Spijkernisse, Netherlands
Terug

Duurzaam Café on Tour: Films van Piet de Kreij in de Boekenberg

1c40aca52f9a9f1949c9157dd4abe7d7.jpg
Marvin Don |  | Aangepast op
Spijkenisse - Op zaterdag 18 januari 2025 is het Duurzaam Café on Tour te gast in de Boekenberg in Spijkenisse. In het auditorium op de derde etage worden drie films van natuurvideograaf Piet de Kreij vertoond.

De middag begint om 13.30 uur met de films Vlinders in de deltaDe vier seizoenen van 2024 en Terugblik 2024. De films laten de natuur in en rond de gemeente Nissewaard zien door de ogen van Piet de Kreij, die regelmatig op pad gaat met zijn camera. Het programma duurt ongeveer een uur.

Na afloop is er gelegenheid om met Piet in gesprek te gaan. Bezoekers kunnen ervaringen uitwisselen en napraten onder het genot van een hapje en een drankje.

De toegang is gratis, maar aanmelden is noodzakelijk. Dat kan via https://boekenberg.op-shop.nl/4447/duurzaam-caf-on-tour/18-01-2025.

Lees meer over:

|

Lees ook

stroom elektriciteit netcongestie Stedin Tennet

Vraag stroomaansluiting op tijd aan om wachtlijst te vermijden

Vanaf 1 juli 2026 veranderen in heel Nederland de regels voor kleine stroomaansluitingen. Dit zijn aansluitingen tot 3x80 ampère, zoals bij woningen, kleine bedrijven en laadpalen. De veranderingen kunnen impact hebben voor inwoners en ondernemers in Voorne aan Zee en Nissewaard, want in deze regio is het stroomnet al erg druk.

schade_Verhage.jpg

Inbraak bij Verhage Rockanje

Rockanje - Bij Verhage in Rockanje heeft op 30 april rond 02.20 uur een inbraak plaatsgevonden. Er is geprobeerd een ruit in te slaan. Toen dit niet lukte, is een deur geforceerd.

Explosie Crocusstraat Spijkenisse MediaTV.jpeg

Explosief gaat af bij woning aan Crocusstraat in Spijkenisse

Spijkenisse - Bij een woning aan de Crocusstraat in Spijkenisse is een explosief afgegaan. Door de explosie en een steekvlam ontstond schade aan de voordeur en de voorgevel van de woning.

Rob van Wijk 2.png

Directeur Rob van Wijk vertrekt na tien jaar bij Theater de Stoep

Spijkenisse – Na tien jaar vertrekt directeur Rob van Wijk per 1 juli 2026 bij Theater de Stoep in Spijkenisse. Van Wijk maakt de overstap naar Theater aan de Parade in ’s-Hertogenbosch waar hij de functie van directeur-bestuurder zal gaan vervullen.

videostill_SpeelstadBrielle.png

Speelstad Brielle kan doorgaan dankzij nieuwe vrijwilligers

Brielle - Het was nog even spannend of Speelstad Brielle dit jaar wel door zou gaan. De jaarlijks terugkerende vakantieactiviteit voor kinderen, vol plezier, creativiteit en avontuur, kampte met een vrijwilligerstekort.

Vrijheidsbos Brielle

Bosmaaien en een band opbouwen in Vrijheidsbos Brielle

Brielle - Vrijwilligers van het Vrijheidsbos bij Brielle hebben zaterdag 25 april hard gewerkt om het bos weer klaar te maken voor de zomer. Het bos werd in 2000 aangelegd aan de Brielse Maas. Mensen kunnen er een boom laten planten ter nagedachtenis aan iemand of om een speciale gebeurtenis, zoals een geboorte, te herdenken. Vrijwilligers van Stichting het Vrijheidsbos verzorgen het onderhoud van het bos, dat in beheer is bij Staatsbosbeheer.