Spijkernisse, Netherlands
Terug

Culturele stichting Voorne presenteert 'Ellis in Kleurenland'

5ab5d72c9c29bdd2dfb1850ccc7aa57a
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Brielle - Kleur doet meer met je dan je denkt. Het kan je bijvoorbeeld in een bepaalde stemming brengen of je meenemen naar een herinnering uit het verleden.

Kleuren spelen een grotere rol in je leven dan je denkt. Je merkt het effect van kleur aan de buitenkant in hoe je je kleedt, maar de kleur die jij van binnen bent is medebepalend voor je karakter, gedrag en uitstraling. Deze mix is bijzonder interessant en zonder meer de moeite waard om je er verder in te verdiepen. In het theaterstuk “Ellis in Kleurenland” nemen ze je mee op een reis met verdieping en inzichten aan de hand van verrassende kleureneigenschappen.

De hoofdrolspeelster Ellis vindt, door het volgen van kleuremoties, haar passie terug en de drijfveren voor een nieuwe toekomst. In dit spectaculaire, leerzame en muzikale theaterstuk met kleurrijke karakters, worden actualiteiten, gekoesterde wensen en tegenstellingen belicht in een wereld van intense emoties, aangevuld met live gezongen muziek, humor en indrukwekkend beeldmateriaal. 

“Ellis in kleurenland” is een kleurspektakel waarin iedereen zich kan herkennen en een lust voor de zintuigen. Het theaterstuk is te zien op 17 november 2024 en op 11 januari 2025 om 14.30u in het Brestheater in Brielle. Kaarten zijn te bestellen via https://culturelestichtingvoorne.nl/ Mocht u vragen hebben bel dan naar Margareth van Rooijen: 0629168180


Lees ook

WhatsApp Image 2026-09-21 at 15.06.55 (1)

Ruim 200 lopers aan de start bij eerste Vooruitgangloop in Zuidland

Zuidland - Ruim tweehonderd hardlopers hebben gisteren meegedaan aan de eerste Vooruitgangloop in Zuidland. De routes voerden onder meer door het groene Bernissegebied. De organisatie van de Vooruitgangloop kijkt tevreden terug op de eerste editie. ‘Ik kijk terug op een geweldig evenement.’

Plogging_WorldCleanupDay2026

Bijna vijftig deelnemers ruimen zwerfvuil op tijdens World Cleanup Day

Spijkenisse - Bijna vijftig vrijwilligers hebben afgelopen zondag meegedaan aan een zwerfvuilactie van PloggingNu in Nissewaard. De actie werd gehouden in het kader van World Cleanup Day. Na anderhalf uur opruimen brachten de deelnemers een flinke hoeveelheid zwerfvuil bijeen.

spivo

Spivo Dames 1 overtuigend naar tweede ronde bekertoernooi

Dordrecht - De volleybalsters van Spivo Dames 1 hebben zich overtuigend geplaatst voor de tweede ronde van het bekertoernooi. De ploeg uit Spijkenisse won zaterdag in Dordrecht met 0-3 van het jonge vierde damesteam van Next Volley Dordrecht. Met setstanden van 11-25, 19-25 en 15-25 kwam de overwinning geen moment serieus in gevaar.

PolitieLichtbalk - stock

Echtpaar heeft babbeltruc door, 28-jarige Spijkenisser aangehouden

Spijkenisse/Capelle aan den IJssel – De politie heeft zaterdag 19 september een 28-jarige man uit Spijkenisse aangehouden na een poging tot oplichting van een echtpaar van 75 en 78 jaar uit Capelle aan den IJssel. Het echtpaar vertrouwde het verhaal van een zogenaamde bankmedewerker niet en schakelde op tijd de politie in.

Foto persbericht magazine

Magazine ‘Samen..zorgen voor later’ gelanceerd in Hellevoetsluis

Hellevoetsluis - Het nieuwe magazine ‘Samen..zorgen voor later’ van De Goede Nieuwe Tijd Voorne aan Zee wordt sinds deze week huis-aan-huis verspreid in de gemeente. De uitgave staat vol persoonlijke verhalen, praktische informatie en inspiratie over prettig, gezond en zelfstandig ouder worden. Afgelopen dinsdag werd het magazine officieel gelanceerd bij restaurant Fortezza in Hellevoetsluis.

oussamabekkaoui(Dick)

Nieuwenhoorn opent de competitie met ruime zege op Kruisland

Kruisland – De enige deelnemer in de eerste klasse bij het amateurvoetbal, deze competitie, Nieuwenhoorn startte haar reeks op haar oude speeldag zondag in het Brabantse Kruisland, waar de plaatselijke voetbaltrots de tegenstander was van de Hellevoeters. Het werd voor de ploeg van Oussamma Bekkaoui 1-5 (1-2).