Spijkernisse, Netherlands
Terug

Denk mee over kunst in Waterland Spijkenisse

370c88969d7a98c65619cc0e0207c80a.jpg
Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Spijkenisse - Bewoners worden opgeroepen om verhalen, ideeën of speciale kenmerken in de wijk te delen.

De gemeente Nissewaard organiseert op dinsdag 18 juni om 11:00 uur een bijeenkomst in Wijkcentrum Waterland in Spijkenisse. Inwoners mogen hierbij meedenken over kunst in hun eigen wijk.

Er wordt al te graag geinvesteerd in de wijk. Een van de dingen waar naar gekeken wordt is de herkenbaarheid in de wijk. Bewoners worden opgeroepen om verhalen, ideeën of speciale kenmerken in de wijk te delen op dinsdag 18 juni. Kunstenaar Lotti Hesper gaat bij de bijeenkomst met deze onderwerpen aan de slag.

Lotti zal vaker in de wijk te vinden zijn om ideeën op te doen of met bewoners in gesprek te gaan die er komende dinsdag niet bij kunnen zijn.

In het Wijkcentrum aan de Vlinderveen 440 in Spijkenisse is ook ideeën-bus te vinden om initiatieven en ideeën te delen voor dit project.

Lees ook

WhatsApp Image 2026-03-14 at 17.43.42.jpeg

Mark Soetens (IBV) bij Voorne-Putten Kiest: ‘We willen dichtbij de mensen staan’

Voorne aan Zee – LINQ Media is sinds begin februari bezig met een nieuw seizoen van het radioprogramma Voorne-Putten Kiest. In de aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen schuiven zeven weken lang politieke partijen aan. Onlangs schoof Mark Soetens aan, nummer vijf op de kandidatenlijst van Inwoners Belang Voorne (IBV).

WhatsApp Image 2026-03-14 at 17.19.53.jpeg

Man bekneld bij werkzaamheden op boot

Zuidland – Vanmiddag is op de Munnikenweg een man bekneld geraakt met zijn arm terwijl hij aan een boot werkte.

WhatsApp Image 2026-03-14 at 13.19.48.jpeg

Geert Wilders bezoekt centrum van Spijkenisse

Spijkenisse - Geert Wilders, de leider van de Partij voor de Vrijheid (PVV), bracht vanmiddag een bezoek aan het centrum van Spijkenisse. Het bezoek maakte deel uit van zijn zogenoemde AZC-tour in aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van komende woensdag. Meerdere inwoners van de gemeente kwamen naar het centrum om het bezoek te volgen.

Struikroven.jpg

Kom struikroven in de Molenwei op zaterdag 28 maart

Spijkenisse - Op zaterdag 28 maart van 10.00 tot 13.00 uur kun je weer komen struikroven. Stichting Struikroven organiseert dan voor de tweede keer een struikroofactie in de Molenwei, op initiatief van Maasdelta Groep, de gemeente Nissewaard en Dura Vermeer.

Voorne-Putten in Balans(1).jpg

Nieuwe welzijnsgids ‘Voorne-Putten in Balans’ uitgebracht

Op Voorne-Putten is een nieuwe gids verschenen: Voorne-Putten in Balans. De gids brengt het aanbod rond persoonlijke groei, welzijn en gezondheid op het eiland samen.

dehaven_hellevoetsluis.jpg

Nieuwe buurtvereniging verbindt bewoners van De Haven

Spijkenisse - In de relatief nieuwe wijk De Haven is sinds februari officieel een buurtvereniging actief. Bewoners hebben de krachten gebundeld om meer verbinding in de wijk te creëren. De vereniging wil het hele jaar door laagdrempelige activiteiten organiseren voor jong en oud. Met Pasen staat het eerste evenement vanuit de nieuwe vereniging op de planning.