Spijkernisse, Netherlands
Terug

Drukbezochte editie Under The Bridge Festival met speciale aandacht voor Oranje

faa8b67765e173213a5caf461617b2ba.jpg
Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Spijkenisse - Zaterdag 6 juli stond een nieuwe editie van het Under The Bridge Festival in Spijkenisse op het programma. Bezoekers konden bij deze editie genieten van een fantastische line-up van meer dan 40 artiesten in maar liefst 6 area’s, met onder andere een compleet gebouwde arena. 

Artiesten als Benny Rodrigues, Bizzey, Broederliefde, Cynthia Spiering, Diaz & Bruno, Karim Soliman, Ketting Live, Sam Blans, Team Rush Hour & vele andere toffe artiesten kwamen naar Spijkenisse. 

Met 8000 bezoekers is Under The Bridge uitgegroeid tot het grootste festival van de regio Voorne-Putten. Bij het festival in Spijkenisse was er voor iedere bezoeker wat wils: zomerse house beats, urban hits, harde techno, heerlijke meezingers, en alles wat daar tussenin zit!

Aangezien het Nederlands Elftal de kwartfinale had gehaald op het EK, dacht de organisatie uiteraard mee met voetbal-liefhebbers door een speciaal Oranje-plein te maken en de wedstrijd op schermen op de mainstage uit te zenden. 

Na de 2-1 winst van het Nederlands elftal op Turkije ging het publiek met een nog beter gevoel naar huis na een mooie festivaldag. De organisatie maakte aan het einde van de dag bekend dat de editie op zaterdag 5 juli 2025 op het programma staat. 

De pre-registratie voor de allereerste tickets voor volgend jaar gaat woensdag 10 juli om 12:00 uur van start via www.underthebridgefestival.nl.

Lees ook

Schermafbeelding 2026-03-27 174216.png

Brielle is klaar voor 1 april

Brielle - Op 1 april gaat Brielle terug in de tijd. ‘Den Briel’ was in 1572 de eerste stad die werd bevrijd van de Spaanse onderdrukker. Elk jaar verandert Brielle opnieuw in een middeleeuwse vestingstad, met burgers en bourgeoisie, vissers en wasvrouwen, Spanjaarden en Watergeuzen.

20251015_10533089_1000002112.jpg

Verlichting op meerdere locaties in Nissewaard uit tijdens Earth Hour

Zaterdagavond 28 maart wordt tussen 20:30 en 21:30 uur wereldwijd aandacht gegeven aan Earth Hour. Mensen, bedrijven en gemeenten doen op verschillende plekken het licht uit om aandacht te vragen voor klimaatverandering en energieverbruik. In Nissewaard gaat daarom de verlichting op verschillende locaties een uur lang uit en vraagt de gemeente op deze manier aandacht voor Earth Hour.

WhatsApp Image 2026-03-27 at 13.20.21.jpeg

Lars Bakker: ‘Kijk naar wat ik kan, niet naar het label’

Spijkenisse - Vandaag start de NVA-Autismeweek 2026, een week vol activiteiten en aandacht voor autisme, die loopt tot en met 4 april. Voor Lars Bakker (32) uit Spijkenisse is het vooral een moment om te laten zien dat autisme veel veelzijdiger en complexer is dan de stereotype beelden die vaak in de media verschijnen.

20260326_210102.jpg

Laatste weekend Kermis Brielle van start met vuurwerk en meet & greet

Brielle - Het laatste weekend van de voorjaarskermis in Brielle is aangebroken. De kermis vindt dit jaar plaats van 24 tot en met 29 maart en belooft ook in de slotdagen vermaak voor jong en oud.

Struikroven.jpg

Landelijke Compostdag in Voorne aan Zee

Voorne aan Zee - Vandaag is het Landelijke Compostdag. Ook in onze regio zijn er activiteiten waarbij inwoners compost kunnen ophalen en groenafval kunnen scheiden.

IMG_3660.jpeg

Vlammen slaan om zich heen bij brand Groenoord Spijkenisse

Spijkenisse - Vrijdagavond, even voor 21.00 uur, is brand ontstaan bij een woonwagen aan de Groenoord. Bij aankomst van de brandweer sloegen de vlammen al om zich heen. De brandweer voerde eerst een blussing uit en ging daarna naar binnen.