Spijkernisse, Netherlands
Terug

Denk mee over kunst in Waterland Spijkenisse

370c88969d7a98c65619cc0e0207c80a.jpg
Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Spijkenisse - Bewoners worden opgeroepen om verhalen, ideeën of speciale kenmerken in de wijk te delen.

De gemeente Nissewaard organiseert op dinsdag 18 juni om 11:00 uur een bijeenkomst in Wijkcentrum Waterland in Spijkenisse. Inwoners mogen hierbij meedenken over kunst in hun eigen wijk.

Er wordt al te graag geinvesteerd in de wijk. Een van de dingen waar naar gekeken wordt is de herkenbaarheid in de wijk. Bewoners worden opgeroepen om verhalen, ideeën of speciale kenmerken in de wijk te delen op dinsdag 18 juni. Kunstenaar Lotti Hesper gaat bij de bijeenkomst met deze onderwerpen aan de slag.

Lotti zal vaker in de wijk te vinden zijn om ideeën op te doen of met bewoners in gesprek te gaan die er komende dinsdag niet bij kunnen zijn.

In het Wijkcentrum aan de Vlinderveen 440 in Spijkenisse is ook ideeën-bus te vinden om initiatieven en ideeën te delen voor dit project.

Lees ook

260227 Borstgezondheid Dijckhuis lezing.jpg

Lezing borstgezondheid in t Dijckhuis

Vierpolders - Op vrijdag 27 februari verzorgt Andra van der Loos een lezing over borstgezondheid in ’t Dijckhuis. De avond begint om 19.30 uur en is vrij toegankelijk.

Nadine Doorduin.jpg

Zilveren medaille bij verspringen en zesde plek op 60 meter voor Doorduin

Op 14 en 15 februari vonden de jaarlijkse NK Masters plaats in Apeldoorn. Voorne-atlete Nadine Doorduin uit Brielle behaalde daar een zilveren medaille bij het verspringen. Zij sprong een indoor-PR van 4,61 m en scherpte daarmee het clubrecord van Voorne Atletiek (Vrouwen 35+) verder aan.

menri karamat ali.jpeg

Technische staf SCO’63 krijgt vorm met komst van Menry Karamat Ali

In navolging van het spelersnieuws is SCO’63 verheugd te melden dat Menry Karamat Ali vanaf komend seizoen de technische staf van de selectie komt versterken.

Spijkenisserbrug_Storing1.jpg

Storing Spijkenisserbrug verholpen

De Spijkenisserbrug is zondagavond in storing gegaan. De brug was niet toegankelijk voor het wegverkeer; er moest een omleiding worden gevolgd. Over de oorzaak was niets bekend, evenals hoelang de storing zou duren. Om 23.20 uur liet Rijkswaterstaat weten dat de storing was verholpen.

Jolanda van Leersum.jpg

Deel jouw mooiste sneeuwfoto’s met LINQ Media

Zondag begon het te sneeuwen in de regio. Dat zorgde voor de nodige ongemakken door plaatselijke gladheid, maar leverde ook mooie plaatjes op. Heb jij zelf een leuke foto? Stuur die dan naar de redactie via redactie@linqmedia.nl

Stock_Politie_Auto.jpeg

Politie Nissewaard roept op tot extra alertheid in vakantieperiode

De politie in Nissewaard meldt via sociale media dat er in deze vakantieperiode meer meldingen binnenkomen van verdachte situaties in woonwijken.