Spijkernisse, Netherlands
Terug

CultuurLAB zoekt cultuurmakers: 'Denk mee, doe mee en verbind!'

de210c68db070c293d02a21316e1c78c

Zwartewaal - Of je nu muzikant, theatermaker, beeldend kunstenaar of organisator bent – jouw creatieve inbreng is van harte welkom bij CultuurLAB! Laat je inspireren, denk mee en ontdek nieuwe mogelijkheden in het culturele veld van Voorne aan Zee. Ben jij cultuurmaker? Meld je dan aan voor het CultuurLAB!

Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Op dinsdagavond 20 mei vindt het CultuurLAB plaats in De Gaffelaar in Zwartewaal. CultuurLAB is dé ontmoetingsplek voor cultuurmakers in Voorne aan Zee die willen verbinden, creëren en samen cultuur naar een hoger niveau willen tillen. Tijdens deze bruisende bijeenkomst ontstaan nieuwe samenwerkingen en projecten vanuit spontane ontmoetingen en gedeelde passie.

Je maakt kennis met de combinatiefunctionarissen. Hoe kunnen zij je helpen bij het ontwikkelen van een nieuw project of het verder ontwikkelen van een project dat maar op de plank blijft liggen? Daarnaast is er volop ruimte om andere cultuurmakers te ontmoeten, ervaringen te delen en samenwerkingsmogelijkheden te verkennen. Ook blikken we samen terug op de afgelopen Cultuurweek en gaan we actief aan de slag met nieuwe projectideeën, waarbij je direct advies kunt krijgen over subsidies en ondersteuning.

Dit wil je niet missen!
Wil jij erbij zijn op dinsdag 20 mei?
Aanmelden via info@kunstencultuurbrielle.nl

Datum: dinsdag 20 mei 2025 Locatie: Dorpshuis De Gaffelaar Tijd: 19.00 – 21.00 uur


Lees ook

klok terug

Wintertijd is weer ingegaan

Sinds vannacht 03.00 uur is de zomertijd voorbij. Dat betekent dat de klok een uur achteruit is gezet en de meeste mensen een uurtje langer kunnen slapen. In de ochtend wordt het eerder licht en in de avond eerder donker. Ook andere Europese landen gingen afgelopen nacht over op de 'wintertijd'.

marvinvanderpluijm

Zege voor Nieuwenhoorn, puntendeling voor Brielle, Hellevoetsluis en Zuidland

Regio – In de eerste klasse was er zaterdag een zege voor koploper Nieuwenhoorn, dat op bezoek ging bij NSVV in Numansdorp. Een trede lager was er voor geen enkele ploeg van Voorne Putten een zege, Zowel Hellevoetsluis, Zuidland en Brielle speelden gelijk.

Julièn Gret

Spijkenisse pakt tweede punt van de competitie

Spijkenisse heeft het tweede punt van de competitie te pakken. Op sportpark Jaap Riedijk stond Spijkenisse tegen RKAVV voor met 2-0, maar werd het uiteindelijk 2-2. Vervelende was dat het wederom in de laatste minuten gebeurde dat Spijkenisse de voorsprong uit handen gaf.

jeroenvanderhorst1

Twee derby's in de vijfde klasse, blijft Rockanje koploper?

Regio – Na een weekje bekervoetbal voor Rockanje en Vierpolders, is het voor deze ploegen nu de tijd om een heuse derby in Voorne aan Zee te spelen. Ook Abbenbroek en Hekelingen zijn de opponent van elkaar, een overzicht van de duels:

GHVV13

Vierdeklassers spelen derby, FC Vlotbrug moet naar Schiedam

Regio – Voor de ploegen in de vierde klasse spelen vier van de vijf deelnemende clubs van Voorne Putten een eilanden derby. Voor FC Vlotbrug wacht het treffen met Hermes DVS dat een aantal plekken onder de Hellevoeters staat.

Ronard-Venekamp

OVV en SC Botlek zien kansen voor een zege

Regio – Na een week stil te hebben gestaan, gaat ook voor de ploegen in de derde klasse de competitie dit weekend verder. Voor OVV, dat de koppositie verspeelde door te verliezen bij SC Botlek met 2-1, is Slikkerveer de tegenstander. SC Botlek gaat op bezoek bij hekkensluiter COAL.