Spijkernisse, Netherlands
Terug

Cultuurlab PR & Communicatie in Brielle een groot succes

947daa52795b81d8ee0c1cb7f684faeb
Linsay Posthumus |  | Aangepast op
Brielle - Op donderdag 28 november vond het laatste Cultuurlab van 2024 plaats in Art of Life Brielle.

Bijna 20 cultuurmakers uit de regio Voorne aan Zee kwamen samen om te leren hoe ze hun projecten beter onder de aandacht kunnen brengen, met hulp van vijf PR- en communicatie-experts.

Praktische tips voor meer zichtbaarheid

De avond begon met een introductie door Dewi Neleman, combinatiefunctionaris Participatie, gevolgd door een korte kennismaking met de experts. De deelnemers werden daarna in groepen verdeeld voor een “speeddating”-sessie met de experts.

  • Mirjam de Neeff-Vermeulen (hoofdredacteur Briels Nieuwsland en Weekblad Westvoorne) en Carry Maria Gunnewiek (tekstschrijver) gaven waardevolle inzichten over het schrijven van effectieve PR-berichten en hoe je je bericht in de krant krijgt.
  • Martine Oudshoorn (Marketing op Voorne Putten) en Minggas van de Linden (Stichting Kunst en Cultuur BRES) legden uit hoe cultuurmakers hun evenementen kunnen aanmelden bij de lokale UIT- en Cultuuragenda's, en hoe deze platforms bijdragen aan meer zichtbaarheid via social media en nieuwsbrieven.
  • Luna van Veen, social media- en brand copywriter, gaf tips over het creëren van impactvolle content en het opstellen van een strategie voor meer online zichtbaarheid.
Veel positieve reacties

Na de sessies was er een gezellige borrel, waar deelnemers hun ervaringen deelden. Culturumaker Rene Zoutewelle gaf aan dat hij de avond zowel leerzaam als laagdrempelig vond. Bouwe Oudwater van Muziekvereniging Ons Genoegen Rockanje zei: "Ik heb veel meer geleerd dan ik had verwacht, en ben blij dat ik door Dewi ben uitgenodigd."

Carry Maria Gunnewiek: “Het was een geweldige avond, iedereen was enorm betrokken en er waren veel vragen en oprechte interesse. We hebben ook veel gelachen!”

Een geslaagde afsluiting van het jaar

Met veel positieve feedback van deelnemers en experts was het Cultuurlab PR & Communicatie een succes en vraagt het om een herhaling in de toekomst.

Volgende editie?

Benieuwd wanneer het volgende Cultuurlab plaatsvindt? Houd dan de website van Kunst & Cultuur BRES in de gaten!
827452bdf2e19ba007b0a610ac8c1062

Lees ook

IMG-20260825-WA0023

Auto belandt in sloot langs Groene Kruisweg bij Heenvliet

Heenvliet – Op de Groene Kruisweg ter hoogte van Heenvliet is dinsdagmiddag een auto van de weg geraakt en in een sloot terechtgekomen. Volgens de 112-correspondent ter plaatse speelde een heliumballon mogelijk een rol bij het ongeval.

260412_Voorne Atletiek_Joey, Yannick, James, Jake

Outdoor seizoen voor atleten van Voorne Atletiek nog steeds in volle gang

Vierpolders – Het outdoor seizoen voor de atleten van Voorne Atletiek is nog steeds in volle gang. In de zomerperiode namen de atleten uit onze regio onder andere deel aan het NK voor Masters en vorige maand stond het NK senioren op het programma. Tijdens deze toernooien werden volgens de vereniging mooie prestaties neergezet.

Werkzaamheden N218 - augustus 2026

Werkzaamheden op de N218: afsluitingen tussen 20:00 en 06:00

Regio – Vanaf aankomende maandag 31 augustus worden werkzaamheden uitgevoerd aan de N218 bij Geervliet, Heenvliet en Zwartewaal. De weg wordt hierbij tussen 20:00 uur en 06:00 uur afgesloten voor het verkeer. De werkzaamheden zullen volgens de provincie Zuid-Holland tot 6 november duren en vinden in diverse fasen plaats. Het verkeer kan tijdens de werkzaamheden een omleiding volgen via de A15. Overdag is de weg gewoon toegankelijk voor al het verkeer.

R-Net busvervoer bus

Buslijnen 102 en 403 rijden niet langs diverse bushaltes vanwege werkzaamheden

Oostvoorne – Buslijnen 102 en 403 rijden op woensdag 26 augustus van 18:30 uur tot het einde van de dienstregeling niet langs diverse bushaltes in Oostvoorne. Vervoerder EBS meldt dat werkzaamheden ter hoogte van de brandweerkazerne ervoor zorgen dat de buslijnen woensdag tijdelijk niet worden gebruikt in de dienstregeling.

Burchtfeesten Oostvoorne

Oostvoorne maakt zich klaar voor een nieuwe editie van de Burchtfeesten

Oostvoorne – Aankomende zaterdag 29 augustus staat een nieuwe editie van de Burchtfeesten in Oostvoorne op het programma. ‘Een bruisende dag vol muziek, activiteiten, gezelligheid en lekker eten. Van de eerste activiteiten in de ochtend tot het feest op het Dorpsplein in de avond: tijdens de Burchtfeesten is er de hele dag van alles te beleven’, vertellen de organiseren van het jaarlijkse evenement in de regio.

Spijkenisse Festival 2025

Nieuwe editie Spijkenisse Festival: ‘Een programmering voor jong en oud’

Spijkenisse – Van vrijdag 28 augustus tot en met zondag 30 augustus vindt een nieuwe editie van het Spijkenisse Festival plaats met artiesten als Samuel Welten, Outsiders, Billy Dans en Rutger van Barneveld op het podium. De organisatie zet op dit moment de laatste puntjes op de i voor het festival aankomende vrijdag losbarst. In het radioprogramma LINQ Lunch blikten we met Joeri Wieman van de organisatie vooruit op de komende editie.