Spijkernisse, Netherlands
Terug

Eikenlaan deels afgesloten vanwege werkzaamheden

272a2c1efb2452b3eb43cb34bd6c29b5
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Spijkenisse - Maandagochtend 10 maart zijn de werkzaamheden van start gegaan aan de Eikenlaan in Spijkenisse. Deze werkzaamheden staan in het teken van het veilig naar school gaan van de kinderen.

Het plan om de weg opnieuw aan te leggen kwam nadat er steeds vaker automobilisten hard langs de school reden waardoor de veiligheid van de schoolgaande kinderen in het geding kwam. Hierop is er besloten om het wegvak opnieuw aan te pakken om het hardrijden moeilijker te maken.

Uitvoerder van Doorn heeft voorafgaand aan de werkzaamheden al de nodige aankondigingsborden laten plaatsen. Inmiddels zijn de werkzaamheden in volle gang. Om het werkvak zijn hekken geplaatst en kunnen voorbijgangers toekijken hoe de werkzaamheden verlopen.

Voor automobilisten is een omleiding ingesteld. Deze omleiding heeft qua reistijd weinig gevolgen. Voetgangers en fietsers kunnen aan de schoolkant via de stoep de werkzaamheden passeren. Bij de nieuwe weg wordt het asfalt doorgetrokken en voor de school zal er een soort druppel worden gemaakt. De rijstroken worden bij de druppel gesplitst en tussen de rijstroken wordt een groenstrook aangelegd. Om de kinderen veiliger te laten oversteken zal er ook een zebrapad worden aangelegd. De werkzaamheden duren tot en met 18 april.

Bron: Nieuws Op Beeld


Lees ook

Hekelingen niet bezig met tegenstanders voorafgaand aan duels

REGIO – In de vijfde klasse van het amateurvoetbal komen de zes ploegen die het eiland Voorne Putten vertegenwoordigen zaterdag in actie en daar zit een derby bij. Zo treffen koploper Rockanje en SCO’63 elkaar. We zetten alle team alvast op een rij.

Marlon Pichel - Fotograaf Ferry Alblas

Marlon Pichel van Spijkenisse naar Paradiso: ‘Het is af en toe onwerkelijk’

Spijkenisse - Ooit stond hij als tiener in cafés in Spijkenisse, inmiddels wacht een eigen show in Paradiso. Voor Marlon Pichel begint jarenlang optreden en doorzetten zijn vruchten af te werpen. De zanger en drummer bracht eerder dit jaar een single uit met Danny Vera en timmert met zijn zevenkoppige band stevig aan de weg. ‘Het is af en toe onwerkelijk.’

Bjornjeurissen (OHVV)

Weinig derby gevoel in vierde klasse bij OHVV

REGIO – In de vierde klasse staan er voor de vijf clubs van Voorne Putten weer mooie duels op het programma. Eén ervan is de derby tussen OHVV en FC Vlotbrug. Het veld in Oudenhoorn ligt op een korte afstand van de tegenstander uit Hellevoetsluis, maar van een derby gevoel wil men bij OHVV niet spreken.

boswachterrr

Boswachter Mark neemt wandelaars mee door Voornes Duin: ‘De natuur laat zich niet regisseren’

Rockanje - Wie altijd al wilde weten wat het werk van een boswachter inhoudt, kan zaterdag 17 oktober op pad met boswachter Mark Postma van Natuurmonumenten. Tijdens een drie uur durende wandeling door Voornes Duin vertelt hij over het beheer van het natuurgebied, de gevolgen van de droogte en de bijzondere planten en dieren die er leven. ‘Er bestaat toch nog een beetje het beeld van de boswachter die lekker fluitend met zijn verrekijker door de natuur loopt, maar dat is niet zo.’

johnkleijnbotlek

Derde klasse derby Voorne Putten op zaterdagavond

Spijkenisse/Oostvoorne – De derby van de enige twee ploegen van Voorne Putten in de derde klasse tussen SC Botlek en OVV wordt zaterdag op een ongebruikelijke tijd afgetrapt. Op sportpark De Brug in Spijkenisse wordt er pas om 17.00 uur afgefloten tussen de ploegen.

JB1_4530

Auto brandt volledig uit op de parkeerplaats van een supermarkt

Brielle/Vierpolders – Donderdagavond rond 19:00 uur is een auto volledig uitgebrand op de parkeerplaats van supermarkt Jumbo aan de Thoelaverweg. De brandweer kwam snel ter plaatse, maar kon niet voorkomen dat de auto volledig werd verwoest door de brand. Op dit moment is nog niet bekend hoe de brand aan het voertuig is ontstaan.