Spijkernisse, Netherlands
Terug

Denk mee over kunst in Waterland Spijkenisse

370c88969d7a98c65619cc0e0207c80a.jpg
Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Spijkenisse - Bewoners worden opgeroepen om verhalen, ideeën of speciale kenmerken in de wijk te delen.

De gemeente Nissewaard organiseert op dinsdag 18 juni om 11:00 uur een bijeenkomst in Wijkcentrum Waterland in Spijkenisse. Inwoners mogen hierbij meedenken over kunst in hun eigen wijk.

Er wordt al te graag geinvesteerd in de wijk. Een van de dingen waar naar gekeken wordt is de herkenbaarheid in de wijk. Bewoners worden opgeroepen om verhalen, ideeën of speciale kenmerken in de wijk te delen op dinsdag 18 juni. Kunstenaar Lotti Hesper gaat bij de bijeenkomst met deze onderwerpen aan de slag.

Lotti zal vaker in de wijk te vinden zijn om ideeën op te doen of met bewoners in gesprek te gaan die er komende dinsdag niet bij kunnen zijn.

In het Wijkcentrum aan de Vlinderveen 440 in Spijkenisse is ook ideeën-bus te vinden om initiatieven en ideeën te delen voor dit project.

Lees ook

Boekenberg.jpg

Extra activiteiten in de Week van de Bibliotheek

Van 1 tot en met 8 juni is het de Week van de Bibliotheek. Bibliotheek Zuid-Hollandse Eilanden wil met de week laten zien dat een bibliotheek veel meer is dan alleen een plek om boeken te lenen. In alle vestigingen worden speciale activiteiten, workshops, lezingen en voorleesmomenten georganiseerd.

Zwembad Molengors PLONS

Zwembad 't Molengors gaat nu echt weer open

Zwembad ‘t Molengors in Zuidland gaat zondagmiddag 24 mei weer open. Het zwembad sloot 11 mei op de openingsdag uit voorzorg de deuren, nadat legionella was ontdekt in een leiding bij de kleedkamers. Een extern laboratorium heeft alle leidingen weer goedgekeurd en vanaf nu is het weer mogelijk om veilig baantjes te trekken of te spelen in de beide zwembaden in Zuidland.

Stock_politie.jpg

Politie zoekt getuigen van zware mishandeling bij Paardenmarkt

Heenvliet - Afgelopen nacht heeft bij de uitloop van de Paardenmarkt in Nissewaard een zware mishandeling plaatsgevonden. Daarbij is een 33-jarige man ernstig gewond geraakt.

Fiets naar je Werk Dag

IJsjes voor fietsers bij Spijkenisserbrug op Fiets naar je Werk Dag

Wegens de Nationale Fiets naar je Werk Dag kregen fietsers donderdag 21 mei bij de Spijkenisserbrug een gratis ijsje aangeboden. Zuid-Holland Bereikbaar heeft de dag aangegrepen om in verschillende plaatsen, waaronder Spijkenisse, de aandacht te vestigen op het voordeel van fietsen.

Stroomstoring_Spijkenisse.jpg

Stroomstoring postcodegebied 3201 in Spijkenisse grotendeels verholpen

Spijkenisse - In Spijkenisse is een stroomstoring in postcodegebied 3201. De storing begon rond 12.25 uur. Als gevolg daarvan zijn ook verkeerslichten op een kruising uitgevallen.

Jubileum Johan Heijndijk.jpg

Johan Heijndijk in het zonnetje gezet tijdens 50-jarig jubileum bij de gemeente

Voorne aan Zee – Johan Heijndijk begon op 17 mei 1976 als zeventienjarige aan zijn eerste werkdag bij de toenmalige gemeente Oostvoorne. Afgelopen maandag werd Johan in het zonnetje gezet tijdens zijn 50-jarig jubileum bij de gemeente door middel van een feestelijk ontvangst van collega’s.