Spijkernisse, Netherlands
Terug

Denk mee over kunst in Waterland Spijkenisse

370c88969d7a98c65619cc0e0207c80a.jpg
Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Spijkenisse - Bewoners worden opgeroepen om verhalen, ideeën of speciale kenmerken in de wijk te delen.

De gemeente Nissewaard organiseert op dinsdag 18 juni om 11:00 uur een bijeenkomst in Wijkcentrum Waterland in Spijkenisse. Inwoners mogen hierbij meedenken over kunst in hun eigen wijk.

Er wordt al te graag geinvesteerd in de wijk. Een van de dingen waar naar gekeken wordt is de herkenbaarheid in de wijk. Bewoners worden opgeroepen om verhalen, ideeën of speciale kenmerken in de wijk te delen op dinsdag 18 juni. Kunstenaar Lotti Hesper gaat bij de bijeenkomst met deze onderwerpen aan de slag.

Lotti zal vaker in de wijk te vinden zijn om ideeën op te doen of met bewoners in gesprek te gaan die er komende dinsdag niet bij kunnen zijn.

In het Wijkcentrum aan de Vlinderveen 440 in Spijkenisse is ook ideeën-bus te vinden om initiatieven en ideeën te delen voor dit project.

Lees ook

20260203_21164261_1000003979.jpg

Wegwerkzaamheden Oostvoorne–Rockanje: wat betekent dit voor de bereikbaarheid?

Op dinsdag 3 februari organiseerde Waterschap Hollandse Delta een inloopbijeenkomst in de Welkomkerk in Rockanje. Bewoners en ondernemers konden daar terecht voor informatie over het groot onderhoud dat dit jaar plaatsvindt aan de wegen tussen Oostvoorne en Rockanje.

IMG_7669.JPG

Oefening verkeersregelaars op kruising Hekelingseweg – Heemraadlaan

Spijkenisse - Op 5 en 6 februari, tussen 09.00 en 15.00 uur, oefenen verkeersregelaars op de kruising Hekelingseweg – Heemraadlaan in Nissewaard.

76902f66-b234-4e83-ba0c-ac32b231fe8d.jpg

Valpreventiecursus In Balans voor ouderen

Voorne aan zee - Voor veel mensen van 65 jaar en ouder is het risico op vallen een terugkerend aandachtspunt. Onzekerheid bij het lopen of eerdere valincidenten kunnen gevolgen hebben voor de zelfstandigheid. De valpreventiecursus In Balans richt zich op het verminderen van dat risico.

20260201 - Speelparasol Bernisse.jpg

Uitverkochte zaal voor De Speelparasol Bernisse

Vier keer per jaar verandert de gymzaal van het dorpshuis in Abbenbroek in een kindertheater. Vrijwilligers huren een theatergezelschap in doen alles zelf, van de kaartverkoop tot het inrichten van de zaal.

9fefab1c-4da1-49a2-a77d-e74594dc4d62.jpg

Na brand in Rockanje veel steun en ingezamelde spullen

Rockanje – Na de grote uitslaande brand aan de Groene Kruisstraat op maandag 1 februari is er in korte tijd veel hulp op gang gekomen voor de getroffen gezinnen. Er zijn tientallen tassen met kleding, boodschappen en verzorgingsproducten ingezameld. De hoeveelheid spullen is inmiddels zo groot dat er meer dan voldoende kleding aanwezig is.

d5a7630c-deaa-4b5f-87ac-45e9557cec5e.jpg

Ontbijtclub in het Bolwerk goed bezocht

Brielle – In het Bolwerk is op woensdag 21 januari de Ontbijtclub van start gegaan. De eerste ochtenden werden goed bezocht. Bezoekers konden er samen ontbijten in een rustige en leuke sfeer.