Spijkernisse, Netherlands
Terug

Culturele stichting Voorne presenteert 'Ellis in Kleurenland'

5ab5d72c9c29bdd2dfb1850ccc7aa57a
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Brielle - Kleur doet meer met je dan je denkt. Het kan je bijvoorbeeld in een bepaalde stemming brengen of je meenemen naar een herinnering uit het verleden.

Kleuren spelen een grotere rol in je leven dan je denkt. Je merkt het effect van kleur aan de buitenkant in hoe je je kleedt, maar de kleur die jij van binnen bent is medebepalend voor je karakter, gedrag en uitstraling. Deze mix is bijzonder interessant en zonder meer de moeite waard om je er verder in te verdiepen. In het theaterstuk “Ellis in Kleurenland” nemen ze je mee op een reis met verdieping en inzichten aan de hand van verrassende kleureneigenschappen.

De hoofdrolspeelster Ellis vindt, door het volgen van kleuremoties, haar passie terug en de drijfveren voor een nieuwe toekomst. In dit spectaculaire, leerzame en muzikale theaterstuk met kleurrijke karakters, worden actualiteiten, gekoesterde wensen en tegenstellingen belicht in een wereld van intense emoties, aangevuld met live gezongen muziek, humor en indrukwekkend beeldmateriaal. 

“Ellis in kleurenland” is een kleurspektakel waarin iedereen zich kan herkennen en een lust voor de zintuigen. Het theaterstuk is te zien op 17 november 2024 en op 11 januari 2025 om 14.30u in het Brestheater in Brielle. Kaarten zijn te bestellen via https://culturelestichtingvoorne.nl/ Mocht u vragen hebben bel dan naar Margareth van Rooijen: 0629168180


Lees ook

20260705_150031

Festivalweekend trekt veel bezoekers in Nissewaard

Nissewaard – In het afgelopen weekend was er van alles te beleven in Nissewaard. Bezoekers konden genieten van muziek, vliegers en verschillende foodtrucks tijdens twee goedbezochte evenementen.

Stockfoto brandweer

Brandweerkorps Oostvoorne organiseert inloopavonden: ‘Kennismaken met het team en het werk’

Oostvoorne – Het Brandweerkorps in Oostvoorne organiseert op maandag 6 juli en maandag 13 juli inloopavonden in de kazerne aan de Voorweg 63. Tijdens de inloopavonden kun je kennismaken met het team van de brandweer in Oostvoorne en kun je vragen stellen over het werk van de brandweer.

Stock_Boekenberg

Diverse activiteiten bij Bibliotheek de Boekenberg in de maand juli

Spijkenisse – In de maand juli staan er diverse activiteiten op het programma bij Bibliotheek de Boekenberg in Spijkenisse. Ook deze maand staan er weer tal van workshops, lezingen, spreekuren en jeugdactiviteiten op het programma bij de bibliotheek in onze regio.

IMG_3734

Aanhouding na zedenmisdrijven in Spijkenisse

Spijkenisse – De politie heeft vrijdag 3 juli een verdachte aangehouden na meerdere meldingen van zedenincidenten in Spijkenisse.

Kampioenschap VV Spijkenisse 1

Tegenstanders VV Spijkenisse voor aankomend seizoen officieel bekend

Spijkenisse – Na het kampioenschap in de eerste klasse C van het amateurvoetbal vorig seizoen mag VV Spijkenisse zich opmaken voor een nieuw seizoen in de vierde divisie B. De start van het nieuwe seizoen staat de eerste wedstrijd voor de ploeg van trainer Davey van Velzen in het weekend van 29 en 30 augustus op het programma.

Vliegerfestival

Zondag: Vlieger- en Foodtruckfestival in Spijkenisse

Spijkenisse – Op zondag 5 juli vindt aan de Maasboulevard in Spijkenisse weer het jaarlijkse Vlieger- en Foodtruckfestival plaats. Tussen 11.00 en 17.30 uur is er van alles te beleven voor jong en oud.