Spijkernisse, Netherlands
Terug

Drie tieners aangehouden na straatroven in Brielle

b8bd584fd5e29517c3d3dd6db89d1b27.jpg

De politie heeft drie tieners aangehouden in verband met twee straatroven in Brielle op zaterdagavond 1 februari.

Elaine Poldervaart |  | Aangepast op
De verdachten, twee 15-jarigen en een 16-jarige uit Brielle, werden geïdentificeerd met behulp van camerabeelden van omwonenden.

De eerste straatroof vond plaats rond 20:30 uur bij de Lange Kade, waar een 15-jarige jongen uit Brielle onder bedreiging van een mes werd beroofd. Kort daarna werd een 39-jarige vrouw uit Rotterdam het slachtoffer van een tweede overval aan de Krammer. Beide slachtoffers bleven ongedeerd

Basisteam Haringvliet, verantwoordelijk voor het onderzoek, benadrukt het belang van waakzaamheid en roept getuigen op zich te melden. De politie zet het onderzoek voort en vraagt inwoners van Brielle verdachte situaties direct te melden.

Lees ook

Stock_Douane_twee_geel_controle.jpg

Ondermijningsactie op Maasvlakte

Maasvlakte - Op de Maasvlakte heeft de Zeehavenpolitie donderdag samen met specialistische politieteams en partners, waaronder de Belastingdienst, een gerichte ondermijningsactie uitgevoerd om criminele inmenging in de transportsector tegen te gaan. De actie ondersteunt bonafide transportbedrijven en bevordert eerlijke concurrentie in het havengebied.

IMG-20260417-WA0004.jpg

Twee zeekadetten van Korps Hellevoetsluis bij Dodenherdenking op de Dam

Hellevoetsluis - Elk jaar helpen scouts en zeekadetten uit heel Nederland bij de Nationale Dodenherdenking. Dit jaar doen er twee uit Hellevoetsluis mee. Ze komen een paar weekenden samen met andere zeekadetten en scouts uit het hele land als voorbereiding.

20260417_163545.jpg

Fluisterboot De IJsvogel vaart vanaf 18 april weer uit

Spijkenisse - Vanaf 18 april vaart fluisterboot De IJsvogel weer. Op 28 april is ook de eerste interactieve kindernatuurtocht van dit jaar. Deze tocht is speciaal voor kinderen en valt bovendien in de meivakantie.

Wijkbus_politie.jpg

Politie met wijkbus aanwezig in Maaswijk op 18 april

Spijkenisse - De wijkbus van politiebasisteam Nissewaard staat zaterdag 18 april van 13.30 tot 15.30 uur bij de parkeerplaats Groenwereld aan de Maaswijkweg. De tijden zijn onder voorbehoud.

Schermafbeelding 2026-04-17 142627.png

Kleuters en ouderen smullen samen tijdens Koningsontbijt Groenewoud

Spijkenisse - Het thema van de Koningsspelen en het Koningsontbijt van dit jaar is ‘Iedereen plezier’. De Mgr. Bekkersschool en stichting Wijkgroep Groenewoud in Spijkenisse sloegen de handen ineen om een plezierig ontbijt voor 120 leerlingen van de groepen 1 en 2 en ouderen uit de wijk te organiseren.

IMG_7211.jpg

Van 17 april tot en met 3 mei: Duin-Safari in Rockanje

Rockanje - Van 17 april tot en met 3 mei is er in Rockanje een Duin-Safari met vogelthema. Kinderen van 4 tot en met 10 jaar kunnen deelnemen aan de Duin-Safari bij bezoekerscentrum Tenellaplas.