Spijkernisse, Netherlands
Terug

Denk mee over kunst in Waterland Spijkenisse

370c88969d7a98c65619cc0e0207c80a
Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Spijkenisse - Bewoners worden opgeroepen om verhalen, ideeën of speciale kenmerken in de wijk te delen.

De gemeente Nissewaard organiseert op dinsdag 18 juni om 11:00 uur een bijeenkomst in Wijkcentrum Waterland in Spijkenisse. Inwoners mogen hierbij meedenken over kunst in hun eigen wijk.

Er wordt al te graag geinvesteerd in de wijk. Een van de dingen waar naar gekeken wordt is de herkenbaarheid in de wijk. Bewoners worden opgeroepen om verhalen, ideeën of speciale kenmerken in de wijk te delen op dinsdag 18 juni. Kunstenaar Lotti Hesper gaat bij de bijeenkomst met deze onderwerpen aan de slag.

Lotti zal vaker in de wijk te vinden zijn om ideeën op te doen of met bewoners in gesprek te gaan die er komende dinsdag niet bij kunnen zijn.

In het Wijkcentrum aan de Vlinderveen 440 in Spijkenisse is ook ideeën-bus te vinden om initiatieven en ideeën te delen voor dit project.

Lees ook

Kunst&CultuurBRES-20

BREStheater opent nieuw seizoen met breed programma: ‘Publiek vindt weg naar theater weer terug’

Brielle – Het BREStheater in Brielle begint vrijdag aan een nieuw theaterseizoen. Met muziek, cabaret, dans, jeugdvoorstellingen en lokaal talent wil het theater opnieuw een breed publiek uit de regio aanspreken. De belangstelling lijkt alvast goed: de kaartverkoop loopt iets voor op vorig seizoen en volgens directeur Cynthia Dekker is het bezoekersaantal inmiddels weer terug op het niveau van voor de coronaperiode.

IMG_6767

Museumwoning blikt met expositie terug op 25 jaar

Spijkenisse - De Open Monumentendag zit erop en ook het 25-jarig jubileum van Museumwoning Back to the Sixties is inmiddels gevierd. Wie de jubileumactiviteiten heeft gemist, kan de komende weken toch nog een kijkje nemen. De tijdelijke overzichtsexpositie over 25 jaar Museumwoning blijft tot en met 10 oktober te zien.

TeamFoto_PLogging_WCD2025

PloggingNu trekt Spijkenisse in voor World Cleanup Day

Spijkenisse - Gewapend met grijpers, handschoenen en afvalzakken trekken vrijwilligers zondag 20 september door Spijkenisse om zwerfafval op te ruimen. PloggingNu organiseert die ochtend in het kader van World Cleanup Day een grote schoonmaakactie. Om 10.00 uur vertrekken de deelnemers vanaf Kinderboerderij De Trotse Pauw.

13_1_Flak

Rondleiding langs sporen van de Tweede Wereldoorlog in Hellevoetsluis

Hellevoetsluis - Wie meer wil weten over de zichtbare sporen die de Tweede Wereldoorlog in de vesting van Hellevoetsluis heeft achtergelaten, kan zondag 4 oktober deelnemen aan een historische rondleiding. Stichting Verdedigingswerken Hellevoetsluis neemt bezoekers mee langs verschillende locaties die herinneren aan de oorlogsjaren.

foto 1, kersverse trainer Tony de Pina Gomes

Trainerscorps Voorne Atletiek uitgebreid met gediplomeerde looptrainer

Voorne Atletiek heeft er een zelfstandige looptrainer bij. Tony de Pina Gomes (45), penningmeester en al geruime tijd hulptrainer bij de vereniging, is zaterdag geslaagd voor de Basisopleiding Looptrainer niveau 3 van de Atletiekunie. Daarmee mag hij voortaan zelfstandig trainingen verzorgen.

WhatsApp Image 2026-09-12 at 22.01.14 (2)

Open dag bij Boer Bergh trekt jong en oud naar Simonshaven

Simonshaven - Veel inwoners trokken er gisteren op uit voor de open dag van Boer Bergh in Simonshaven. Waar bezoekers normaal gesproken voor hun verse boerenproducten naar het winkeltje komen, kregen zij ditmaal de kans om ook achter de schermen van het boerenbedrijf te kijken.