Spijkernisse, Netherlands
Terug

CultuurLAB brengt culturele ideeën, projecten & initiatieven tot leven

48ecf2ffc8b2c1916a04101a73426267

Voorne aan Zee – Mensen uit de regio met een idee, project of initiatief op het gebied van cultureel kunnen op woensdag 15 oktober terecht bij het CultuurLAB om hun plannen tot leven te brengen en om te zetten in succesvolle projecten. In de praktijk blijkt dat het vinden van subsidies en fondsen soms een zoektocht is en het CultuurLAB wil voor een rechtstreeks gesprek zorgen.

Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Het CultuurLAB: Subsidies & Fondsen is bedoeld voor cultuurmakers uit de regio die een goed idee hebben, maar niet goed weten hoe hier subsidie voor aangevraagd kan worden en/of bij welk fonds je hiervoor moet zijn. Tijdens het CultuurLAB krijgen de makers inzicht in alle elementen om een project succesvol te maken en wordt kennis gemaakt met het Cultuurfonds. Je krijgt hierbij op 15 oktober ook advies hoe je jouw projectideeën kunt financieren.

‘Van idee naar concreet plan, je krijgt inzicht te krijgen in fondsenwerving, met praktische tips zodat jij sneller aan de slag kan met het realiseren van jouw projectidee’, aldus de initiatiefnemers van het CultuurLAB. Voor iedere editie van het CultuurLAB wordt een andere inspirerende locatie uitgekozen door de initiatiefnemers. Cultuurmakers in Voorne aan Zee kunnen 15 oktober vanaf 18:30 uur terecht in de Dorpskerk van Hellevoetsluis.

Dewi Neleman van het CultuurLAB: ‘De locatie is het oudste gebouw van Hellevoetsluis. Het is gerenoveerd en sinds kort heeft het een culturele bestemming gekregen. Daardoor is het de ideale plek voor een CultuurLAB’. Wil je ook aanwezig zijn bij het CultuurLAB in Hellevoetsluis op woensdag 15 oktober? Stuur dan een mail naar info@kunstencultuurbrielle.nl.

Lees ook

IMG_4259

Voorne aan Zee stelt rookverbod in voor natuurgebieden

Voorne aan Zee – De gemeente Voorne aan Zee stelt een jaarlijks rookverbod in voor bossen, heide- en veengronden en duingebieden. Het verbod geldt ook binnen een afstand van 30 meter van deze gebieden en loopt ieder jaar van 1 april tot 1 november.

55783

Dertig kinderen proberen kickboksen tijdens zomervakantie

Spijkenisse – Tijdens de zomervakantie hebben in totaal dertig kinderen van BSO Salamanderveen kennisgemaakt met kickboksen. Ronald Hoogendoorn van Fightteam Spijkenisse verzorgde speciaal voor de kinderen een actieve kickboksles.

20260812_085841

Vanavond kijken: pas in 2081 weer een vergelijkbare zonsverduistering

Regio – Wie vanavond de zonsverduistering mist, moet lang wachten op een vergelijkbaar schouwspel. Pas in 2081 is vanuit Nederland opnieuw een gedeeltelijke zonsverduistering van deze omvang te zien. Vanavond wordt ongeveer 90 procent van de zon door de maan bedekt.

1. Museumerf vol

Verhalen en muziek op het erf van De Duinhuisjes in Rockanje

Rockanje – Openluchtmuseum De Duinhuisjes in Rockanje staat zondag 16 augustus in het teken van verhalen en muziek. Verhalenverteller Arnie Dalkmann en muzikant Jacqueline du Mortier verzorgen vanaf 14.30 uur een voorstelling op het erf van het museum.

20260811_095601

Waterschap neemt maatregelen vanwege droogte rond Brielse Meer

Voorne-Putten – Door de aanhoudende droogte is steeds minder zoet water beschikbaar en dringt meer zout water het gebied binnen. Waterschap Hollandse Delta neemt daarom tijdelijke maatregelen om de zoetwatervoorziening van het Brielse Meer te ondersteunen.

MDB_4311

Persoon bedreigd met vuurwapen bij overval aan Nieuwstraat

Spijkenisse – Maandagmiddag rond 17.15 uur is een winkel aan de Nieuwstraat in Spijkenisse overvallen door twee verdachten. Daarbij werd een persoon in de winkel bedreigd met een vuurwapen.