Spijkernisse, Netherlands
Terug

Eikenlaan deels afgesloten vanwege werkzaamheden

272a2c1efb2452b3eb43cb34bd6c29b5
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Spijkenisse - Maandagochtend 10 maart zijn de werkzaamheden van start gegaan aan de Eikenlaan in Spijkenisse. Deze werkzaamheden staan in het teken van het veilig naar school gaan van de kinderen.

Het plan om de weg opnieuw aan te leggen kwam nadat er steeds vaker automobilisten hard langs de school reden waardoor de veiligheid van de schoolgaande kinderen in het geding kwam. Hierop is er besloten om het wegvak opnieuw aan te pakken om het hardrijden moeilijker te maken.

Uitvoerder van Doorn heeft voorafgaand aan de werkzaamheden al de nodige aankondigingsborden laten plaatsen. Inmiddels zijn de werkzaamheden in volle gang. Om het werkvak zijn hekken geplaatst en kunnen voorbijgangers toekijken hoe de werkzaamheden verlopen.

Voor automobilisten is een omleiding ingesteld. Deze omleiding heeft qua reistijd weinig gevolgen. Voetgangers en fietsers kunnen aan de schoolkant via de stoep de werkzaamheden passeren. Bij de nieuwe weg wordt het asfalt doorgetrokken en voor de school zal er een soort druppel worden gemaakt. De rijstroken worden bij de druppel gesplitst en tussen de rijstroken wordt een groenstrook aangelegd. Om de kinderen veiliger te laten oversteken zal er ook een zebrapad worden aangelegd. De werkzaamheden duren tot en met 18 april.

Bron: Nieuws Op Beeld


Lees ook

marvinvanderpluijm

Zege voor Nieuwenhoorn, puntendeling voor Brielle, Hellevoetsluis en Zuidland

Regio – In de eerste klasse was er zaterdag een zege voor koploper Nieuwenhoorn, dat op bezoek ging bij NSVV in Numansdorp. Een trede lager was er voor geen enkele ploeg van Voorne Putten een zege, Zowel Hellevoetsluis, Zuidland en Brielle speelden gelijk.

Julièn Gret

Spijkenisse pakt tweede punt van de competitie

Spijkenisse heeft het tweede punt van de competitie te pakken. Op sportpark Jaap Riedijk stond Spijkenisse tegen RKAVV voor met 2-0, maar werd het uiteindelijk 2-2. Vervelende was dat het wederom in de laatste minuten gebeurde dat Spijkenisse de voorsprong uit handen gaf.

jeroenvanderhorst1

Twee derby's in de vijfde klasse, blijft Rockanje koploper?

Regio – Na een weekje bekervoetbal voor Rockanje en Vierpolders, is het voor deze ploegen nu de tijd om een heuse derby in Voorne aan Zee te spelen. Ook Abbenbroek en Hekelingen zijn de opponent van elkaar, een overzicht van de duels:

GHVV13

Vierdeklassers spelen derby, FC Vlotbrug moet naar Schiedam

Regio – Voor de ploegen in de vierde klasse spelen vier van de vijf deelnemende clubs van Voorne Putten een eilanden derby. Voor FC Vlotbrug wacht het treffen met Hermes DVS dat een aantal plekken onder de Hellevoeters staat.

Ronard-Venekamp

OVV en SC Botlek zien kansen voor een zege

Regio – Na een week stil te hebben gestaan, gaat ook voor de ploegen in de derde klasse de competitie dit weekend verder. Voor OVV, dat de koppositie verspeelde door te verliezen bij SC Botlek met 2-1, is Slikkerveer de tegenstander. SC Botlek gaat op bezoek bij hekkensluiter COAL.

Mark van Os-2

Hellevoetsluis en Zuidland spelen derby, Koploper Brielle ontvangt CWO

Regio – In de tweede klasse van het amateurvoetbal speelt Zuidland opnieuw een derby en de vorige keer liep dat niet goed af, dit keer reist de ploeg af naar Hellevoetsluis. Koploper Brielle lijkt het op papier makkelijker te hebben, het laag geklasseerde CWO komt naar het Geuzenpark.