Spijkernisse, Netherlands
Terug

Deel van Kanaalweg Westzijde dit weekend geopend

aa2046c471ca9927aa7b2a875b26eeee.jpg

Hellevoetsluis - Tot en met vrijdag 11 april worden werkzaamheden uitgevoerd aan de Kanaalweg Westzijde in Hellevoetsluis. Hierbij worden onder andere nieuwe vangrails geplaatst en worden bermen verlaagd, maar ook wordt nieuw asfalt, belijning en lussen voor de verkeerslichten aangebracht.

Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
De gemeente Voorne aan Zee meldt dat de planning van de werkzaamheden dit weekend zijn aangepast om de doorstroming te bevorderen en rekening te houden met omleidingsroutes rondom de werkzaamheden aan de A15 in dezelfde periode.

Daarom is de Kanaalweg Westzijde van en naar Heenvliet tot aan de kruising met de Nieuweweg van vrijdag 4 april tot en met zondag 6 april geopend voor het verkeer. ‘Weggebruikers kunnen vanaf de Nieuweweg linksaf de Kanaalweg Westzijde richting Heenvliet oprijden en ook weer terug’, schrijft de gemeente Voorne aan Zee.

Meer informatie over de wegwerkzaamheden rond de Kanaalweg Westzijde is te vinden op www.voorneaanzee.nl/wegwerkzaamheden.

Lees ook

WhatsApp Image 2026-05-12 at 18.03.54.jpeg

Ernstig ongeval op Groene Kruisweg-Oost in Heenvliet

Heenvliet- Op de Groene Kruisweg-Oost in Heenvliet heeft dinsdag aan het einde van de middag een ernstig ongeval plaatsgevonden. Meerdere hulpdiensten zijn ter plaatse, waaronder een traumahelikopter die in de omgeving is geland.

SPARK special olympics G-team

G-team SPARK in training voor Special Olympics

Het G-team van atletiekvereniging SPARK doet in juni mee aan de Special Olympics in Haarlem. Het is het grootste Nederlandse multi-sportevenement voor mensen met een verstandelijke beperking, met meer dan 3000 sporters en meer dan 20 takken van sport.

20260512---MediaTV.jpeg

Auto te water aan Schrijversdijk in Brielle

Brielle - Dinsdagmiddag even voor half drie is aan de Schrijversdijk in Brielle een auto te water geraakt. Ook het mobiel medisch team werd opgeroepen.

GroeneKruisweg

Maximumsnelheid Groene Kruisweg omlaag naar 50 kilometer per uur

Spijkenisse - De gemeente gaat de grenzen van de bebouwde kom aan de Groene Kruisweg aanpassen. Daardoor komt het deel tussen het Baljuwplein en de Spijkenisserbrug binnen de bebouwde kom te liggen. Dat gebeurt omdat het gebied de afgelopen jaren steeds stedelijker is geworden en die ontwikkeling de komende jaren verder doorgaat.

Zwembad Molengors

Legionella in leiding bij kleedkamer, zwembad Molengors tijdelijk dicht

Zuidland - Zwembad Molengors in Zuidland is na één ochtend weer gesloten wegens legionella. Dat staat te lezen op de Facebookpagina van het zwembad. In de leiding bij de douches in de herenkleedkamer is de bacterie aangetroffen bij een controlemeting. Uit voorzorg is het zwembad daarna in zijn geheel gesloten.

Avondvierdaagse Brielle 2025 - Foto LINQ Media.jpg

Nieuwe editie Avondvierdaagse Brielle & Vierpolders: ‘Al meer dan 900 aanmeldingen’

Brielle/Vierpolders – Van dinsdag 19 mei tot en met vrijdag 22 mei staat een nieuwe editie van de Avondvierdaagse Brielle & Vierpolders op het programma. Deelnemers van jong tot oud kunnen weer vier dagen meewandelen en uiteindelijk op de laatste wandelavond met een welverdiende medaille naar huis gaan.