Spijkernisse, Netherlands
Terug

De Kruidenkraam op bezoek in het Bolwerk in Brielle

f85308ae063cf1b39d5053a7c91e4464
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Brielle - Maandag 29 juli kunt u vanaf 10.00 uur terecht in Het Bolwerk voor een lekkere kop koffie. Aansluitend zal Lia Zappeij ons vertellen over het gebruik van kruiden in de keuken en de herkomst van diverse specerijen.

Ruiken en proeven kunt u die ochtend ook volop. Lia heeft allerlei leuke weetjes over de werking van kruiden en specerijen. Na de presentatie kunt u aansluiten voor de lunch. Ze gaan vast wat lekkers bereiden met de kruiden uit de tuin van Het Bolwerk. Kosten voor deelname bedragen: € 4,50.

Heeft u interesse in deelname en wilt u nadien mee-eten meldt u dan vooraf aan bij Welzijn Ouderen via telefoonnummer 0181-728281 tussen 9.30 en 13.00 uur of mail naar: welzijnouderen@catharina.nl Locatie: Het Bolwerk, M.H. Trompstraat 135 in Brielle.

Lees ook

Zon_weer

Code rood vanaf middernacht

Regio - Vanaf middernacht (0.00 uur) geldt in 8 provincies in Nederland code rood vanwege de verwachte extreme hitte. Ook in onze provincie geldt code rood.

N57

Drukte verwacht op de N57 vanwege Concert at Sea en verkeer richting het strand

Regio – Van donderdag 25 juni tot en met zaterdag 27 juni staat een nieuwe editie van het festival ‘Concert at Sea’ op het programma op de Brouwersdam. Vanwege dit evenement en het verkeer dat vanwege de zomerse temperaturen richting het strand trekt, wordt de komende dagen drukte verwacht op de N57.

Waterfestijn Hellevoetsluis 2

Brandweer Hellevoetsluis brengt verkoeling aan inwoners tijdens Waterfestijn op het Land van Paling

Hellevoetsluis – De Brandweer van Hellevoetsluis heeft woensdagavond 24 juni verkoeling gebracht aan inwoners van jong tot oud tijdens een speciaal georganiseerd Waterfestijn op het Land van Paling in Hellevoetsluis. Na een oproep op social media kwam een groot aantal mensen op het Waterfestijn af.

Kermis Hellevoetsluis 1

Nieuwe editie van de kermis aan het Woordbouwerplein in Hellevoetsluis

Hellevoetsluis – Deze week staat de kermis weer op het Woordbouwerplein in Hellevoetsluis met allerlei attracties voor jong en oud. De kermis met meer dan 25 attracties op het terrein is nog tot en met zondag 28 juni te bezoeken. Donderdag 25 juni wordt op de kermis een hitteplan ingesteld vanwege de verwachte hoge temperaturen en gaat de kermis pas om 18:00 uur open.

Erepenning 20260624

Uitreiking Erepenning van Nissewaard aan Jan Willem Mijnans

Spijkenisse - Op woensdag 24 juni heeft burgemeester Cor Lamers de Erepenning uitgereikt aan Jan Willem Mijnans. De uitreiking vond plaats tijdens de raadsvergadering waarin Jan Willem Mijnans afscheid nam als wethouder van Nissewaard.

Pb 34 nieuwe wethouders

Nieuw college Nissewaard officieel van start

Spijkenisse - De gemeenteraad van Nissewaard heeft op 24 juni kennis genomen van het coalitieakkoord ‘Van opgave naar oplossing’. Tijdens dezelfde vergadering zijn de wethouders benoemd, geïnstalleerd en beëdigd. Daarmee is het nieuwe college van burgemeester en wethouders officieel gevormd en kan het aan de slag met de uitvoering van de plannen voor de komende bestuursperiode.