Spijkernisse, Netherlands
Terug

Dikke duim voor Ambulancedienst Voorne-Putten en Rozenburg

d4e5742e562e839b91c97da72552c5ac
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Spijkenisse - Ze zijn er maar wat trots op, want je ontvangt niet elke dag - zelfs niet elk jaar - een  waarderingsprijs als de 'Zorgduim'. Het overkwam Arie Wijten, directeur van de Ambulancedienst Rotterdam Rijnmond.

Samen met teamleider Alexander van der Zijde (uitrukpost Pascalweg Spijkenisse) en teamleider Michelle Hogervorst (locatie Brielle) ontving een trotse Arie Wijten uit handen van voorzitter stichting Acute Zorg VPR Willem Heijdacker deze felbegeerde trofee.  'De Duim' wordt jaarlijks uitgereikt aan een persoon of organisatie die zich bovenmatig inzet om de acute zorg op Voorne-Putten en Rozenburg op een hoger niveau te brengen.

Heijdacker, hoeder van fatsoenlijke medische inzet en zorg, roemde het ambulance personeel, directie en management om hun tomeloze inzet en toonde zich blij en tevreden met het resultaat daarvan; een verbetering van de aanrijtijd van de ambulancedienst van 77% naar 88% . De uitrukpost, twee jaar geleden door burgemeester Foort van Oosten van de gemeente Nissewaard geopend, fungeert volgens directeur Wijten als 'een spin in het web'. Botlek TV was aanwezig om de uitreiking van 'De Duim' vast te leggen. (Een reportage van Roel van Deursen en Joop van der Hor).


Lees ook

JB1_1782

Hulpdiensten naar Moriaanseweg West na melding van steekpartij

Hellevoetsluis – Aan de Moriaanseweg West in Hellevoetsluis is zondagavond een gewonde persoon aangetroffen. Rond 21.10 uur kwam bij de hulpdiensten een melding binnen van een mogelijke steekpartij.

maikkevinvanderhulstkata

Chitari levert Wereld Kampioen Kata in Sarajevo

Sarajevo – Veertien koppels zijn er door Nederland dit weekend afgereisd naar Sarajevo waar het WK Kata werd gehouden. Vijf koppels waren afkomstig van Chitari uit Spijkenisse. Eén duo, Mike en Kevin van der Hulst werd Wereld Kampioen. Een resultaat waar men apetrots op is.

Image 2026-09-27

Spivo Dames 1 herpakt zich te laat bij competitiestart

Spijkenisse – Spivo Dames 1 is de nieuwe competitie begonnen met een nederlaag. De volleybalsters uit Spijkenisse kwamen zaterdag tegen Next Volley Dordrecht Dames 3 niet goed genoeg in hun spel en verloren de eerste drie sets. In de vierde set liet Spivo alsnog zien waartoe het in staat is. De 25-23 setwinst leverde de ploeg uiteindelijk nog een competitiepunt op.

Rob Vuik (Rockanje)

Rockanje als enige eilandse club winnaar in vijfde klasse

REGIO – Eén derby en de overige ploegen in de vijfde klasse keken of ze de resultaten van vorige week nog konden verbeteren. Winst was er voor Rockanje, een puntendeling voor Simonshaven en Vierpolders. Nederlagen waren er voor SCO’63, Hekelingen en Abbenbroek.

Ferry Seton (Zwartewaal)

Grote nederlaag voor OHVV, winst in derby voor Zwartewaal

De vijf ploegen die meedoen in de vierde klasse van het amateurvoetbal speelde bijna allemaal tegen elkaar. Er was een hele grote nederlaag voor OHVV van 8-1 een puntendeling voor Rozenburg en GHVV’13, Vlotbrug wacht nog op de eerste punten, want Zwartewaal zegevierden bij hen met 1-4.

Ronard-Venekamp

OVV met winst naar huis, SC Botlek onderuit tegen Stellendam

Regio – In de derde klasse van het amateurvoetbal kwam SC Botlek zaterdag in actie tegen Stellendam. Het werd 2-4 voor de gasten. OVV moest naar COAL en kwam winnend terug naar Oostvoorne, het werd 2-5 voor de ploeg van Ronard Venekamp.