Spijkernisse, Netherlands
Terug

Fietser aangereden, auto rijdt daarna tegen boom

98af64a4be94b9fee0f69453f69fc08e.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Spijkenisse - Donderdagmiddag 8 augustus rond 15.21 uur heeft er een ongeval plaatsgevonden tussen een fietser en een automobilist. De aanrijding vond plaats ongeveer een half uur voordat de melding bij de ambulancedienst en de politie binnenkwam.

Een oudere meneer in de auto had de fietser over het hoofd gezien en tikte hem met een matige snelheid aan. Hierdoor kwam de fietser ten val en raakte hij lichtgewond. Na het ongeval reed de bestuurder hard tegen een boom aan waardoor de voorkant volledig in elkaar is gedeukt.

In eerste instantie wou de fietser zelfstandig richting de huisartsenpost, alleen na het horen van het verhaal gaf die het advies om 112 te bellen. Politieagenten en een ambulance kwamen met spoed ter plaatse. De fietser is in de ambulance nagekeken en op eigen kracht naar een ziekenhuis gereden. De bestuurder van de auto is er zonder kleerscheuren vanaf gekomen. De auto is afgesleept door een berger.


Lees ook

Stock_politie.jpg

Politie zoekt getuigen van diefstal aan Kerkring in Spijkenisse

Spijkenisse - De politie Eenheid Rotterdam vraagt om getuigen. Tussen zondag 19 april 11.00 uur en dinsdag 21 april 11.00 uur vond er een diefstal plaats aan de Kerkring in Spijkenisse, dichtbij de oude dorpskerk.

huissleutel sleutel

Gemeentes Voorne aan Zee en Nissewaard werken samen aan plannen voor sociale opvang

Voorne aan Zee en Nissewaard werken samen aan de opvang van inwoners in een kwetsbare woonsituatie. Een van de nieuwe vormen van opvang is een sociaal hostel. Hiermee willen de gemeentes inspelen op de groeiende groep inwoners zonder stabiele woonplek en hen sneller helpen naar een nieuwe start.

Bevrijdingsfestival Brielle

Bevrijdingsfestival viert dat de veteranen hun werk niet voor niets hebben gedaan

Enkele weken na 1 april staat Brielle het eerste weekend van mei weer in het teken van bevrijding. Voor het bevrijdingsfestival worden op verschillende plaatsen in de stad kampementen neergezet. Tot en met 5 mei zijn er verschillende activiteiten.

Biberbunker Oostvoorne.jpg

Rondleidingen Biberbunker: ‘Beeld geven over gebeurtenissen tijdens de Tweede Wereldoorlog’

Oostvoorne – Stichting Biberbunker Oostvoorne viert ook dit jaar de bevrijding met een bijzonder evenement. Op zaterdag 2 mei en zondag 3 mei wordt de Biberbunker opengesteld voor bezoekers en kunnen zij deelnemen aan een rondleiding door de Stelling Biber. Hier maak je kennis met alles rondom de bunkers in onze regio en krijg je onder andere informatie van ervaren gidsen.

WhatsApp Image 2026-05-01 at 15.15.49.jpeg

Brand Heveringseweg Rockanje

Rockanje - In een loods aan de Heveringseweg is brand uitgebroken. Hierbij komt rook vrij. Last van de rook? Sluit ramen en deuren en zet ventilatie uit.

stroom elektriciteit netcongestie Stedin Tennet

Vraag stroomaansluiting op tijd aan om wachtlijst te vermijden

Vanaf 1 juli 2026 veranderen in heel Nederland de regels voor kleine stroomaansluitingen. Dit zijn aansluitingen tot 3x80 ampère, zoals bij woningen, kleine bedrijven en laadpalen. De veranderingen kunnen impact hebben voor inwoners en ondernemers in Voorne aan Zee en Nissewaard, want in deze regio is het stroomnet al erg druk.