Spijkernisse, Netherlands
Terug

CultuurLAB zoekt cultuurmakers: 'Denk mee, doe mee en verbind!'

de210c68db070c293d02a21316e1c78c

Zwartewaal - Of je nu muzikant, theatermaker, beeldend kunstenaar of organisator bent – jouw creatieve inbreng is van harte welkom bij CultuurLAB! Laat je inspireren, denk mee en ontdek nieuwe mogelijkheden in het culturele veld van Voorne aan Zee. Ben jij cultuurmaker? Meld je dan aan voor het CultuurLAB!

Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Op dinsdagavond 20 mei vindt het CultuurLAB plaats in De Gaffelaar in Zwartewaal. CultuurLAB is dé ontmoetingsplek voor cultuurmakers in Voorne aan Zee die willen verbinden, creëren en samen cultuur naar een hoger niveau willen tillen. Tijdens deze bruisende bijeenkomst ontstaan nieuwe samenwerkingen en projecten vanuit spontane ontmoetingen en gedeelde passie.

Je maakt kennis met de combinatiefunctionarissen. Hoe kunnen zij je helpen bij het ontwikkelen van een nieuw project of het verder ontwikkelen van een project dat maar op de plank blijft liggen? Daarnaast is er volop ruimte om andere cultuurmakers te ontmoeten, ervaringen te delen en samenwerkingsmogelijkheden te verkennen. Ook blikken we samen terug op de afgelopen Cultuurweek en gaan we actief aan de slag met nieuwe projectideeën, waarbij je direct advies kunt krijgen over subsidies en ondersteuning.

Dit wil je niet missen!
Wil jij erbij zijn op dinsdag 20 mei?
Aanmelden via info@kunstencultuurbrielle.nl

Datum: dinsdag 20 mei 2025 Locatie: Dorpshuis De Gaffelaar Tijd: 19.00 – 21.00 uur


Lees ook

Richard Valiente WK-Challenge

Sportieve WK Voetbal Challenge voor Richard Valiente: ‘Bij ieder doelpunt één kilometer cardio’

Rockanje – Bij ieder doelpunt op het WK Voetbal één kilometer hardlopen, roeien, fietsen of in een oefening op de skimachine. Richard Valiente gaat de uitdaging aan tijdens een persoonlijke ‘WK Goals For Cardio Challenge’ waar hij dertig dagen lang de doelpunten van alle WK-deelnemers met extra interesse in de gaten zal houden.

Foto door Danny Holleman - VSM 2026

Jong muzikaal talent schittert tijdens leerlingenconcert in Brestheater

Brielle – Het Brestheater stond afgelopen zondag in het teken van jong muzikaal talent tijdens het jaarlijkse leerlingenconcert van Stichting Brielsch Collectief. Leerlingen van gitaar- en bandcoach Bas van Holt en zangcoach Faure Verbrugge presenteerden aan familie, vrienden en andere belangstellenden wat zij het afgelopen jaar tijdens de muzieklessen hadden geleerd.

Botlekbrug

Botlekbrug vanwege onderhoud meerdere avonden en nachten afgesloten

Regio – Deze week is de Botlekbrug meerdere avonden en nachten afgesloten voor het verkeer vanwege regulier onderhoud. Rijkswaterstaat meldt dat de brug tijdens de werkzaamheden wordt afgesloten voor al het verkeer, dus ook voor (brom)fietsers en voetgangers. De Oude Maas is tijdens het onderhoud aan de brug gestremd voor de hoge scheepvaart.

Steekpartij (2)

Jongeren zouden met mes hebben gespeeld toen het misging

Spijkenisse – Zondagavond rond 20.15 uur kwam bij de politie een melding binnen van een steekincident aan de Torellistraat in Spijkenisse.

Vissterfte_Hellevoetsluis (3)

Grote vissterfte in Hellevoetsluis

Hellevoetsluis – In een meertje achter de Marter in Hellevoetsluis is een grote vissterfte geconstateerd. Waar aanvankelijk nog de hoop bestond om dieren te redden, is inmiddels sprake van een grootschalige bergingsactie.

Joey Breure

SCO’63 voegt Joey Breure toe aan de selectie voor komend seizoen

Spijkenisse – Voetbalclub SCO’63 heeft zich op de valreep van een drukke transferperiode versterkt met Joey Breure. Na twee seizoen zonder te keepen, begon het toch weer te kriebelen bij Joey en voegt hij zich voor komend seizoen bij de selectie van hoofdtrainer Guy Duijm.