Spijkernisse, Netherlands
Terug

De Kruidenkraam op bezoek in het Bolwerk in Brielle

f85308ae063cf1b39d5053a7c91e4464
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Brielle - Maandag 29 juli kunt u vanaf 10.00 uur terecht in Het Bolwerk voor een lekkere kop koffie. Aansluitend zal Lia Zappeij ons vertellen over het gebruik van kruiden in de keuken en de herkomst van diverse specerijen.

Ruiken en proeven kunt u die ochtend ook volop. Lia heeft allerlei leuke weetjes over de werking van kruiden en specerijen. Na de presentatie kunt u aansluiten voor de lunch. Ze gaan vast wat lekkers bereiden met de kruiden uit de tuin van Het Bolwerk. Kosten voor deelname bedragen: € 4,50.

Heeft u interesse in deelname en wilt u nadien mee-eten meldt u dan vooraf aan bij Welzijn Ouderen via telefoonnummer 0181-728281 tussen 9.30 en 13.00 uur of mail naar: welzijnouderen@catharina.nl Locatie: Het Bolwerk, M.H. Trompstraat 135 in Brielle.

Lees ook

Rembrandt

Gratis lezing over Rembrandt in Museum Den Briel

Brielle - In het kader van de tentoonstelling Etsen van Rembrandt organiseert Museum Den Briel op zaterdag 4 juli een gratis lezing met de titel ‘Rembrandt. De fotograaf’.

Spijkenisse Medisch Centrum

Zorgverlening Spijkenisse Medisch Centrum ondervindt hinder door ICT-storing

Spijkenisse – Een deel van de zorgverlening van het Spijkenisse Medisch Centrum ondervindt op woensdag 1 juli hinder vanwege een ICT-storing. Het Medisch Centrum meldt dat patiënten worden gebeld als hun afspraak niet door kan gaan vanwege de storing. Op het moment dat patiënten niet worden gebeld door het Medisch Centrum, gaat de afspraak door zoals gepland.

Atalanta - Chris van Swaay

Met 15 minuten vlinders tellen help je de natuur

Regio - Van vrijdag 10 tot en met zondag 12 juli vindt weer de jaarlijkse Tuinvlindertelling plaats. Iedereen met een tuin of balkon kan meedoen. Met slechts vijftien minuten tellen leveren deelnemers al een waardevolle bijdrage aan het onderzoek naar vlinders in Nederland.

040 Nieuw college staat klaar om verder te bouwen aan Voorne aan Zee

Nieuwe college van B&W Voorne aan Zee geïnstalleerd: ‘Samenwerking is het sleutelwoord’

Voorne aan Zee – Het nieuwe college van B&W van de gemeente Voorne aan Zee is tijdens de raadsvergadering op maandag 29 juni officieel geïnstalleerd. Een dag later werd de portefeuilleverdeling vastgesteld tijdens de eerste collegevergadering. ‘Daarmee is het dagelijks bestuur van de gemeente weer op volle sterkte en staat het klaar om vol energie verder te bouwen aan Voorne aan Zee’, schrijft de gemeente Voorne aan Zee.

Voorne Atletiek Regio Ontmoeting Fiep, Luciano, Niels en Melle

Atleten Voorne Atletiek leveren mooie bijdrage aan overwinning van Team Rijnmond

Regio – Vier atleten van Voorne Atletiek hebben een mooie bijdrage geleverd aan de overwinning van Team Rijnmond tijdens de jaarlijkse Vijf Regio-Ontmoeting bij AV Typhoon in Gorinchem. Op 20 juni namen meer dan 400 atleten in de categorieën ‘U8 tot en met U16’ om er met de prijzen vandoor te gaan.

Hopper Spijkenisse EBS

Nieuwe Hopper-app van vervoerder EBS vanaf deze week te gebruiken

Regio – Maandag 29 juni is de nieuwe Hopper-app van vervoerder EBS officieel in gebruik genomen. Via de app kun je een rit reserveren, wijzigen en beheren op het moment dat je reist met de Maasvlaktehopper, Delfthopper en Spijkhopper. In de afgelopen weken is de app in de praktijk getest door een groep frequente reizigers en waren de reacties enthousiast.