Spijkernisse, Netherlands
Terug

Feestelijke activiteiten tijdens Dierendag op het Goudregenplein

178e4a263192d467741240c60e81b0ff

Spijkenisse – Dierenvoedselbank Spijkenisse organiseert aankomende zaterdag tijdens Dierendag een feestelijke dag met allerlei activiteiten. In samenwerking met Stichting Samen voor Elkaar en dierenambulance Dieren4U kunnen bezoekers tussen 11:00 uur en 15:00 uur terecht op het Goudregenplein in Spijkenisse waar de dieren en hun eigenaren in het zonnetje worden gezet.

Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
‘Het wordt een feestelijke dag voor mens en dier. Samen zorgen we voor een Dierendag vol warmte, plezier en verbinding’, schrijven de organisatoren in de uitnodiging. De dag staat in het teken van activiteiten als een fotoshoot voor jou en je huisdier, maar ook zijn er workshops, een free flight-show met papegaaien, kun je een kijkje nemen in de dierenambulance en is er gratis lekkers en speelgoed voor de dieren.

Onder de noemer ‘Hardt voor Dierendag’ kunnen liefhebbers van dieren terecht op het Goudregenplein. Tijdens een speciale loterij kun je kans maken op allerlei leuke prijzen waarbij de opbrengst naar de drie stichtingen gaat. ‘Neem een kijkje achter de schermen en stel al je vragen aan de stichting die aanwezig zijn. Kom langs voor een dag vol plezier en dierenliefde’, aldus de oproep van de organisatoren.
6d5fabcf02ba034d16c6d2596940bc04

Lees ook

Pb 34 nieuwe wethouders

Nieuw college Nissewaard officieel van start

Spijkenisse - De gemeenteraad van Nissewaard heeft op 24 juni kennis genomen van het coalitieakkoord ‘Van opgave naar oplossing’. Tijdens dezelfde vergadering zijn de wethouders benoemd, geïnstalleerd en beëdigd. Daarmee is het nieuwe college van burgemeester en wethouders officieel gevormd en kan het aan de slag met de uitvoering van de plannen voor de komende bestuursperiode.

Hamerslag_oefening

Wethouder trotseert hitte tijdens opening sportparcours

Zuidland – Wethouders Chris Hottentot en Martijn Hamerslag hebben woensdagmiddag het nieuwe trimparcours aan het Bospad in Zuidland officieel geopend.

Judoka Roos van Herpt

Hellevoetse judoka Roos van Herpt pakt derde plaats in Venray tijdens internationaal toernooi

Hellevoetsluis – De Hellevoetse judoka Roos van Herpt heeft afgelopen zondag in Venray een derde plaats behaald tijdens een internationaal toernooi. Samen met 1500 deelnemers uit heel Europa ging Roos verdeeld over twee dagen de strijd aan om de winst. Na een aantal partijen ging de judoka uit onze regio er met een bronzen medaille vandoor.

foto ondertekening afsprakenbrief

Eerste stap naar nieuw schoolgebouw CNS De Nieuwe Weg in Oostvoorne officieel een feit

Oostvoorne – Woensdag 24 juni is de eerste stap naar een nieuw schoolgebouw voor CNS De Nieuwe Weg in Oostvoorne officieel een feit. Wethouder Aart Jan Spoon van de gemeente Voorne aan Zee en bestuurder van Onderwijsgroep EduMare Margreet de Vries ondertekenden samen een belangrijke brief. Hierin staan afspraken voor het bouwen van een nieuw schoolgebouw en Integraal Kindcentrum in Oostvoorne.

Stockfoto bomen

Werkzaamheden rond verwijderen en vervangen bomen in Nissewaard in volle gang

Nissewaard – Op verschillende plekken in Nissewaard worden op dit moment werkzaamheden uitgevoerd waar bomen worden verwijderd en vervangen. Een boom is soms door ziekte, aantasting of slechte conditie niet meer te redden en daarom verwijdert de gemeente deze bomen om de veiligheid van inwoners en weggebruikers te verzekeren.

20260623_152825

Hondengeleider en agenten gaan woning Spijkenisse binnen

Spijkenisse – Dinsdagmiddag rond 15.30 uur zijn meerdere politie-eenheden, waaronder een hondengeleider, met spoed uitgerukt naar de Orchideestraat in Spijkenisse.