Spijkernisse, Netherlands
Terug

Drukbezochte editie Under The Bridge Festival met speciale aandacht voor Oranje

faa8b67765e173213a5caf461617b2ba.jpg
Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Spijkenisse - Zaterdag 6 juli stond een nieuwe editie van het Under The Bridge Festival in Spijkenisse op het programma. Bezoekers konden bij deze editie genieten van een fantastische line-up van meer dan 40 artiesten in maar liefst 6 area’s, met onder andere een compleet gebouwde arena. 

Artiesten als Benny Rodrigues, Bizzey, Broederliefde, Cynthia Spiering, Diaz & Bruno, Karim Soliman, Ketting Live, Sam Blans, Team Rush Hour & vele andere toffe artiesten kwamen naar Spijkenisse. 

Met 8000 bezoekers is Under The Bridge uitgegroeid tot het grootste festival van de regio Voorne-Putten. Bij het festival in Spijkenisse was er voor iedere bezoeker wat wils: zomerse house beats, urban hits, harde techno, heerlijke meezingers, en alles wat daar tussenin zit!

Aangezien het Nederlands Elftal de kwartfinale had gehaald op het EK, dacht de organisatie uiteraard mee met voetbal-liefhebbers door een speciaal Oranje-plein te maken en de wedstrijd op schermen op de mainstage uit te zenden. 

Na de 2-1 winst van het Nederlands elftal op Turkije ging het publiek met een nog beter gevoel naar huis na een mooie festivaldag. De organisatie maakte aan het einde van de dag bekend dat de editie op zaterdag 5 juli 2025 op het programma staat. 

De pre-registratie voor de allereerste tickets voor volgend jaar gaat woensdag 10 juli om 12:00 uur van start via www.underthebridgefestival.nl.

Lees ook

Fiets naar je Werk Dag

IJsjes voor fietsers bij Spijkenisserbrug op Fiets naar je Werk Dag

Wegens de Nationale Fiets naar je Werk Dag kregen fietsers donderdag 21 mei bij de Spijkenisserbrug een gratis ijsje aangeboden. Zuid-Holland Bereikbaar heeft de dag aangegrepen om in verschillende plaatsen, waaronder Spijkenisse, de aandacht te vestigen op het voordeel van fietsen.

Stroomstoring_Spijkenisse.jpg

Stroomstoring treft postcodegebied 3201 in Spijkenisse

Spijkenisse - In Spijkenisse is een stroomstoring in postcodegebied 3201. De storing begon rond 12.25 uur. Als gevolg daarvan zijn ook verkeerslichten op een kruising uitgevallen.

Jubileum Johan Heijndijk.jpg

Johan Heijndijk in het zonnetje gezet tijdens 50-jarig jubileum bij de gemeente

Voorne aan Zee – Johan Heijndijk begon op 17 mei 1976 als zeventienjarige aan zijn eerste werkdag bij de toenmalige gemeente Oostvoorne. Afgelopen maandag werd Johan in het zonnetje gezet tijdens zijn 50-jarig jubileum bij de gemeente door middel van een feestelijk ontvangst van collega’s.

Mobielecamera_Politie_Gemeente.JPG

Bewoner Crocusstraat krijgt voorlopig weer toegang tot woning

Spijkenisse - De verlenging van de sluiting van de woning aan de Crocusstraat in Spijkenisse is voorlopig geschorst door de rechtbank. De sluiting was per 20 mei door de burgemeester opgelegd.

auto rijdt tuin in bij rotonde Hellevoetsluis

Automobilist verliest macht over het stuur en rijdt door hek voor een woning heen

Hellevoetsluis – Donderdagmiddag heeft een eenzijdig ongeval plaatsgevonden aan de Rijksstraatweg in Hellevoetsluis. Een automobilist is hierbij door een hek voor een woning heengereden. Bij het ongeval raakte niemand gewond, maar de schade aan het hek en het voertuig was groot.

Botlektunnel 3.jpg

Botlektunnel vanwege onderhoudswerkzaamheden in beide richtingen afgesloten voor het verkeer

Regio – Vanwege onderhoudswerkzaamheden is de Botlektunnel van donderdag 21 mei 22:00 uur tot vrijdag 22 mei 05:00 uur in beide richtingen afgesloten voor het verkeer. Tijdens de werkzaamheden worden omleidingen ingesteld en wordt de vertraging op minder dan 10 minuten geschat door Rijkswaterstraat.