Spijkernisse, Netherlands
Terug

Cultuurlab PR & Communicatie in Brielle een groot succes

947daa52795b81d8ee0c1cb7f684faeb
Linsay Posthumus |  | Aangepast op
Brielle - Op donderdag 28 november vond het laatste Cultuurlab van 2024 plaats in Art of Life Brielle.

Bijna 20 cultuurmakers uit de regio Voorne aan Zee kwamen samen om te leren hoe ze hun projecten beter onder de aandacht kunnen brengen, met hulp van vijf PR- en communicatie-experts.

Praktische tips voor meer zichtbaarheid

De avond begon met een introductie door Dewi Neleman, combinatiefunctionaris Participatie, gevolgd door een korte kennismaking met de experts. De deelnemers werden daarna in groepen verdeeld voor een “speeddating”-sessie met de experts.

  • Mirjam de Neeff-Vermeulen (hoofdredacteur Briels Nieuwsland en Weekblad Westvoorne) en Carry Maria Gunnewiek (tekstschrijver) gaven waardevolle inzichten over het schrijven van effectieve PR-berichten en hoe je je bericht in de krant krijgt.
  • Martine Oudshoorn (Marketing op Voorne Putten) en Minggas van de Linden (Stichting Kunst en Cultuur BRES) legden uit hoe cultuurmakers hun evenementen kunnen aanmelden bij de lokale UIT- en Cultuuragenda's, en hoe deze platforms bijdragen aan meer zichtbaarheid via social media en nieuwsbrieven.
  • Luna van Veen, social media- en brand copywriter, gaf tips over het creëren van impactvolle content en het opstellen van een strategie voor meer online zichtbaarheid.
Veel positieve reacties

Na de sessies was er een gezellige borrel, waar deelnemers hun ervaringen deelden. Culturumaker Rene Zoutewelle gaf aan dat hij de avond zowel leerzaam als laagdrempelig vond. Bouwe Oudwater van Muziekvereniging Ons Genoegen Rockanje zei: "Ik heb veel meer geleerd dan ik had verwacht, en ben blij dat ik door Dewi ben uitgenodigd."

Carry Maria Gunnewiek: “Het was een geweldige avond, iedereen was enorm betrokken en er waren veel vragen en oprechte interesse. We hebben ook veel gelachen!”

Een geslaagde afsluiting van het jaar

Met veel positieve feedback van deelnemers en experts was het Cultuurlab PR & Communicatie een succes en vraagt het om een herhaling in de toekomst.

Volgende editie?

Benieuwd wanneer het volgende Cultuurlab plaatsvindt? Houd dan de website van Kunst & Cultuur BRES in de gaten!
827452bdf2e19ba007b0a610ac8c1062

Lees ook

Ad Reijtenbagh (Vierpolders)

Vierpolders is Quick Steps de baas in bekerduel

In de strijd om de districtsbeker was ook vijfdeklasser Vierpolders na de poulefase doorgestoten. In de eerste knock-out fase werd de formatie van Ad Reijtenbagh gekoppeld aan Quick Steps, dat een niveau hoger acteert dan Vierpolders. Het werd op sportpark Coosenhoek 4-1 voor Vierpolders.

EBS

Gratis busvervoer in de herfstvakantie voor kinderen tot en met 11 jaar oud

Regio – Kinderen tot en met 11 jaar oud reizen in de herfstvakantie gratis met de bussen van vervoerder EBS. Van zaterdag 17 oktober tot en met zondag 25 oktober kunnen kinderen in deze leeftijdscategorie kosteloos mee met de bussen door de regio wanneer zij meegaan met een betalende volwassene.

gebroedersbredius

FC Vlotbrug uitgeschakeld in bekertoernooi

Hellevoetsluis – Vierdeklasser FC Vlotbrug had donderdagavond een zware misse in de eerste ronde van het districtsbekertoernooi. De Hellevoeters waren gekoppeld aan het Haagse HVV dat in de vierde divisie uitkomt en na zeven duels in de middenmoot geklasseerd. Het werd aan het Schelpenpad 2-5.

mikevandewijngaart (Nieuwenhoorn)

Nieuwenhoorn ronde verder in districtsbeker

Delft – Nieuwenhoorn is er donderdagavond in geslaagd om zich te plaatsen voor de tweede ronde van het districtsbekertoernooi. De mannen van Oussama Bekkaoui traden in Delft aan tegen Concordia dat uitkomt in de Haagse derde klasse. Het werd 3-3 en de strafschoppen brachten Nieuwenhoorn een ronde verder.

logo spijkenisse

Spijkenisse na strafschoppen uitgeschakeld

Capelle aan den IJssel – Voor de tweede keer in vijf dagen toog Spijkenisse donderdag naar sportpark ’t Slot in Capelle aan den IJssel. Na de 3-0 nederlaag van afgelopen zaterdag in de competitie, troffen de ploegen elkaar nu in de eerste knock-out fase van het districtsbeker toernooi. Weer trok Spijkenisse aan het kortste eind.

Stock_Gemeente_Nissewaard_Stadhuis

Gemeente Nissewaard presenteert sluitende begroting voor het komende jaar

Nissewaard – Het nieuwe college van Nissewaard heeft de eerste begroting deze week afgerond en sluit met een voordelig saldo en een algemene reserve die op orde is. In de begroting voor 2027 wordt ingezet op kansen voor inwoners, de opgave rondom woningbouw, het investeren in wijken en kernen en het werken aan goede scholen en voorzieningen.