Spijkernisse, Netherlands
Terug

Eindexamens van start gegaan voor bijna 2000 middelbare scholieren in de regio

85e3f02bc2437b54a14b780d46aaea43.jpg

Regio - Vrijdag 9 mei gaan de centrale eindexamens voor middelbare scholieren weer van start. Voor leerlingen van de havo starten de examens met natuurkunde, vmbo gl/tl-leerlingen beginnen met Engels en leerlingen van het vwo gaan aan de slag met Nederlands.

Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Een aantal vmbo-leerlingen zijn vorige maand al begonnen met de eindexamens die digitaal worden afgenomen voor het basis- en kaderonderwijs. Leerlingen die het schriftelijk staatsexamen doen zijn ook al eerder begonnen.

Het Algemeen Dagblad heeft cijfers opgevraagd bij de Dienst Uitvoering Onderwijs en hieruit blijkt dat 841 leerlingen in Nissewaard dit jaar eindexamens doen. In Voorne aan Zee ligt dit aantal op 914 leerlingen. Vrijdag 9 mei tot en met maandag 26 mei staat het eerste tijdvak van de schriftelijke examens op het programma. De schriftelijke herkansingen en de uitgestelde examens vinden van 16 juni tot en met 19 juni plaats.

LINQ Media wenst alle leerlingen veel succes met hun eindexamens!

Lees ook

20260308-JVB_4776.jpeg

Brandweer grootschalig ingezet bij brand in Europoort

De brandweer is met meerdere voertuigen ingezet om de brand te bestrijden. De brand woedt op een werkplatform met een kraan. Daarbij kwam veel zwarte rook vrij.

Voetgangersgebied.jpg

Nissewaard zet extra in op afstappen in voetgangersgebieden

De gemeente Nissewaard gaat extra aandacht besteden aan het tegengaan van fietsen, ook op een fatbike, in voetgangersgebieden rond winkelcentra. Ondanks dat het al verboden is om hier te fietsen, gebeurt dit nog steeds regelmatig. Dat zorgt voor gevaarlijke situaties en overlast voor winkelend publiek.

DJI_20000218215326_0361_D.JPG

Jongereniftar: ‘Eten verbindt’

Spijkenisse – Bij stichting JOZ vond vrijdagavond een jongereniftar plaats. Ongeveer zeventig jongeren uit Spijkenisse kwamen bij elkaar om het vasten te verbreken. Ook wethouder Hanneke Stengs en jeugdagenten van Nissewaard waren aanwezig.

IMG_2241.jpg

Glas geheven bij nieuwbouwproject De Loper in Spijkenisse

Spijkenisse - Zaterdagochtend hebben de wethouders Mijnans, Hottentot en Hamerslag bij het bord van nieuwbouwproject De Loper het glas geheven op de ontwikkeling.

Schermafbeelding 2026-03-06 170219.png

80-jarige toneelvereniging GUNDA op tournee naar Spanje

Toneelvereniging GUNDA uit Nieuwenhoorn bestaat 80 jaar en viert dat met een tournee die zelfs langs Spanje voert. Toneelvereniging GUNDA, ‘Gezellige Uurtjes Na Dagelijkse Arbeid’ werd in 1946 opgericht in een bakkerij Nieuwenhoorn. De jubileumvoorstelling speelt zich af in een supermarkt, de SUPER SUPER.

Afbeelding Cultuurweek 2026.png

Cultuurweek 2026 in Voorne aan Zee

Voorne aan Zee - Van 13 tot en met 22 maart 2026 vindt in Voorne aan Zee de Cultuurweek plaats. Tijdens deze periode organiseren Kunst en CultuurBRES en BREStheater in samenwerking met diverse partners een programma met voorstellingen en activiteiten voor verschillende doelgroepen.