Spijkernisse, Netherlands

Etappewinnaar Tour de France Tim Wellens aan de start bij Profronde Oostvoorne

Diverse profrenners met Tour de France-ervaring verschijnen aan de start Foto: Pixabay
Oostvoorne – De 43e editie van de Profronde van Oostvoorne staat op donderdag 7 augustus weer op het programma. Dit jaar heeft de organisatie weer bekende renners kunnen strikken die meedoen aan het wielerspektakel. Onder andere etappewinnaar in de Tour France, Tim Wellens, maakt zijn opwachting aan de start van de wielerronde. Roel van Sintmaartensdijk uit Zuidland, die ook deelnam aan de Tour de France, is ook aanwezig om te strijden voor de overwinning.
Perry van Brandwijk | 30 juli 2025 10:40 | 30 juli 2025 10:40
De organisatie van de Profronde van Oostvoorne omschrijft de dag als een evenement vol wielerspektakel, plezier en echte dorpsgezelligheid. Naast de aanwezigheid van Wellens en van Sintmaartensdijk zijn ook renners met Tour-ervaring als Tim Naberman, Elmar Reinders, Pascal Eenkhoorn en Frank van den Broek in Oostvoorne aanwezig op 7 augustus.

Naast de wedstrijd voor de profs staan er ook wedstrijden voor lokale teams, bedrijven en de sportklasse op het programma. Langs het parcours kunnen bezoekers niet alleen genieten van de wielrenners, maar zijn er ook kinderactiviteiten op de Sportweide Hofweide. Tijdens de Profronde kun je voor eten en drinken terecht bij de aanwezige foodtrucks. Bij fietsstands langs het parcours kun je informatie over wielrennen krijgen en worden allerlei wielrenproducten verkocht.

De wielrenners in diverse klassen zijn tussen 13:00 uur en 22:00 uur te zien in het centrum van Oostvoorne. De dag wordt vanaf 22:00 uur afgesloten met een feest op het Dorpsplein. ‘Of je nu wielerfan bent, buurman komt aanmoedigen of gewoon zin hebt in een gezellige middag en avond in het dorp: je bent van harte welkom in Oostvoorne op 7 augustus’, roept de organisatie op. Meer informatie over de Profronde in Oostvoorne vind je op www.profrondeoostvoorne.com.

Meest gelezen

Stefan van der Gijze uit Hellevoetsluis nieuwe weerman van Hart van Nederland

Perry van Brandwijk | 25 juli 2025

Uit enthousiasme ontstaan; De Pluktuin in Oostvoorne

Edith Stolk | 24 juli 2025

Brielle maakt zich op voor 33e editie van Brielle Blues: ‘Een beleving door de hele stad’

Jennifer Smit | 25 juli 2025

Lees ook

Brielle ademde zondag de blues tijdens 3...

Brielle – Het historische centrum van Brielle kleurde gisteren blauw van de muziek tijdens de 33e ...

ONS Nissewaard trots op vervolgproject m...

Spijkenisse – ONS Nissewaard is trots dat het initiatief om de metropilaren in Spijkenisse op te f...

Kinder Vakantie Spelen feestelijk geopen...

Spijkenisse - De 45e editie van de Kinder Vakantie Spelen (KVS) in Spijkenisse is vanochtend van sta...

APK voor rollators bij SWO: ‘Een veili...

Spijkenisse - Een rollator is voor veel mensen een onmisbaar hulpmiddel. Maar net als een fiets of a...

Voorbereidingen in volle gang voor Kinde...

Spijkenisse – Nog maar een paar nachten slapen en dan barst het jaarlijkse kindervakantiespektakel...

Brielle maakt zich op voor 33e editie va...

Brielle – De historische vestingstad Brielle maakt zich op voor een muzikaal spektakel: aankomende...