Spijkernisse, Netherlands
Terug

Eerste weekendafsluiting Spijkenisserbrug

6d7fff264722bd66b6e0781b7a0ab3d2.jpg

Spijkenisse - Van vrijdag 4 april 22:00 uur tot maandag 7 april 05:00 uur staat de eerste weekendafsluiting van de Spijkenisserbrug op het programma. Tot begin mei vinden in totaal 5 weekendafsluitingen plaats vanwege werkzaamheden aan de brug.

Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Rijkswaterstaat meldt dat weggebruikers vooral aankomend weekend (4-7 april) rekening moeten houden met extra reistijd door andere werkzaamheden die worden uitgevoerd op de A15 tussen Rozenburg en Spijkenisse.

Weggebruikers moeten op drukke momenten rekening houden met extra reistijd tot 60 minuten. Het autoverkeer wordt tijdens de werkzaamheden aan de Spijkenisserbrug omgeleid via de Hartelbrug en de Botlekbrug. Voetgangers en (brom)fietsers kunnen gebruik maken van een gratis pont bij de Spijkenisserbrug. De opstaphaltes bevinden zich aan de Hongerlandsedijk in Spijkenisse en de Vuurvlinderweg in Hoogvliet.

‘Tijdens de geplande weekendafsluitingen wordt gewerkt aan de oostelijke hef van de brug (Hoogvliet). Zo worden de kabels vervangen die zorgen voor het soepel hijsen van de hef. Deze zijn vanaf de buitenkant van de brug zichtbaar.

Verder worden verschillende elektronische onderdelen vernieuwd als de omroepinstallaties, camera’s en lichtmasten. De werkzaamheden kunnen om veiligheidsredenen alleen plaatsvinden wanneer de brug is afgesloten voor verkeer’, schrijft Rijkswaterstaat over de werkzaamheden.

Meer informatie over de werkzaamheden en de weekendafsluitingen van de Spijkenisserbrug vind je op de website van Rijkswaterstaat en de gemeente Nissewaard.

Lees ook

WhatsApp Image 2026-05-01 at 15.15.49.jpeg

Brand Heveringseweg Rockanje

Rockanje - In een loods aan de Heveringseweg is brand uitgebroken. Hierbij komt rook vrij. Last van de rook? Sluit ramen en deuren en zet ventilatie uit.

stroom elektriciteit netcongestie Stedin Tennet

Vraag stroomaansluiting op tijd aan om wachtlijst te vermijden

Vanaf 1 juli 2026 veranderen in heel Nederland de regels voor kleine stroomaansluitingen. Dit zijn aansluitingen tot 3x80 ampère, zoals bij woningen, kleine bedrijven en laadpalen. De veranderingen kunnen impact hebben voor inwoners en ondernemers in Voorne aan Zee en Nissewaard, want in deze regio is het stroomnet al erg druk.

schade_Verhage.jpg

Inbraak bij Verhage Rockanje

Rockanje - Bij Verhage in Rockanje heeft op 30 april rond 02.20 uur een inbraak plaatsgevonden. Er is geprobeerd een ruit in te slaan. Toen dit niet lukte, is een deur geforceerd.

Explosie Crocusstraat Spijkenisse MediaTV.jpeg

Explosief gaat af bij woning aan Crocusstraat in Spijkenisse

Spijkenisse - Bij een woning aan de Crocusstraat in Spijkenisse is een explosief afgegaan. Door de explosie en een steekvlam ontstond schade aan de voordeur en de voorgevel van de woning.

Rob van Wijk 2.png

Directeur Rob van Wijk vertrekt na tien jaar bij Theater de Stoep

Spijkenisse – Na tien jaar vertrekt directeur Rob van Wijk per 1 juli 2026 bij Theater de Stoep in Spijkenisse. Van Wijk maakt de overstap naar Theater aan de Parade in ’s-Hertogenbosch waar hij de functie van directeur-bestuurder zal gaan vervullen.

videostill_SpeelstadBrielle.png

Speelstad Brielle kan doorgaan dankzij nieuwe vrijwilligers

Brielle - Het was nog even spannend of Speelstad Brielle dit jaar wel door zou gaan. De jaarlijks terugkerende vakantieactiviteit voor kinderen, vol plezier, creativiteit en avontuur, kampte met een vrijwilligerstekort.