Spijkernisse, Netherlands
Terug

Eikenlaan deels afgesloten vanwege werkzaamheden

272a2c1efb2452b3eb43cb34bd6c29b5
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Spijkenisse - Maandagochtend 10 maart zijn de werkzaamheden van start gegaan aan de Eikenlaan in Spijkenisse. Deze werkzaamheden staan in het teken van het veilig naar school gaan van de kinderen.

Het plan om de weg opnieuw aan te leggen kwam nadat er steeds vaker automobilisten hard langs de school reden waardoor de veiligheid van de schoolgaande kinderen in het geding kwam. Hierop is er besloten om het wegvak opnieuw aan te pakken om het hardrijden moeilijker te maken.

Uitvoerder van Doorn heeft voorafgaand aan de werkzaamheden al de nodige aankondigingsborden laten plaatsen. Inmiddels zijn de werkzaamheden in volle gang. Om het werkvak zijn hekken geplaatst en kunnen voorbijgangers toekijken hoe de werkzaamheden verlopen.

Voor automobilisten is een omleiding ingesteld. Deze omleiding heeft qua reistijd weinig gevolgen. Voetgangers en fietsers kunnen aan de schoolkant via de stoep de werkzaamheden passeren. Bij de nieuwe weg wordt het asfalt doorgetrokken en voor de school zal er een soort druppel worden gemaakt. De rijstroken worden bij de druppel gesplitst en tussen de rijstroken wordt een groenstrook aangelegd. Om de kinderen veiliger te laten oversteken zal er ook een zebrapad worden aangelegd. De werkzaamheden duren tot en met 18 april.

Bron: Nieuws Op Beeld


Lees ook

Stock_Politie_Bureau_Spijkenisse

Man kijkt pincode af en steelt pinpas van 89-jarige vrouw in Spijkenisse

SPIJKENISSE - Een 89-jarige vrouw uit Spijkenisse is tijdens het winkelen slachtoffer geworden van een zakkenroller. De man leidde haar af met verjaardagskaarten en wist ondertussen haar pinpas te stelen. Vervolgens werd 540 euro van haar rekening opgenomen. De politie heeft camerabeelden van de verdachte en vraagt via het programma Bureau Rijnmond het publiek om hulp.

WhatsApp Image 2026-10-17 at 16.47.34

Aanrijding op kruising Zwarte Dijk en Hilseweg in Rockanje

ROCKANJE – Bij een verkeersongeval op de kruising van de Zwarte Dijk en de Hilseweg in Rockanje zijn zaterdagmiddag twee auto's zwaar beschadigd geraakt. Een van de bestuurders is ter plaatse gecontroleerd door ambulancepersoneel.

jordibraber (Hellevoetsluis)

Zwak Hellevoetsluis laat het afweten tegen UVS

Hellevoetsluis is er zaterdag niet in geslaagd om de tweede ronde van het districtsbekertoernooi te bereiken. De mannen van Dimitri Gomes Almeida gaven in het duel met UVS, dat net als de Hellevoeters in de tweede klasse speelt, niet thuis en ging onderuit met 0-4 (0-1).

Biberbunker_schelp

Voordracht voor De Bronzen Schelp in Voorne aan Zee van start gegaan

Voorne aan Zee – Jaarlijks wordt in de gemeente Voorne aan Zee een bronzen schelp uitgereikt aan inwoners, verenigingen, stichtingen en andere organisaties die zich minimaal tien jaar op een bijzondere wijze hebben ingezet voor de samenleving of de promotie van de gemeente. Tot uiterlijk 15 november is het mogelijk om personen of organisaties voor te dragen om kans te maken op De Bronzen Schelp van dit jaar.

Ad Reijtenbagh (Vierpolders)

Vierpolders is Quick Steps de baas in bekerduel

In de strijd om de districtsbeker was ook vijfdeklasser Vierpolders na de poulefase doorgestoten. In de eerste knock-out fase werd de formatie van Ad Reijtenbagh gekoppeld aan Quick Steps, dat een niveau hoger acteert dan Vierpolders. Het werd op sportpark Coosenhoek 4-1 voor Vierpolders.

EBS

Gratis busvervoer in de herfstvakantie voor kinderen tot en met 11 jaar oud

Regio – Kinderen tot en met 11 jaar oud reizen in de herfstvakantie gratis met de bussen van vervoerder EBS. Van zaterdag 17 oktober tot en met zondag 25 oktober kunnen kinderen in deze leeftijdscategorie kosteloos mee met de bussen door de regio wanneer zij meegaan met een betalende volwassene.