Spijkernisse, Netherlands

Gemeente Voorne aan Zee verbetert dienstverlening

Foto: Gemeente Voorne aan Zee
Mirjam de Neeff | 29 oktober 2024 08:39 | 29 oktober 2024 08:39
Voorne aan Zee - De gemeente Voorne aan Zee wil ervoor zorgen dat inwoners tijdens kantooruren beter toegang hebben tot verschillende diensten. Het onderdeel meldingen openbare ruimte is de eerste dienst waar begin november mee gestart wordt. De opzichters zijn voortaan de hele dag bereikbaar voor meldingen.

Wethouder Peter Schop (dienstverlening): “Om de dienstverlening aan onze inwoners te verbeteren, nemen we de komende tijd aanvullende maatregelen. We ondernemen deze actie op basis van de feedback die we van inwoners hebben ontvangen, onder andere via recente enquêtes over onze dienstverlening. Het vergroten van de bereikbaarheid van onze opzichters zal de dienstverlening verbeteren. In de komende periode zullen we de bereikbaarheidstijdenvan meerdere diensten uitbreiden, waaronder die van het vergunningenloket.

Vanaf 4 november 2024 zijn onze opzichters voor de buitenruimte gedurende de hele werkdag (tussen 08.30 en 16.00 uur) telefonisch bereikbaar. Op dit moment, tot 4 november, zijn de opzichters alleen 's ochtends telefonisch bereikbaar van 08:00 tot 09:00 uur.

Wethouder Robert van der Kooi (openbare ruimte): “Dit is een positieve stap voor de dienstverlening in de openbare ruimte. Hoewel veel mensen online een melding doen, ontvangen we ook nog steeds veel telefoontjes. Het is positief dat mensen vanaf 4 november de hele dag met hun meldingen kunnen bellen.”

Inwoners die telefonisch contact willen opnemen met de opzichters voor de buitenruimte, kunnen vanaf 4 november op werkdagen tussen 08.30 en 16.00 uur het algemene telefoonnummer 14 0181 bellen. Het blijft ook mogelijk om meldingen over de openbare ruimte digitaal door te geven, 24 uur per dag. Dat kan via www.voorneaanzee.nl/melding-openbare-ruimte. Vanaf 1 januari wordt dit digitale systeem vernieuwd en gebruiksvriendelijker gemaakt.

Meest gelezen

Jeroen uit Heenvliet bouwt tropisch zwembad in eigen achtertuin

Perry van Brandwijk | 2 juli 2025

Bouw nieuw tuincentrum in Spijkenisse in volle gang

Jennifer Smit | 5 juli 2025

Urban Sportpark Hekelingen opent op 12 juli: ‘Iedereen kan meedoen’

Jennifer Smit | 6 juli 2025

Lees ook

Nissewaard Lokaal pleit voor afschaffing...

Nissewaard – De lokale partij Nissewaard Lokaal wil een einde maken aan de hondenbelasting in de g...

Basisschool De Zeewinde viert vijfjarig ...

Rockanje – Vijf jaar na de opening van het moderne schoolgebouw aan de Hoogvlietlaan vierde Basiss...

Francis Geurink ontvangt Koninklijke ond...

Brielle – Een bijzonder moment afgelopen zaterdag in de Dukdalf: Francis Geurink ontving uit hande...

Urban Sportpark Hekelingen opent op 12 j...

Hekelingen – Het aftellen is bijna voorbij: op zaterdag 12 juli opent het gloednieuwe Urban Sportp...

Eva van den Born wint dameswedstrijd Wie...

Abbenbroek – Eva van den Born behaalde gisteren de eerste plaats bij de dameswedstrijd van de Wiel...

Succesvolle editie Hellevoetsluis Mariti...

Hellevoetsluis - Gisteren vond Hellevoetsluis Maritiem plaats in de historische haven van Hellevoets...