Spijkernisse, Netherlands
Terug

Duidelijkheid voor voetbalvereniging en woningbouw

5861b50946d024176e62a656a2d7f9c2
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Rockanje - De gemeente Voorne aan Zee werkt aan een nieuw woongebied op de locatie Drenkeling in Rockanje. Fase 1 met 65 woningen is al enkele jaren geleden gerealiseerd. Op dit moment wordt de ontwikkeling van fase 2 voorbereid. 

Het college van burgemeester en wethouders heeft besloten om voorlopig nog niet te starten met de voorbereidingen voor fase 3, waardoor het voetbalcomplex en het evenementen-/parkeerterrein op de huidige locatie blijven.

In het gebied Drenkeling fase 2 heeft de gemeente verschillende stukken grond. De gemeente werkt samen met andere eigenaren aan een plan voor ongeveer 150 nieuwe huizen. Het voetbalcomplex en het evenemententerrein blijven de komende tien tot vijftien jaar op dezelfde plek. 

Ze voeren nu eerst fase 2 uit en ze verkennen de mogelijkheden voor woningbouw aan de noordkant van de Nieuwe Achterweg. Over tien tot vijftien jaar komt mogelijk fase 3 weer in beeld.

Komend najaar zal meer bekend worden gemaakt over het ontwerp van de wijk in fase 2. Belangstellenden en buurtbewoners worden uitgenodigd te reageren op het plan.

Lees ook

798884264_18073359896728796_1677363998810749284_n

Bernissebad sluit jubileumseizoen feestelijk af

Heenvliet - Het Bernissebad in Heenvliet heeft afgelopen zondag het zwemseizoen afgesloten. Na de laatste zwemdag kwamen toezichthouders en vrijwilligers bijeen voor een barbecue. Van de gemeente Nissewaard ontving het zwembad bovendien een cheque van 550 euro ter gelegenheid van het 50-jarig bestaan.

WhatsApp Image 2026-09-09 at 08.59.29

Drukke ochtendspits na ongeval op de Hartelbrug

Spijkenisse – Op de Hartelbrug heeft woensdagochtend een ongeval plaatsgevonden. Hierdoor was de brug afgesloten voor verkeer dat Spijkenisse uit wilde. De afsluiting zorgde voor flinke files in en rond Spijkenisse. Rond 09:00 uur werd de weg weer vrijgegeven en nam de drukte op de weg geleidelijk af.

IMG_7765

Traumahelikopter ingezet na ongeval met fatbike op Akkersweg

Spijkenisse – Op de kruising van de Akkersweg met de Akkersvoorde in Spijkenisse heeft dinsdagmiddag een ongeval plaatsgevonden tussen een auto en een fatbike. De opzittende van de fatbike raakte daarbij gewond.

Tram_OV_RET

Woensdag grote OV-staking

Regio – Vakbonden hebben voor woensdag 9 september een landelijke 24-uursstaking in het openbaar vervoer aangekondigd. Hierdoor krijgen reizigers te maken met grootschalige uitval van het openbaar vervoer. In onze regio zijn er wel verschillen per vervoerder.

Fotoclub Spijkenisse 2

Fotoclub Spijkenisse: ‘Fotografie is iets waar je al je creativiteit in kwijt kunt’

Spijkenisse - Wat in 2009 begon met een handvol fotografieliefhebbers, is uitgegroeid tot een vereniging met 46 leden. Bij Fotoclub Spijkenisse draait het niet alleen om het maken van een mooie foto. Leden dagen elkaar uit, delen kennis en trekken er samen op uit. ‘We zijn een hele actieve fotoclub’, vertelt voorzitter Wendy van Laviere.

PolitieLichtbalk - stock

23-jarige man uit Spijkenisse vastgehouden en mishandeld in woning Rotterdam

Rotterdam/Spijkenisse – Een 23-jarige man uit Spijkenisse is zondagavond 6 september tegen zijn wil vastgehouden en mishandeld in een woning aan de Boeierstraat in Rotterdam. De politie heeft vier verdachten aangehouden.