Spijkernisse, Netherlands
Terug

Culturele stichting Voorne presenteert 'Ellis in Kleurenland'

5ab5d72c9c29bdd2dfb1850ccc7aa57a
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Brielle - Kleur doet meer met je dan je denkt. Het kan je bijvoorbeeld in een bepaalde stemming brengen of je meenemen naar een herinnering uit het verleden.

Kleuren spelen een grotere rol in je leven dan je denkt. Je merkt het effect van kleur aan de buitenkant in hoe je je kleedt, maar de kleur die jij van binnen bent is medebepalend voor je karakter, gedrag en uitstraling. Deze mix is bijzonder interessant en zonder meer de moeite waard om je er verder in te verdiepen. In het theaterstuk “Ellis in Kleurenland” nemen ze je mee op een reis met verdieping en inzichten aan de hand van verrassende kleureneigenschappen.

De hoofdrolspeelster Ellis vindt, door het volgen van kleuremoties, haar passie terug en de drijfveren voor een nieuwe toekomst. In dit spectaculaire, leerzame en muzikale theaterstuk met kleurrijke karakters, worden actualiteiten, gekoesterde wensen en tegenstellingen belicht in een wereld van intense emoties, aangevuld met live gezongen muziek, humor en indrukwekkend beeldmateriaal. 

“Ellis in kleurenland” is een kleurspektakel waarin iedereen zich kan herkennen en een lust voor de zintuigen. Het theaterstuk is te zien op 17 november 2024 en op 11 januari 2025 om 14.30u in het Brestheater in Brielle. Kaarten zijn te bestellen via https://culturelestichtingvoorne.nl/ Mocht u vragen hebben bel dan naar Margareth van Rooijen: 0629168180


Lees ook

WhatsApp Image 2026-09-12 at 22.01.14 (2)

Open dag bij Boer Bergh trekt jong en oud naar Simonshaven

Simonshaven - Veel inwoners trokken er gisteren op uit voor de open dag van Boer Bergh in Simonshaven. Waar bezoekers normaal gesproken voor hun verse boerenproducten naar het winkeltje komen, kregen zij ditmaal de kans om ook achter de schermen van het boerenbedrijf te kijken.

Rob Vuik (Rockanje)

Regio ploegen doen het prima in bekergroep 3

REGIO – In groep drie van het bekertoernooi, met vierde en vijfdeklassers konden een aantal ploegen zich in de laatste ronde nog veilig spelen voor de volgende ronde, een flink aantal was al uitgespeeld en zag het laatste bekerduel als oefenpartij voordat de competitie volgende week van start gaat. Een overzicht van de resultaten.

WhatsApp Image 2026-09-12 at 22.10.12 (1)

Bijna honderd monumenten op Voorne-Putten openden hun deuren tijdens Open Monumentendag

Voorne-Putten - Bijna honderd monumenten op Voorne-Putten hebben dit weekend hun deuren geopend voor Open Monumentendag. In Nissewaard waren 22 locaties te bezoeken en in Voorne aan Zee 72. Bezoekers konden dit weekend gratis kennismaken met het historische en culturele erfgoed van het eiland.

WhatsApp Image 2026-09-12 at 21.41.17

Mens en industrie centraal in fotowedstrijd: ‘Veel mensen zijn heel creatief geweest’

Spijkenisse - De winnaars van de fotowedstrijd ‘De Mens en Industrie’ zijn gisteren bekendgemaakt. Uit 44 inzendingen koos de vakjury de foto van Edwin Siep als winnaar. Bij de publieksprijs ging Desirée van Wijngaarden er met de winst vandoor. Zij viel bovendien ook bij de vakjury in de prijzen en mocht daardoor twee certificaten in ontvangst nemen.

Ronard Venekamp

SC Botlek en OVV spelen nergens meer om in het bekertoernooi

REGIO – Voor OVV en SC Botlek zat er zaterdag nog weinig spanning in het bekertoernooi. De twee derdeklassers uit onze regio waren al uitgeschakeld voor dat het laatste duel werd gespeeld. SC Botlek had nog geen punten, OVV had er drie, maar had een wonder nodig met veel doelpunten.

oussamabekkaoui(Dick)

In bekergroep 1 gaan Nieuwenhoorn en Hellevoetsluis door

REGIO – Vier ploegen uit onze regio waren in de laatste poule duels van het district bekertoernooi in groep 1 (eerste en tweedeklassers) nog in de race om de knock out fase van het toernooi te bereiken. Het lukte voor twee van de vier teams.