Spijkernisse, Netherlands
Terug

Enorme wateroverlast Keplerlaan Spijkenisse

1a4dd14713d4e89a594eb9983730574d.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Spijkenisse - De Keplerlaan in Spijkenisse kampt met ernstige wateroverlast nadat een grote hoeveelheid water plotseling uit de grond spoot. De oorzaak van deze wateroverlast is nog onbekend. Bewoners en voorbijgangers waren geschokt door het tafereel, dat al snel een alarmerende situatie werd.

Naast de massale wateruitstroom heeft de brandweer ook een aanzienlijke hoeveelheid vrijgekomen gas gemeten. Dit gaslek verhoogt de gevaren en complexiteit van de situatie. De brandweer, netbeheerder Stedin en waterbedrijf Evides zijn snel ter plaatse gekomen om het lek te dichten en de situatie onder controle te krijgen.

Het is nog onduidelijk of het water de omliggende woningen is binnengedrongen. De autoriteiten werken hard om de bron van de wateroverlast te identificeren en verdere schade te voorkomen. Bewoners wordt aangeraden om alert te blijven en eventuele updates af te wachten.

Het incident zorgt voor grote verstoringen in de omgeving, en de veiligheid van de inwoners staat voorop. De hulpdiensten zullen doorwerken totdat de situatie volledig onder controle is en alle risico’s zijn weggenomen.

Lees ook

Fitheidstest-18.JPG

Fitheidstest voor 55-plussers: ‘Op een laagdrempelige manier je eigen fitheid ontdekken’

Rockanje – De fitheidstest keert op zaterdag 23 mei terug naar sporthal De Merel in Rockanje met dit jaar een uitbreiding in de vorm van een sport-, beweeg- en welzijnsmarkt. Tijdens de test krijgen 55-plussers de kans om op een leuke en laagdrempelige manier inzicht te krijgen in hun gezondheid en fitheid.

1000141538.jpg

Jeugdige vechters van Fightteam Spijkenisse maken indruk in Ossendrecht

Spijkenisse – De jeugdige vechters van Fightteam Spijkenisse hebben afgelopen weekend indruk gemaakt tijdens een kickboks demo in Ossendrecht. Voor de jonge sporters uit onze regio was het volgens hun trainers een waardevolle ervaring buiten de eigen trainingsomgeving.

20260413_075230.jpg

COLUMN: Nederland schiet (niet) met scherp

Ik ben een kei is het spelen van een spelletje Stratego. Maar zelden dat ik verlies alhoewel ik benen en armen kwijtraak als ik weer eens op een bom van de tegenstander loop. Het is mij in de loop der jaren overigens opgevallen dat ik, spelend met de rode steentjes, vaker win als dat ik speel met de blauwe. Wellicht dat een meelezende psycholoog daar een logische verklaring voor heeft. Ik houd mij aanbevolen voor diens kritische edoch eerlijke analyse.

260412_Voorne Atletiek_Joey, Yannick, James, Jake.jpg

Voorne Atletiek kijkt terug op sterke eerste competitiewedstrijd

Met veel enthousiasme zijn de U14- en U16-atleten van Voorne Atletiek zaterdag begonnen aan hun competitie. In Den Haag lieten zij direct zien goed in vorm te zijn.

Screenshot_20260412_150706_Instagram.jpg

Kenzie Bresser over de finish bij marathon Rotterdam

Health vlogger Kenzie Bresser uit Spijkenisse heeft de medaille van de Marathon Rotterdam op zak. De content creator met bijna 28.000 volgers op TikTok deelt video’s over persoonlijke gezondheidsuitdagingen, zoals een ijsbad nemen of binnen 100 dagen in een populair mannenblad komen. Uiteindelijk kwam hij over de finish in een tijd van 03:20:38.

IMG_6926.jpg

Veel belangstelling voor open dag bij Dierenopvangcentrum Spijkenisse

Spijkenisse - Veel mensen namen zaterdag een kijkje bij Dierenopvangcentrum Spijkenisse tijdens de open dag. Er waren verschillende kraampjes en activiteiten voor kinderen. Zo konden kinderen tegen een kleine vergoeding knutselen, maar waren er ook spelletjes zoals sjoelen.