Spijkernisse, Netherlands
Terug

Gemeente Voorne aan Zee verbetert dienstverlening

a5ca04d4d40660825952b7a42d1ecf4e
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Voorne aan Zee - De gemeente Voorne aan Zee wil ervoor zorgen dat inwoners tijdens kantooruren beter toegang hebben tot verschillende diensten. Het onderdeel meldingen openbare ruimte is de eerste dienst waar begin november mee gestart wordt. De opzichters zijn voortaan de hele dag bereikbaar voor meldingen.

Wethouder Peter Schop (dienstverlening): “Om de dienstverlening aan onze inwoners te verbeteren, nemen we de komende tijd aanvullende maatregelen. We ondernemen deze actie op basis van de feedback die we van inwoners hebben ontvangen, onder andere via recente enquêtes over onze dienstverlening. Het vergroten van de bereikbaarheid van onze opzichters zal de dienstverlening verbeteren. In de komende periode zullen we de bereikbaarheidstijdenvan meerdere diensten uitbreiden, waaronder die van het vergunningenloket.

Vanaf 4 november 2024 zijn onze opzichters voor de buitenruimte gedurende de hele werkdag (tussen 08.30 en 16.00 uur) telefonisch bereikbaar. Op dit moment, tot 4 november, zijn de opzichters alleen 's ochtends telefonisch bereikbaar van 08:00 tot 09:00 uur.

Wethouder Robert van der Kooi (openbare ruimte): “Dit is een positieve stap voor de dienstverlening in de openbare ruimte. Hoewel veel mensen online een melding doen, ontvangen we ook nog steeds veel telefoontjes. Het is positief dat mensen vanaf 4 november de hele dag met hun meldingen kunnen bellen.”

Inwoners die telefonisch contact willen opnemen met de opzichters voor de buitenruimte, kunnen vanaf 4 november op werkdagen tussen 08.30 en 16.00 uur het algemene telefoonnummer 14 0181 bellen. Het blijft ook mogelijk om meldingen over de openbare ruimte digitaal door te geven, 24 uur per dag. Dat kan via www.voorneaanzee.nl/melding-openbare-ruimte. Vanaf 1 januari wordt dit digitale systeem vernieuwd en gebruiksvriendelijker gemaakt.

Lees ook

20260705_150031

Festivalweekend trekt veel bezoekers in Nissewaard

Nissewaard – In het afgelopen weekend was er van alles te beleven in Nissewaard. Bezoekers konden genieten van muziek, vliegers en verschillende foodtrucks tijdens twee goedbezochte evenementen.

Stockfoto brandweer

Brandweerkorps Oostvoorne organiseert inloopavonden: ‘Kennismaken met het team en het werk’

Oostvoorne – Het Brandweerkorps in Oostvoorne organiseert op maandag 6 juli en maandag 13 juli inloopavonden in de kazerne aan de Voorweg 63. Tijdens de inloopavonden kun je kennismaken met het team van de brandweer in Oostvoorne en kun je vragen stellen over het werk van de brandweer.

Stock_Boekenberg

Diverse activiteiten bij Bibliotheek de Boekenberg in de maand juli

Spijkenisse – In de maand juli staan er diverse activiteiten op het programma bij Bibliotheek de Boekenberg in Spijkenisse. Ook deze maand staan er weer tal van workshops, lezingen, spreekuren en jeugdactiviteiten op het programma bij de bibliotheek in onze regio.

IMG_3734

Aanhouding na zedenmisdrijven in Spijkenisse

Spijkenisse – De politie heeft vrijdag 3 juli een verdachte aangehouden na meerdere meldingen van zedenincidenten in Spijkenisse.

Kampioenschap VV Spijkenisse 1

Tegenstanders VV Spijkenisse voor aankomend seizoen officieel bekend

Spijkenisse – Na het kampioenschap in de eerste klasse C van het amateurvoetbal vorig seizoen mag VV Spijkenisse zich opmaken voor een nieuw seizoen in de vierde divisie B. De start van het nieuwe seizoen staat de eerste wedstrijd voor de ploeg van trainer Davey van Velzen in het weekend van 29 en 30 augustus op het programma.

Vliegerfestival

Zondag: Vlieger- en Foodtruckfestival in Spijkenisse

Spijkenisse – Op zondag 5 juli vindt aan de Maasboulevard in Spijkenisse weer het jaarlijkse Vlieger- en Foodtruckfestival plaats. Tussen 11.00 en 17.30 uur is er van alles te beleven voor jong en oud.