Spijkernisse, Netherlands
Terug

Gemeente Voorne aan Zee steunt campagne tegen opvoeren van e-bikes en fatbikes.

9f7c5d004f9463f8be2ecb20fcb71fa9
Marvin Don |  | Aangepast op
Voorne aan Zee - Afgelopen week is in Rotterdam het startsein gegeven voor de landelijke campagne ’t kan hard gaan’tegen het opvoeren van e-bikes en fatbikes.

Wethouder Peter Schop benadrukt het belang van verkeersveiligheid voor kwetsbare weggebruikers zoals kinderen, mensen met een beperking, fietsers en voetgangers. De campagne richt zich op jongeren en ouders, met de waarschuwing dat het opvoeren van e-bikes risico's met zich meebrengt: een grotere kans op ongelukken, hoge boetes, verlies van fabrieksgarantie en onverzekerd zijn.

Een e-bike wordt als bromfiets gezien als deze harder gaat dan 25 km/u met trapondersteuning, een motorvermogen heeft boven de 250 watt, of een gashendel heeft die zonder trappen harder gaat dan 6 km/u. Dit brengt verplichtingen zoals een helm, rijbewijs, kenteken en verzekering met zich mee.

Lees ook

zuidland-brielle2

Zuidland delft het onderspit tegen foutloos Brielle

Zuidland – Er waren dit voetbalweekend veel derby’s op Voorne Putten. De hoogste derby van het eiland bezochten we, maar het was niet de leukste derby om te bekijken van deze speelronde. Zuidland moest uiteindelijk zich gewonnen geven in het streekduel met Brielle, die ploeg zegevierde met 0-2 (0-0).

BLUR-JB1_5587

Ruiten beschadigd door explosie bij woning aan Zichtvoorde

SPIJKENISSE – Bij een explosie aan de Zichtvoorde in Spijkenisse zijn in de nacht van zaterdag op zondag de ruiten van een voordeur beschadigd geraakt. De explosie vond plaats bij een woning in een galerijflat. Niemand raakte gewond.

Rob Vuik (Rockanje)

Grote nederlaag voor Abbenbroek, SCO'63 en Simonshaven, zege voor Rockanje

REGIO – In de vijfde klasse waar zes ploegen van Voorne Putten actief zijn waren er weinig positieve resultaten. Rockanje wist als enige ploeg te winnen. Zij scoorden zes keer, maar dat ging ten kosten van SCO’63 uit Spijkenisse. Simonshaven kreeg een zevenklapper te verwerken. Abbenbroek kreeg er acht om de oren en Hekelingen kwam ook niet tot winst. Een overzicht van de resultaten.

erikvanderridder(rozenburg)

Zeges voor Rozenburg, FC Vlotbrug en GHVV'13, Zwartewaal en OHVV onderuit

REGIO – In de vierde klasse waren er zaterdag drie lachende ploegen en twee die een minder resultaat hadden. Rozenburg was de meerdere van ’s-Gravendeel, FC Vlotbrug pakte de winst tegen buurman OHVV. Beide ploegen eindigden met tien man. GHVV’13 was de baas in het duel met Hermes DVS. Zwartewaal moest haar meerdere erkennen in koploper Rijnmond Hoogvliet Sport.

johnkleijnbotlek

SC Botlek stoot OVV van de koppositie

Spijkenisse – SC Botlek heeft zaterdagavond een zege geboekt op OVV. De mannen van John Kleijn waren met 2-1 te sterk voor de ploeg uit Oostvoorne, dat daarmee de koppositie is kwijtgeraakt in 3D aan Overmaas.

Veiligheidsdag Nisswaard _William (19)

Spectaculaire demonstraties trekken veel bezoekers naar Veiligheidsdag in Spijkenisse

SPIJKENISSE – Politiewaterscooters die met hoge snelheid over de Oude Maas kwamen, speciale politie-eenheden die langs een appartementencomplex naar beneden daalden en een demonstratie met een politiehond. Het waren zaterdag 10 oktober enkele van de spectaculaire onderdelen tijdens de Veiligheidsdag aan de Nieuw Hongerlandsedijk in Spijkenisse. Ondanks het regenachtige weer trok het evenement veel bezoekers.