Spijkernisse, Netherlands
Terug

Geld bijeen Tennissen voor de nieuwe Hospice de Waterlelie

51f4226132ed7532523b3f4886e4e4a8.jpg
Marvin Don |  | Aangepast op
Spijkenisse - De maandenlange voorbereidingen werden ruimschoots beloond met een eindbedrag van 6.500 euro.

Voor het negende jaar op rij is op vrijdag 5 juli het Goede Doelen Dames Dubbel Tennistoernooi georganiseerd. Sportpark LTV De Hartel stelde met enthousiasme haar accommodatie beschikbaar voor dit evenement. De maandenlange voorbereidingen werden ruimschoots beloond met een eindbedrag van 6.500 euro.

Sandy Boender, coördinator van Hospice en palliatieve thuiszorg De Waterlelie, reageerde blij verrast bij de onthulling van het opgehaalde bedrag. "Met deze bijdrage kunnen we prachtige en nuttige dingen realiseren, zoals de inrichting van de tuin bij onze nieuwe vestiging aan het Noordeinde in Spijkenisse. Het is geweldig wat deze dames samen hebben weten te organiseren," aldus Boender.

In een film van Roel van Deursen voor Botlek TV / LinQ Media, praat reporter Joop van der Hor over de opbrengst van de bingo. Echter, de fondsenwerving was in werkelijkheid een loterij met vele prachtige prijzen, geschonken door de lokale middenstand.

Lees ook

Brand_meteoriet_hellevoetsluis.png

Brand in wasmachine aan Meteoriet in Hellevoetsluis snel onder controle

Hellevoetsluis - Zondagmiddag is de brandweer gealarmeerd voor een woningbrand aan de Meteoriet in Hellevoetsluis. De SIV (snel inzetbaar voertuig) werd in eerste instantie ingezet, maar later moest ook de tankautospuit ter plaatse komen.

WhatsApp Image 2026-02-12 at 01.01.02.jpeg

Erik Noordzij (Echt voor Voorne) bij Voorne-Putten Kiest: ‘Elke kern telt mee’

Voorne aan Zee - LINQ Media is bezig met een nieuw seizoen van het radioprogramma Voorne-Putten Kiest. In de aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen schuiven zeven weken lang lijsttrekkers aan. Afgelopen maandag schoof Erik Noordzij aan, lijsttrekker van Echt voor Voorne.

IMG-20260208-WA0069.jpg

Nederlands kampioen in 46 seconden: “Mijn opwarming duurde langer dan de partij”

Wat een finale moest worden van drie harde rondes, eindigde al na 46 seconden. Toch was de overwinning allesbehalve toeval.

Schermafbeelding 2026-02-13 134144.jpg

Vrienden voor het leven bij de jeugdbrandweer

Elke woensdag komt de jeugdbrandweer van Spijkenisse bij elkaar voor een oefenavond. De jonge brandweerlieden werken aan hun conditie en leren de vaardigheden die de brandweer nodig heeft om op te treden bij noodgevallen.

Screenshot 2026-02-14 114607.jpg

Bewonersvereniging De Samenwerking viert 30-jarig bestaan

Spijkenisse – Bewonersvereniging De Samenwerking bestaat dertig jaar. De vereniging werd in 1996 opgericht door een groep vrijwilligers en komt sindsdien op voor de belangen van huurders van Woonbron in Spijkenisse. Het jubileum werd gisteravond gevierd met een etentje.

WhatsApp Image 2026-02-12 at 01.01.03.jpeg

Erik Mulder (D66) bij Voorne-Putten Kiest: ‘Optimisme en eerlijk bestuur zijn onmisbaar’

Voorne aan Zee - LINQ Media is bezig met een nieuw seizoen van het radioprogramma Voorne-Putten Kiest. In de aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen schuiven zeven weken lang lijsttrekkers aan. Afgelopen maandag schoof Erik Mulder aan, lijsttrekker van D66 Voorne aan Zee.