Spijkernisse, Netherlands
Terug

Ereprijs Lampionoptocht voor ‘In één nacht de wereld rond’

84a0efe65a91ff8edfa5677df59f9738.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Oostvoorne - Het was weer genieten geblazen bij de 102e Oostvoornse Lampionoptocht afgelopen weekend van organisator Stichting Culturele Evenementen Oostvoorne!

Het thema was dit jaar ‘Reis rond de (wereld)landen’ en de wereld trok dan ook letterlijk aan de toeschouwers voorbij in een vrolijke stoet karren, fietsen, steps en wandelaars. Met vooral heel veel kleurrijke lichtjes, muziek op de karren en veel lampionnen. Het was niet alleen feest op straat, maar ook in de vele vrolijk versierde tuinen langs de route. Het was een waar lichtfestijn! De jury had er dan ook een zware dobber aan om de prijswinnaars te kiezen maar de ereprijs ging uiteindelijk naar ‘In één nacht de wereld rond’. Aan wethouder Daan van Orselen de eer om de prijs uit te reiken.

Alle uitslagen zijn te vinden op https://evenementenoostvoorne.nl/lampionoptocht/

Lees ook

IMG_1993.JPG

Sporten met eigen lichaamsgewicht in Waterland

Spijkenisse - Wethouder Jeroen Postma opende donderdag 5 maart om 10.00 uur een buitensportplek in Waterland.

WhatsApp Image 2026-03-04 at 16.49.49.jpeg

Speeltuin bij LTV De Dalle officieel geopend

Spijkenisse - Woensdagmiddag is de speeltuin bij tennisvereniging LTV De Dalle officieel geopend. Bij de opening waren onder anderen wethouder Hamerslag, leden en kinderen aanwezig.

Schermafbeelding 2026-03-04 154403.png

Klokken Katrin en Barbara luiden voor slachtoffers bommen in 1943

Brielle - Het Briels Klokkenluiders Gilde luidde woensdag 4 maart om 10:40 uur de klokken van de Catherijnekerk. Bij het ‘vergisbombardement’ tijdens de Tweede Wereldoorlog vielen vijf bommen op de binnenstad. Daarbij kwamen 22 mensen, onder wie 14 kinderen, om het leven.

WhatsApp Image 2026-03-04 at 16.05.21.jpeg

Michaël van Soest (VVD Nissewaard) bij Voorne-Putten Kiest: ‘Het moet en het kan anders’

Nissewaard – LINQ Media is in februari gestart met een nieuw seizoen van het radioprogramma Voorne-Putten Kiest. In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen schuiven zeven weken lang lijsttrekkers aan. Onlangs schoof Michaël van Soest aan, lijsttrekker van VVD Nissewaard.

Vierpolders_kruising.jpg

Kruispunt Vierpolders: ‘Het is net een racecircuit’

Vierpolders – Op het kruispunt aan de Middelweg in Vierpolders zijn de afgelopen jaren meerdere verkeersongevallen gemeld, waarvan sommige met dodelijke afloop. Dit baart omwonenden grote zorgen, vooral bewoners die direct aan het kruispunt wonen.

mika van marion.jpeg

Mika van Marion verruilt Botlek voor SCO’63

SCO’63 heeft zich voor komend seizoen versterkt met Mika van Marion. De fysiek sterke verdediger maakt de overstap van de O19-lichting van Botlek en sluit aan bij de selectie op Sportpark Oostbroek.