Spijkernisse, Netherlands
Terug

Denk mee over kunst in Waterland Spijkenisse

370c88969d7a98c65619cc0e0207c80a
Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Spijkenisse - Bewoners worden opgeroepen om verhalen, ideeën of speciale kenmerken in de wijk te delen.

De gemeente Nissewaard organiseert op dinsdag 18 juni om 11:00 uur een bijeenkomst in Wijkcentrum Waterland in Spijkenisse. Inwoners mogen hierbij meedenken over kunst in hun eigen wijk.

Er wordt al te graag geinvesteerd in de wijk. Een van de dingen waar naar gekeken wordt is de herkenbaarheid in de wijk. Bewoners worden opgeroepen om verhalen, ideeën of speciale kenmerken in de wijk te delen op dinsdag 18 juni. Kunstenaar Lotti Hesper gaat bij de bijeenkomst met deze onderwerpen aan de slag.

Lotti zal vaker in de wijk te vinden zijn om ideeën op te doen of met bewoners in gesprek te gaan die er komende dinsdag niet bij kunnen zijn.

In het Wijkcentrum aan de Vlinderveen 440 in Spijkenisse is ook ideeën-bus te vinden om initiatieven en ideeën te delen voor dit project.

Lees ook

Foto door Danny Holleman - VSM 2026

Jong muzikaal talent schittert tijdens leerlingenconcert in Brestheater

Brielle – Het Brestheater stond afgelopen zondag in het teken van jong muzikaal talent tijdens het jaarlijkse leerlingenconcert van Stichting Brielsch Collectief. Leerlingen van gitaar- en bandcoach Bas van Holt en zangcoach Faure Verbrugge presenteerden aan familie, vrienden en andere belangstellenden wat zij het afgelopen jaar tijdens de muzieklessen hadden geleerd.

Botlekbrug

Botlekbrug vanwege onderhoud meerdere avonden en nachten afgesloten

Regio – Deze week is de Botlekbrug meerdere avonden en nachten afgesloten voor het verkeer vanwege regulier onderhoud. Rijkswaterstaat meldt dat de brug tijdens de werkzaamheden wordt afgesloten voor al het verkeer, dus ook voor (brom)fietsers en voetgangers. De Oude Maas is tijdens het onderhoud aan de brug gestremd voor de hoge scheepvaart.

Steekpartij (2)

Jongeren zouden met mes hebben gespeeld toen het misging

Spijkenisse – Zondagavond rond 20.15 uur kwam bij de politie een melding binnen van een steekincident aan de Torellistraat in Spijkenisse.

Vissterfte_Hellevoetsluis (3)

Grote vissterfte in Hellevoetsluis

Hellevoetsluis – In een meertje achter de Marter in Hellevoetsluis is een grote vissterfte geconstateerd. Waar aanvankelijk nog de hoop bestond om dieren te redden, is inmiddels sprake van een grootschalige bergingsactie.

Joey Breure

SCO’63 voegt Joey Breure toe aan de selectie voor komend seizoen

Spijkenisse – Voetbalclub SCO’63 heeft zich op de valreep van een drukke transferperiode versterkt met Joey Breure. Na twee seizoen zonder te keepen, begon het toch weer te kriebelen bij Joey en voegt hij zich voor komend seizoen bij de selectie van hoofdtrainer Guy Duijm.

Oostvoornse Meer

Gemeente Voorne aan Zee investeert samen met partners in verbetering kwaliteit Oostvoornse Meer

Oostvoorne – Samen met diverse partners gaat de gemeente Voorne aan Zee investeren in de verbetering van de kwaliteit van het Oostvoornse Meer. De investering maakt deel uit van de Gebiedsinvestering Netten op Zee en wordt mogelijk gemaakt met financiële middelen uit het Klimaatfonds en de Europese Herstel- en Veerkrachtfaciliteit.