Spijkernisse, Netherlands
Terug

Cultuurlab PR & Communicatie in Brielle een groot succes

947daa52795b81d8ee0c1cb7f684faeb
Linsay Posthumus |  | Aangepast op
Brielle - Op donderdag 28 november vond het laatste Cultuurlab van 2024 plaats in Art of Life Brielle.

Bijna 20 cultuurmakers uit de regio Voorne aan Zee kwamen samen om te leren hoe ze hun projecten beter onder de aandacht kunnen brengen, met hulp van vijf PR- en communicatie-experts.

Praktische tips voor meer zichtbaarheid

De avond begon met een introductie door Dewi Neleman, combinatiefunctionaris Participatie, gevolgd door een korte kennismaking met de experts. De deelnemers werden daarna in groepen verdeeld voor een “speeddating”-sessie met de experts.

  • Mirjam de Neeff-Vermeulen (hoofdredacteur Briels Nieuwsland en Weekblad Westvoorne) en Carry Maria Gunnewiek (tekstschrijver) gaven waardevolle inzichten over het schrijven van effectieve PR-berichten en hoe je je bericht in de krant krijgt.
  • Martine Oudshoorn (Marketing op Voorne Putten) en Minggas van de Linden (Stichting Kunst en Cultuur BRES) legden uit hoe cultuurmakers hun evenementen kunnen aanmelden bij de lokale UIT- en Cultuuragenda's, en hoe deze platforms bijdragen aan meer zichtbaarheid via social media en nieuwsbrieven.
  • Luna van Veen, social media- en brand copywriter, gaf tips over het creëren van impactvolle content en het opstellen van een strategie voor meer online zichtbaarheid.
Veel positieve reacties

Na de sessies was er een gezellige borrel, waar deelnemers hun ervaringen deelden. Culturumaker Rene Zoutewelle gaf aan dat hij de avond zowel leerzaam als laagdrempelig vond. Bouwe Oudwater van Muziekvereniging Ons Genoegen Rockanje zei: "Ik heb veel meer geleerd dan ik had verwacht, en ben blij dat ik door Dewi ben uitgenodigd."

Carry Maria Gunnewiek: “Het was een geweldige avond, iedereen was enorm betrokken en er waren veel vragen en oprechte interesse. We hebben ook veel gelachen!”

Een geslaagde afsluiting van het jaar

Met veel positieve feedback van deelnemers en experts was het Cultuurlab PR & Communicatie een succes en vraagt het om een herhaling in de toekomst.

Volgende editie?

Benieuwd wanneer het volgende Cultuurlab plaatsvindt? Houd dan de website van Kunst & Cultuur BRES in de gaten!
827452bdf2e19ba007b0a610ac8c1062

Lees ook

Opening Week van de Ontmoeting Voorne aan Zee - Foto Gemeente Voorne aan Zee

Week van de Ontmoeting in Voorne aan Zee: ‘Brengt inwoners samen’

Voorne aan Zee – Van donderdag 24 september tot en met woensdag 30 september wordt de Week van de Ontmoeting georganiseerd in Voorne aan Zee. De week staat volledig in het teken van verbinding, ontmoeting en aandacht voor elkaar en valt samen met de Week van de Eenzaamheid. Donderdagochtend gaf wethouder Wilbert Borgonjen het officiële startsein voor de week in winkelcentrum De Struytse Hoeck in Hellevoetsluis.

johnkleijnbotlek

SC Botlek wil kater wegspoelen, OVV moet lijn doortrekken

Regio - In de derde klasse waren er prima resultaten vorige week, al had men bij sommigen gehoopt op meer. SC Botlek moest met een punt genoegen nemen tegen Den Bommel, OVV trok het duel over streep door een 1-0 zege tegen FC Charlois.

Tom den Boer

Zuidland gaat voor eerste driepunter, Brielle en Hellevoetsluis moeten lijn doortrekken

REGIO – De ploegen in de tweede klasse hadden een wisselend resultaat in de eerste ronde van het seizoen. Komende zaterdag wacht voor sommige direct pittige duels. Zuidland speelt als enige vertegenwoordiger van Voorne Putten thuis, voor koploper Brielle en Hellevoetsluis wacht een uitduel.

Daveyvelzen foto Marjolein Nijmeijer

Spijkenisse op zoek naar meer dan een punt, Nieuwenhoorn direct topper

Regio - Vorige week behaalde Spijkenisse een knap gelijkspel bij Westlandia, dat deze competitie nog altijd ongeslagen is. Nu het eerste punt binnen is staat de eerste regionale derby van het seizoen op het programma. Zaterdag reist men af naar Xerxes/DZB. Nieuwenhoorn ontvangt zaterdag mede koploper Heinenoord.

thebridge

The Bridge viert tienjarig bestaan: ‘De ontmoetingen grijpen ons iedere keer weer aan’

Oostvoorne - International Seafarers’ Center The Bridge in Oostvoorne bestaat tien jaar. Wat ooit begon in de kelder van dorpscentrum De Man is inmiddels uitgegroeid tot een vertrouwde plek midden in het dorp, waar zeevarenden die de Rotterdamse haven aandoen even kunnen ontsnappen aan het leven aan boord. Het jubileum wordt deze week uitgebreid gevierd. Vanmiddag onthulde burgemeester Arno Scheepers bij het centrum een nieuw informatiebord.

Stockfoto werkzaamheden

Werkzaamheden aan de Elementenweg in Spijkenisse: 'Weg ongeveer vier weken afgesloten'

Spijkenisse – Vanaf maandag 28 september worden werkzaamheden uitgevoerd aan de Elementenweg in Spijkenisse. Gemeente Nissewaard meldt dat de werkzaamheden ongeveer vier weken zullen duren en in fases zal plaatsvinden. ‘In deze periode kun je hinder ervaren door omleidingen, verkeersmaatregelen en werkzaamheden op en rond de weg’, luidt de oproep van de gemeente rond de werkzaamheden.