Spijkernisse, Netherlands
Terug

Een weekend lang kerst vieren in Brielle

6b319febaa833e55a22866cf1ad46fb1
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Brielle - Van vrijdag 20 tot en met zondag 22 december pakte Brielle uit! In de hele binnenstad liepen koortjes, zag je de kerstman en waren er leuke acts. De winkeliers pakten uit op straat en toonden hun waar. 

Het hele weekend door was er ook een gezellige kerstmarkt in de Sint Catharijnekerk waar je heerlijk kon struinen langs de kraampjes voor de laatste kerstinkopen, maar ook de winkeliers pakten extra uit en stonden met leuke kramen voor hun winkel buiten. De straten waren verlicht met kerstlampjes, de kerstboom stond opgetuigd, vele muzikale optredens, de kerstman met zijn arrenslee, de bottelierskar met heerlijke gratis warme chocolademelk en glühwein. Zo is het elke dag een beetje kerst in Brielle!

Video: Roel van Deursen




Lees ook

Pb 34 nieuwe wethouders

Nieuw college Nissewaard officieel van start

Spijkenisse - De gemeenteraad van Nissewaard heeft op 24 juni kennis genomen van het coalitieakkoord ‘Van opgave naar oplossing’. Tijdens dezelfde vergadering zijn de wethouders benoemd, geïnstalleerd en beëdigd. Daarmee is het nieuwe college van burgemeester en wethouders officieel gevormd en kan het aan de slag met de uitvoering van de plannen voor de komende bestuursperiode.

Hamerslag_oefening

Wethouder trotseert hitte tijdens opening sportparcours

Zuidland – Wethouders Chris Hottentot en Martijn Hamerslag hebben woensdagmiddag het nieuwe trimparcours aan het Bospad in Zuidland officieel geopend.

Judoka Roos van Herpt

Hellevoetse judoka Roos van Herpt pakt derde plaats in Venray tijdens internationaal toernooi

Hellevoetsluis – De Hellevoetse judoka Roos van Herpt heeft afgelopen zondag in Venray een derde plaats behaald tijdens een internationaal toernooi. Samen met 1500 deelnemers uit heel Europa ging Roos verdeeld over twee dagen de strijd aan om de winst. Na een aantal partijen ging de judoka uit onze regio er met een bronzen medaille vandoor.

foto ondertekening afsprakenbrief

Eerste stap naar nieuw schoolgebouw CNS De Nieuwe Weg in Oostvoorne officieel een feit

Oostvoorne – Woensdag 24 juni is de eerste stap naar een nieuw schoolgebouw voor CNS De Nieuwe Weg in Oostvoorne officieel een feit. Wethouder Aart Jan Spoon van de gemeente Voorne aan Zee en bestuurder van Onderwijsgroep EduMare Margreet de Vries ondertekenden samen een belangrijke brief. Hierin staan afspraken voor het bouwen van een nieuw schoolgebouw en Integraal Kindcentrum in Oostvoorne.

Stockfoto bomen

Werkzaamheden rond verwijderen en vervangen bomen in Nissewaard in volle gang

Nissewaard – Op verschillende plekken in Nissewaard worden op dit moment werkzaamheden uitgevoerd waar bomen worden verwijderd en vervangen. Een boom is soms door ziekte, aantasting of slechte conditie niet meer te redden en daarom verwijdert de gemeente deze bomen om de veiligheid van inwoners en weggebruikers te verzekeren.

20260623_152825

Hondengeleider en agenten gaan woning Spijkenisse binnen

Spijkenisse – Dinsdagmiddag rond 15.30 uur zijn meerdere politie-eenheden, waaronder een hondengeleider, met spoed uitgerukt naar de Orchideestraat in Spijkenisse.