nederland. Het duo noemen zich de vrienden van het feest met hun krachtige mix van energie en diverse muzikale genres die tijdens optredens voorbijkomen. Dit jaar hebben Timo en Devin de eer om het Spijkenisse Festival op vrijdagavond 28 augustus voor duizenden bezoekers af te sluiten.

WhatsApp Image 2026-02-22 at 23.11.24

Aanhoudingen na ladingdiefstal aan de Malledijk in Spijkenisse

Spijkenisse – De politie heeft in de nacht van donderdag op vrijdag twee mannen aangehouden na een melding over meerdere personen die bezig waren met het stelen van een lading uit een voertuig op het industrieterrein aan de Malledijk in Spijkenisse.

BIZ Halfweg-Molenwatering maakt kennis met nieuwe wethouder

Delegatie BIZ Halfweg-Molenwatering maakt kennis met nieuwe wethouder

Nissewaard – Een delegatie van BIZ Halfweg-Molenwatering heeft deze week kennisgemaakt met de nieuwe wethouder Jan-Willem Verheij. Binnen het nieuwe college van Nissewaard heeft Verheij onder andere de bedrijventerreinen van Nissewaard in de portefeuille en was het overleg volgens het BIZ een gelegenheid om kennis te maken en direct inhoudelijk met elkaar aan de slag te gaan.

Rollervoetsluis

Eerste officiële editie van Rollervoetsluis na twee afgelaste edities: ‘Drie keer is scheepsrecht’

Hellevoetsluis – Na twee afgelaste edities staat vrijdagavond 24 juli de eerste officiële editie van dit jaar op het programma voor deelnemers van de skatetocht Rollervoetsluis. De eerste twee edities in mei en juni van dit jaar werden door slechte weersomstandigheden afgelast, maar voor vrijdag staan alle seinen op groen om een skatetocht van iets meer dan negen kilometer af te leggen door Hellevoetsluis en omgeving. De organisatie kijkt alvast vooruit naar de komende editie en is blij dat de skatetocht nu wel door kan gaan: 'Drie keer is scheepsrecht', luidt de boodschap.