Spijkernisse, Netherlands
Terug

Eikenlaan deels afgesloten vanwege werkzaamheden

272a2c1efb2452b3eb43cb34bd6c29b5
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Spijkenisse - Maandagochtend 10 maart zijn de werkzaamheden van start gegaan aan de Eikenlaan in Spijkenisse. Deze werkzaamheden staan in het teken van het veilig naar school gaan van de kinderen.

Het plan om de weg opnieuw aan te leggen kwam nadat er steeds vaker automobilisten hard langs de school reden waardoor de veiligheid van de schoolgaande kinderen in het geding kwam. Hierop is er besloten om het wegvak opnieuw aan te pakken om het hardrijden moeilijker te maken.

Uitvoerder van Doorn heeft voorafgaand aan de werkzaamheden al de nodige aankondigingsborden laten plaatsen. Inmiddels zijn de werkzaamheden in volle gang. Om het werkvak zijn hekken geplaatst en kunnen voorbijgangers toekijken hoe de werkzaamheden verlopen.

Voor automobilisten is een omleiding ingesteld. Deze omleiding heeft qua reistijd weinig gevolgen. Voetgangers en fietsers kunnen aan de schoolkant via de stoep de werkzaamheden passeren. Bij de nieuwe weg wordt het asfalt doorgetrokken en voor de school zal er een soort druppel worden gemaakt. De rijstroken worden bij de druppel gesplitst en tussen de rijstroken wordt een groenstrook aangelegd. Om de kinderen veiliger te laten oversteken zal er ook een zebrapad worden aangelegd. De werkzaamheden duren tot en met 18 april.

Bron: Nieuws Op Beeld


Lees ook

Thomas en Timon Stichting Push in radiostudio LINQ

Stichting PUSH organiseert diverse activiteiten in de zomervakantie: ‘Ontmoeting, beweging en plezier’

Voorne aan Zee – Het team van Stichting PUSH wil actieve deelname, talentontwikkeling, zelfstandigheid en onderlinge betrokkenheid bij inwoners uit de regio stimuleren. De zomervakantie is op dit moment voor veel mensen in volle gang en daarom organiseert PUSH allerlei activiteiten voor jong en oud. De komende dagen staan activiteiten als ‘Beach Games’ en ‘Freestyle Basketbal’ op het programma. Thomas en Timon van Stichting PUSH schoven in de radiostudio van LINQ aan om een update over de activiteiten te geven.

Foto-Centrumkaarten-DoosjeVanLobs-AartJanSpoon

Marketing OP Voorne-Putten en gemeente Voorne aan Zee lanceren centrumkaarten voor vier kernen in de regio

Voorne aan Zee – Marketing OP Voorne-Putten lanceert in samenwerking met de gemeente Voorne aan Zee centrumkaarten voor vier kernen op Voorne-Putten. Bezoekers van Brielle, Hellevoetsluis, Rockanje en Oostvoorne kunnen binnenkort gratis een centrumkaart meenemen. De kaarten worden kosteloos verspreid aan ondernemers in de centra en via toeristisch-recreatieve locaties op het hele eiland.

Stockfoto voetbalveld

Indeling voor poulefase bekertoernooi bekend voor voetbalclubs uit de regio

Regio – Een groot aantal voetbalclubs uit onze regio geniet op dit moment nog van een welverdiende vakantie of zijn sinds kort weer begonnen met de voorbereidingen op het nieuwe seizoen. De clubs komen binnenkort alweer in actie tijdens het bekertoernooi en de tegenstanders voor alle amateurclubs uit onze regio zijn inmiddels bekend.

Blauwalg

Oproep bij zwemmen in open water: ‘Controleer waarschuwingen voor blauwalgen’

Regio – De zomerse temperaturen zorgen ook in onze regio voor drukte op diverse locaties waar in open water mag worden gezwommen. Sinds de start van het zwemseizoen zijn zwemwaterinspecteurs van de Omgevingsdienst Midden-Holland weer aanwezig om de officiële zwemwaterlocaties in de regio regelmatig te controleren op zwemwaterkwaliteit, veiligheid en hygiëne. De Omgevingsdienst roept op om voor het zwemmen in open water altijd te controleren of er waarschuwingen voor blauwalgen geldt bij zwemwaterlocaties.

JB1_8343

Voetganger overlijdt na aanrijding met auto in Hellevoetsluis

Hellevoetsluis - Donderdagavond is een voetganger overleden na een aanrijding met een auto aan de Vlasakkerlaan in Hellevoetsluis. Getuigen melden dat het slachtoffer na de aanrijding op de voorruit van de auto terecht is gekomen.

Opruimers Hellevoet actie juli 2026

Aanhangwagen vol met afval tijdens schoonmaakactie van Opruimers Hellevoet

Hellevoetsluis – Dinsdagochtend 28 juli is een enthousiaste groep van Opruimers Hellevoet op pad gegaan voor een nieuwe schoonmaakactie langs de Nieuweweg en de Nelson Mandelalaan in Hellevoetsluis. De vrijwilligers van Opruimers Hellevoet gaan regelmatig op pad om zwerfvuil op te ruimen op plekken in en rond Hellevoetsluis. Tijdens de schoonmaakactie van deze week werd een grote hoeveelheid afval van straat gehaald met een volle aanhangwagen als gevolg.