Spijkernisse, Netherlands

Denk mee over kunst in Waterland Spijkenisse

Foto: LINQ Media
Perry van Brandwijk | 15 juni 2024 14:00 | 15 juni 2024 14:00
Spijkenisse - Bewoners worden opgeroepen om verhalen, ideeën of speciale kenmerken in de wijk te delen.

De gemeente Nissewaard organiseert op dinsdag 18 juni om 11:00 uur een bijeenkomst in Wijkcentrum Waterland in Spijkenisse. Inwoners mogen hierbij meedenken over kunst in hun eigen wijk.

Er wordt al te graag geinvesteerd in de wijk. Een van de dingen waar naar gekeken wordt is de herkenbaarheid in de wijk. Bewoners worden opgeroepen om verhalen, ideeën of speciale kenmerken in de wijk te delen op dinsdag 18 juni. Kunstenaar Lotti Hesper gaat bij de bijeenkomst met deze onderwerpen aan de slag.

Lotti zal vaker in de wijk te vinden zijn om ideeën op te doen of met bewoners in gesprek te gaan die er komende dinsdag niet bij kunnen zijn.

In het Wijkcentrum aan de Vlinderveen 440 in Spijkenisse is ook ideeën-bus te vinden om initiatieven en ideeën te delen voor dit project.

Meest gelezen

Urban Sportpark Hekelingen opent op 12 juli: ‘Iedereen kan meedoen’

Jennifer Smit | 6 juli 2025

Zwaargewonde voetganger bij aanrijding op Akkerdonk

Raymond Sybesma | 11 juli 2025

Autofotograaf Benjamin: ‘Het is mijn passie’

Jennifer Smit | 9 juli 2025

Lees ook

Sponsorloop bij kinderopvang Mundo: ‘W...

Spijkenisse - Wethouder Hanneke Stengs opende vandaag de sponsordag bij kinderopvang Mundo in Spijke...

Druk bezocht en geslaagd wijkfeest in de...

Spijkenisse - Wethouder Jeroen Postma opende gisteren het wijkfeest aan de Koolzaaddreef in de Akker...

VP Foodfestival: ‘We doen dit met de h...

Hellevoetsluis – Aankomende zondag verandert het plein bij Achterdorp 3 in Hellevoetsluis in een l...

Willem Heijdacker (PvdA): ‘Politiek is...

Nissewaard – Binnen een jaar is het zover: de gemeenteraadsverkiezingen. Toch is de lokale politie...

Briellenaar Ray: ‘Boksen is mijn passi...

Brielle - Op zijn veertiende heeft Ray Oudenes al flink wat bereikt in de wereld van het boksen. Met...

Gast van de Raad: ‘Een unieke blik ach...

Voorne aan Zee – In de raadszaal van Voorne aan Zee schoven dinsdagavond niet alleen raadsleden aa...