Spijkernisse, Netherlands
Terug

Genomineerden Suze de Vries Prijs 2024 bekend gemaakt

d8871b190e337a296c6289495f6b5556
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Voorne-Putten - De nominaties voor de Suze de Vries Prijs 2024 zijn bekendgemaakt! Dit jaar zijn er maar liefst 14 bedrijven en organisaties genomineerd voor deze prestigieuze prijs, die wordt toegekend aan een onderneming of organisatie die zich op een bijzondere manier heeft ingezet voor het toerisme en de recreatie op Voorne-Putten. Tot 1 oktober konden bedrijven en organisaties zichzelf of collega-ondernemingen voordragen als kandidaat.

Op 5 november wordt tijdens de Algemene Ledenvergadering (ALV) van TOP Voorne-Putten bekendgemaakt wie de winnaar is van de Suze de Vries Prijs 2024. De prijsuitreiking zal plaatsvinden onder leiding van burgemeester Arno Scheepers van Voorne aan Zee. De winnaar wordt bepaald door een vakjury, die bestaat uit een aantal prominente vertegenwoordigers uit de toeristische sector en het lokale bestuur. De juryleden zijn: Arno Scheepers, burgemeester van Voorne aan Zee, Martijn Hamerslag, wethouder Toerisme en Recreatie van Nissewaard, Bernard Boeve, vertegenwoordiger van TOP Voorne-Putten, Bjorn Schutz, Regiomanager Hiswa Recron.

De genomineerde bedrijven en organisaties voor 2024 zijn: Stichting Fluisterboot Voorne Putten, Museum Ramtorenschip Buffel, Marina Cape Helius, Stichting het Zuid-Hollands Landschap, Cultureel Trefpunt Voorne aan Zee, Linquenda II, Fortresse Holland, Biberbunker, Camping Gorshoeve, Hotel Restaurant 't Wapen van Marion Oostvoorne, De Club van Buiten, Muziekcafé Barbiertje, Mr Simons, Murray's Irish Pub & Whiskey Bar.

Over de Suze de Vries Prijs

De Suze de Vries Prijs is in het leven geroepen ter nagedachtenis aan Suze de Vries, die een grote rol heeft gespeeld in de ontwikkeling van het toerisme en de recreatie op Voorne-Putten. De prijs is bedoeld om bedrijven en organisaties te erkennen die, net als Suze de Vries, een positieve bijdrage leveren aan de aantrekkelijkheid van de regio als toeristische bestemming. De prijs wordt voor de tweede keer uitgereikt.De winnaar wordt op 5 november bekendgemaakt tijdens de Algemene Ledenvergadering van TOP Voorne-Putten. De winnende organisatie krijgt naast de eer ook een tastbare erkenning in de vorm van een award.Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de organisatie van de Suze de Vries Prijs via Arda Riedijk.



Lees ook

johnkleijnbotlek

SC Botlek schuift zich in prima positie, OVV eindigt met negen man

In de derde klasse D was het bovenaan bijzonder spannend in speelronde zeven. Maar liefst vier ploegen stonden aan kop, waaronder onze regioclubs OVV en SC Botlek. De Spijkenissers gingen langs bij een andere medekoploper Oud-Beijerland en OVV kreeg Overmaas op bezoek. Ze eindigden de wedstrijd met negen man.

Xavi Wuijster (nieuwenhoorn)

Nieuwenhoorn staat er uitstekend voor, Brielle levert eerste plaats in

In de eerste klasse ging koploper Nieuwenhoorn zaterdag op bezoek bij SVOD’22 dat op de tiende plaats stond. De Hellevoeters wonnen met 0-3. In de tweede klasse ging koploper Brielle naar Nieuwerkerk voor het duel om op kop te blijven. Hellevoetsluis ontving Antibarbari en Zuidland speelde aan het begin van de avond bij VFC.

spijkenissevreugde

Spijkenisse heeft eindelijk de eerste zege binnen

Spijkenisse heeft zaterdag op sportpark Jaap Riedijk een mooi resultaat bereikt tegen HBS, dat op de tiende plaats stond. De mannen van Davey van Velzen pakte de eerste zege van de competitie, 2-1, Ze staan na tien duels met vijf punten nog wel onderaan in de vierde divisie B.

Schermafbeelding 2026-11-05 153924

Chantal Keijzer brengt nieuws uit Spijkenisse op eigen wijze: ‘Ik had nooit verwacht dat het zo hard zou groeien’

Spijkenisse – Van weer een afsluiting van de Spijkenisserbrug tot opvallende gebeurtenissen in de regio: Chantal Keijzer brengt het nieuws uit Spijkenisse en omgeving op geheel eigen wijze. Met haar video's op TikTok en Instagram bereikt ze regelmatig duizenden kijkers. Wat begon als een spontaan experiment, groeide uit tot een uit de hand gelopen hobby waarmee ze inwoners op de hoogte wil houden van wat er in hun omgeving speelt.

WhatsApp Image 2026-11-07 at 14.37.01

Bezoekers nemen kijkje achter de schermen tijdens open dag Dierenkliniek Spijkenisse

Spijkenisse - Een kijkje in de operatiekamer, zelf door een microscoop kijken en ontdekken waar dieren na een behandeling verblijven. Dierenkliniek Spijkenisse opende vandaag de deuren voor publiek om de uitbreiding van het pand te vieren. Door de hele kliniek liepen nieuwsgierige inwoners rond die wilden ontdekken wat er achter de schermen gebeurt.

Stockfoto werkzaamheden

N57 bij Nieuwenhoorn nacht afgesloten vanwege onderhoudswerkzaamheden

Nieuwenhoorn – De N57 is in de nacht van donderdag 12 op vrijdag 13 november 2026 in beide richtingen afgesloten tussen de aansluiting met de A15 en Nieuwenhoorn (N496). Rijkswaterstaat voert in deze nacht verschillende onderhoudswerkzaamheden uit. Weggebruikers moeten rekening houden met een extra reistijd van 20 tot 30 minuten.