Spijkernisse, Netherlands
Terug

Denk mee over kunst in Waterland Spijkenisse

370c88969d7a98c65619cc0e0207c80a
Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Spijkenisse - Bewoners worden opgeroepen om verhalen, ideeën of speciale kenmerken in de wijk te delen.

De gemeente Nissewaard organiseert op dinsdag 18 juni om 11:00 uur een bijeenkomst in Wijkcentrum Waterland in Spijkenisse. Inwoners mogen hierbij meedenken over kunst in hun eigen wijk.

Er wordt al te graag geinvesteerd in de wijk. Een van de dingen waar naar gekeken wordt is de herkenbaarheid in de wijk. Bewoners worden opgeroepen om verhalen, ideeën of speciale kenmerken in de wijk te delen op dinsdag 18 juni. Kunstenaar Lotti Hesper gaat bij de bijeenkomst met deze onderwerpen aan de slag.

Lotti zal vaker in de wijk te vinden zijn om ideeën op te doen of met bewoners in gesprek te gaan die er komende dinsdag niet bij kunnen zijn.

In het Wijkcentrum aan de Vlinderveen 440 in Spijkenisse is ook ideeën-bus te vinden om initiatieven en ideeën te delen voor dit project.

Lees ook

Hamerslag_oefening

Wethouder trotseert hitte tijdens opening sportparcours

Zuidland – Wethouders Chris Hottentot en Martijn Hamerslag hebben woensdagmiddag het nieuwe trimparcours aan het Bospad in Zuidland officieel geopend.

Judoka Roos van Herpt

Hellevoetse judoka Roos van Herpt pakt derde plaats in Venray tijdens internationaal toernooi

Hellevoetsluis – De Hellevoetse judoka Roos van Herpt heeft afgelopen zondag in Venray een derde plaats behaald tijdens een internationaal toernooi. Samen met 1500 deelnemers uit heel Europa ging Roos verdeeld over twee dagen de strijd aan om de winst. Na een aantal partijen ging de judoka uit onze regio er met een bronzen medaille vandoor.

foto ondertekening afsprakenbrief

Eerste stap naar nieuw schoolgebouw CNS De Nieuwe Weg in Oostvoorne officieel een feit

Oostvoorne – Woensdag 24 juni is de eerste stap naar een nieuw schoolgebouw voor CNS De Nieuwe Weg in Oostvoorne officieel een feit. Wethouder Aart Jan Spoon van de gemeente Voorne aan Zee en bestuurder van Onderwijsgroep EduMare Margreet de Vries ondertekenden samen een belangrijke brief. Hierin staan afspraken voor het bouwen van een nieuw schoolgebouw en Integraal Kindcentrum in Oostvoorne.

Stockfoto bomen

Werkzaamheden rond verwijderen en vervangen bomen in Nissewaard in volle gang

Nissewaard – Op verschillende plekken in Nissewaard worden op dit moment werkzaamheden uitgevoerd waar bomen worden verwijderd en vervangen. Een boom is soms door ziekte, aantasting of slechte conditie niet meer te redden en daarom verwijdert de gemeente deze bomen om de veiligheid van inwoners en weggebruikers te verzekeren.

20260623_152825

Hondengeleider en agenten gaan woning Spijkenisse binnen

Spijkenisse – Dinsdagmiddag rond 15.30 uur zijn meerdere politie-eenheden, waaronder een hondengeleider, met spoed uitgerukt naar de Orchideestraat in Spijkenisse.

BrandSchar

Scooter brandt volledig uit in schuur in Hellevoetsluis

Hellevoetsluis – Dinsdagmiddag is rond 15.50 uur brand uitgebroken in een schuur aan de Schar in Hellevoetsluis.