Spijkernisse, Netherlands

Eerste weekendafsluiting Spijkenisserbrug

Foto: LINQ Media
Spijkenisse - Van vrijdag 4 april 22:00 uur tot maandag 7 april 05:00 uur staat de eerste weekendafsluiting van de Spijkenisserbrug op het programma. Tot begin mei vinden in totaal 5 weekendafsluitingen plaats vanwege werkzaamheden aan de brug.
Perry van Brandwijk | 3 april 2025 11:18 | 3 april 2025 11:18
Rijkswaterstaat meldt dat weggebruikers vooral aankomend weekend (4-7 april) rekening moeten houden met extra reistijd door andere werkzaamheden die worden uitgevoerd op de A15 tussen Rozenburg en Spijkenisse.

Weggebruikers moeten op drukke momenten rekening houden met extra reistijd tot 60 minuten. Het autoverkeer wordt tijdens de werkzaamheden aan de Spijkenisserbrug omgeleid via de Hartelbrug en de Botlekbrug. Voetgangers en (brom)fietsers kunnen gebruik maken van een gratis pont bij de Spijkenisserbrug. De opstaphaltes bevinden zich aan de Hongerlandsedijk in Spijkenisse en de Vuurvlinderweg in Hoogvliet.

‘Tijdens de geplande weekendafsluitingen wordt gewerkt aan de oostelijke hef van de brug (Hoogvliet). Zo worden de kabels vervangen die zorgen voor het soepel hijsen van de hef. Deze zijn vanaf de buitenkant van de brug zichtbaar.

Verder worden verschillende elektronische onderdelen vernieuwd als de omroepinstallaties, camera’s en lichtmasten. De werkzaamheden kunnen om veiligheidsredenen alleen plaatsvinden wanneer de brug is afgesloten voor verkeer’, schrijft Rijkswaterstaat over de werkzaamheden.

Meer informatie over de werkzaamheden en de weekendafsluitingen van de Spijkenisserbrug vind je op de website van Rijkswaterstaat en de gemeente Nissewaard.

Meest gelezen

Man komt om het leven bij incident bouwplaats Spijkenisse

Perry van Brandwijk | 25 juni 2025

Bermbrand aan de Hellevoetse Achterweg

Perry van Brandwijk | 25 juni 2025

VV Hekelingen viert 80-jarig jubileum groots: ‘Een club van samen’

Jennifer Smit | 28 juni 2025

Lees ook

Zorgspeeddate in Spijkenisse: ‘Iederee...

Spijkenisse – Zorgorganisatie Careyn hield vandaag een speeddate voor iedereen die interesse heeft...

Wim Smit (ONS Brielle): ‘Je moet polit...

Voorne aan Zee – Binnen een jaar is het zover: de gemeenteraadsverkiezingen. Toch is de lokale pol...

Zonnige editie van Vlieger- en Foodtruck...

Spijkenisse – Op zondag 29 juni vond aan de Maas opnieuw het jaarlijks terugkerende Vlieger- en Fo...

Gezellige fair bij de Plantage bracht be...

Brielle - Bij Careyn de Plantage vond vandaag een sfeervolle fair plaats, zowel binnen als buiten he...

Zaadjesmarkt stimuleert groene tuinen in...

Spijkenisse - Op zaterdag 28 juni organiseerde de gemeente Nissewaard een Zaadjesmarkt op het Uitple...

Streekproducten in de spotlights tijdens...

Nissewaard - Nissewaard stond vandaag in het teken van lokaal en duurzaam eten en drinken tijdens de...