Spijkernisse, Netherlands
Terug

De Kruidenkraam op bezoek in het Bolwerk in Brielle

f85308ae063cf1b39d5053a7c91e4464
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Brielle - Maandag 29 juli kunt u vanaf 10.00 uur terecht in Het Bolwerk voor een lekkere kop koffie. Aansluitend zal Lia Zappeij ons vertellen over het gebruik van kruiden in de keuken en de herkomst van diverse specerijen.

Ruiken en proeven kunt u die ochtend ook volop. Lia heeft allerlei leuke weetjes over de werking van kruiden en specerijen. Na de presentatie kunt u aansluiten voor de lunch. Ze gaan vast wat lekkers bereiden met de kruiden uit de tuin van Het Bolwerk. Kosten voor deelname bedragen: € 4,50.

Heeft u interesse in deelname en wilt u nadien mee-eten meldt u dan vooraf aan bij Welzijn Ouderen via telefoonnummer 0181-728281 tussen 9.30 en 13.00 uur of mail naar: welzijnouderen@catharina.nl Locatie: Het Bolwerk, M.H. Trompstraat 135 in Brielle.

Lees ook

SWO

Nieuwe editie van het Alzheimer Café: ‘Trefpunt voor mensen met dementie’

Nissewaard – Iedere derde dinsdag van de maand vindt het Alzheimer Café plaats in Ontmoetingsruimte ‘Mei’ aan de Winston Churchillaan 31 in Spijkenisse. Het Alzheimer Café is het trefpunt voor mensen met dementie, hun partners, familieleden en vrienden. Tijdens de bijeenkomsten staat ontmoeting met andere mensen in dezelfde situatie centraal en gaat het iedere keer over een ander onderwerp.

Hamerslag_Inzamelpunt_Reinis

Al ruim 14.000 statiegeldverpakkingen ingeleverd bij Reinis Punt

Spijkenisse - Vorige week opende het Reinis Punt aan de Zuidpassage 13 in Spijkenisse. Sinds de opening zijn er al meer dan 14.000 statiegeldverpakkingen ingeleverd, zo laat Reinis weten.

ChatGPT Image 16 jun 2026, 10_44_36

Bibliotheek laat bezoekers kennismaken met kunstmatige intelligentie

Juni staat bij Bibliotheek Zuid-Hollandse Eilanden volledig in het teken van Artificial Intelligence (AI), oftewel kunstmatige intelligentie. Met verschillende activiteiten wil de bibliotheek bezoekers kennis laten maken met de mogelijkheden én uitdagingen van deze snel ontwikkelende technologie.

Karatekas Dojo Mugen Chikara

Succesvolle afsluiting van het wedstrijdseizoen voor karateka’s uit de regio

Hellevoetsluis – De karateka’s van de gezamenlijke wedstrijdselectie van Dojo Mugen Chikara en Dojo Mu-Chin uit Hellevoetsluis heeft afgelopen zaterdag een mooie prestatie geleverd tijdens de Yujin Cup in Ooltgensplaat. In een groot deelnemersveld van ruim 150 karateka’s gingen alle vijf deelnemende karateka’s uit onze regio met een welverdiende tweede plaats naar huis.

Stock_afval_naastplaatsing

VVD Nissewaard vraagt aandacht voor groeiende hoeveelheid afval naast grondcontainers

Nissewaard – VVD Nissewaard heeft tijdens de commissie ‘Leefomgeving’ aandacht gevraagd voor de groeiende hoeveelheid afval die in de gemeente naast de grondcontainers wordt achtergelaten. De partij stelt dat de bijplaatsingen niet alleen een optisch probleem vormen, maar ook zorgt voor meer zwerfafval op straat.

Beste Bieb nominatie - Bibliotheek Cultuurhuis Nieuwe Veste

Bibliotheek Zuid-Hollandse Eilanden genomineerd voor Beste Bieb 2026

Hellevoetsluis - Bibliotheek Zuid-Hollandse Eilanden behoort tot de vijf genomineerden voor de titel Beste Bieb van Nederland 2026. Bijzonder is dat de nominatie betrekking heeft op twee vestigingen die elkaar dagelijks versterken: de Bibliotheek in Cultuurhuis Nieuwe Veste en de Bibliotheek in De Struytse Hoeck, beide in Hellevoetsluis.