Spijkernisse, Netherlands
Terug

Genomineerden Suze de Vries Prijs 2024 bekend gemaakt

d8871b190e337a296c6289495f6b5556.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Voorne-Putten - De nominaties voor de Suze de Vries Prijs 2024 zijn bekendgemaakt! Dit jaar zijn er maar liefst 14 bedrijven en organisaties genomineerd voor deze prestigieuze prijs, die wordt toegekend aan een onderneming of organisatie die zich op een bijzondere manier heeft ingezet voor het toerisme en de recreatie op Voorne-Putten. Tot 1 oktober konden bedrijven en organisaties zichzelf of collega-ondernemingen voordragen als kandidaat.

Op 5 november wordt tijdens de Algemene Ledenvergadering (ALV) van TOP Voorne-Putten bekendgemaakt wie de winnaar is van de Suze de Vries Prijs 2024. De prijsuitreiking zal plaatsvinden onder leiding van burgemeester Arno Scheepers van Voorne aan Zee. De winnaar wordt bepaald door een vakjury, die bestaat uit een aantal prominente vertegenwoordigers uit de toeristische sector en het lokale bestuur. De juryleden zijn: Arno Scheepers, burgemeester van Voorne aan Zee, Martijn Hamerslag, wethouder Toerisme en Recreatie van Nissewaard, Bernard Boeve, vertegenwoordiger van TOP Voorne-Putten, Bjorn Schutz, Regiomanager Hiswa Recron.

De genomineerde bedrijven en organisaties voor 2024 zijn: Stichting Fluisterboot Voorne Putten, Museum Ramtorenschip Buffel, Marina Cape Helius, Stichting het Zuid-Hollands Landschap, Cultureel Trefpunt Voorne aan Zee, Linquenda II, Fortresse Holland, Biberbunker, Camping Gorshoeve, Hotel Restaurant 't Wapen van Marion Oostvoorne, De Club van Buiten, Muziekcafé Barbiertje, Mr Simons, Murray's Irish Pub & Whiskey Bar.

Over de Suze de Vries Prijs

De Suze de Vries Prijs is in het leven geroepen ter nagedachtenis aan Suze de Vries, die een grote rol heeft gespeeld in de ontwikkeling van het toerisme en de recreatie op Voorne-Putten. De prijs is bedoeld om bedrijven en organisaties te erkennen die, net als Suze de Vries, een positieve bijdrage leveren aan de aantrekkelijkheid van de regio als toeristische bestemming. De prijs wordt voor de tweede keer uitgereikt.De winnaar wordt op 5 november bekendgemaakt tijdens de Algemene Ledenvergadering van TOP Voorne-Putten. De winnende organisatie krijgt naast de eer ook een tastbare erkenning in de vorm van een award.Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de organisatie van de Suze de Vries Prijs via Arda Riedijk.



Lees ook

WhatsApp Image 2026-03-14 at 17.43.42.jpeg

Mark Soetens (IBV) bij Voorne-Putten Kiest: ‘We willen dichtbij de mensen staan’

Voorne aan Zee – LINQ Media is sinds begin februari bezig met een nieuw seizoen van het radioprogramma Voorne-Putten Kiest. In de aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen schuiven zeven weken lang politieke partijen aan. Onlangs schoof Mark Soetens aan, nummer vijf op de kandidatenlijst van Inwoners Belang Voorne (IBV).

WhatsApp Image 2026-03-14 at 17.19.53.jpeg

Man bekneld bij werkzaamheden op boot

Zuidland – Vanmiddag is op de Munnikenweg een man bekneld geraakt met zijn arm terwijl hij aan een boot werkte.

WhatsApp Image 2026-03-14 at 13.19.48.jpeg

Geert Wilders bezoekt centrum van Spijkenisse

Spijkenisse - Geert Wilders, de leider van de Partij voor de Vrijheid (PVV), bracht vanmiddag een bezoek aan het centrum van Spijkenisse. Het bezoek maakte deel uit van zijn zogenoemde AZC-tour in aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van komende woensdag. Meerdere inwoners van de gemeente kwamen naar het centrum om het bezoek te volgen.

Struikroven.jpg

Kom struikroven in de Molenwei op zaterdag 28 maart

Spijkenisse - Op zaterdag 28 maart van 10.00 tot 13.00 uur kun je weer komen struikroven. Stichting Struikroven organiseert dan voor de tweede keer een struikroofactie in de Molenwei, op initiatief van Maasdelta Groep, de gemeente Nissewaard en Dura Vermeer.

Voorne-Putten in Balans(1).jpg

Nieuwe welzijnsgids ‘Voorne-Putten in Balans’ uitgebracht

Op Voorne-Putten is een nieuwe gids verschenen: Voorne-Putten in Balans. De gids brengt het aanbod rond persoonlijke groei, welzijn en gezondheid op het eiland samen.

dehaven_hellevoetsluis.jpg

Nieuwe buurtvereniging verbindt bewoners van De Haven

Spijkenisse - In de relatief nieuwe wijk De Haven is sinds februari officieel een buurtvereniging actief. Bewoners hebben de krachten gebundeld om meer verbinding in de wijk te creëren. De vereniging wil het hele jaar door laagdrempelige activiteiten organiseren voor jong en oud. Met Pasen staat het eerste evenement vanuit de nieuwe vereniging op de planning.