Spijkernisse, Netherlands
Terug

Genomineerden Suze de Vries Prijs 2024 bekend gemaakt

d8871b190e337a296c6289495f6b5556
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Voorne-Putten - De nominaties voor de Suze de Vries Prijs 2024 zijn bekendgemaakt! Dit jaar zijn er maar liefst 14 bedrijven en organisaties genomineerd voor deze prestigieuze prijs, die wordt toegekend aan een onderneming of organisatie die zich op een bijzondere manier heeft ingezet voor het toerisme en de recreatie op Voorne-Putten. Tot 1 oktober konden bedrijven en organisaties zichzelf of collega-ondernemingen voordragen als kandidaat.

Op 5 november wordt tijdens de Algemene Ledenvergadering (ALV) van TOP Voorne-Putten bekendgemaakt wie de winnaar is van de Suze de Vries Prijs 2024. De prijsuitreiking zal plaatsvinden onder leiding van burgemeester Arno Scheepers van Voorne aan Zee. De winnaar wordt bepaald door een vakjury, die bestaat uit een aantal prominente vertegenwoordigers uit de toeristische sector en het lokale bestuur. De juryleden zijn: Arno Scheepers, burgemeester van Voorne aan Zee, Martijn Hamerslag, wethouder Toerisme en Recreatie van Nissewaard, Bernard Boeve, vertegenwoordiger van TOP Voorne-Putten, Bjorn Schutz, Regiomanager Hiswa Recron.

De genomineerde bedrijven en organisaties voor 2024 zijn: Stichting Fluisterboot Voorne Putten, Museum Ramtorenschip Buffel, Marina Cape Helius, Stichting het Zuid-Hollands Landschap, Cultureel Trefpunt Voorne aan Zee, Linquenda II, Fortresse Holland, Biberbunker, Camping Gorshoeve, Hotel Restaurant 't Wapen van Marion Oostvoorne, De Club van Buiten, Muziekcafé Barbiertje, Mr Simons, Murray's Irish Pub & Whiskey Bar.

Over de Suze de Vries Prijs

De Suze de Vries Prijs is in het leven geroepen ter nagedachtenis aan Suze de Vries, die een grote rol heeft gespeeld in de ontwikkeling van het toerisme en de recreatie op Voorne-Putten. De prijs is bedoeld om bedrijven en organisaties te erkennen die, net als Suze de Vries, een positieve bijdrage leveren aan de aantrekkelijkheid van de regio als toeristische bestemming. De prijs wordt voor de tweede keer uitgereikt.De winnaar wordt op 5 november bekendgemaakt tijdens de Algemene Ledenvergadering van TOP Voorne-Putten. De winnende organisatie krijgt naast de eer ook een tastbare erkenning in de vorm van een award.Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de organisatie van de Suze de Vries Prijs via Arda Riedijk.



Lees ook

825e0a8e-7d84-4838-917c-52f1d920a796

Spijkenisser Mandy van Grondelle debuteert met persoonlijke roman: ‘Kies voor jezelf, dan komt het wel’

Spijkenisse - Wat begon als een persoonlijk schrijfproject om ervaringen een plek te geven, is uitgegroeid tot een officieel boek. De 27-jarige Mandy van Grondelle uit Spijkenisse ziet deze zomer een langgekoesterde droom uitkomen met de verschijning van haar debuutroman Finding Home - When the Anchor Learns to Fly.

unnamed

Kunst en cultuur op onverwachte plekken tijdens Brielle Achter De Voordeur

Brielle - De historische binnenstad van Brielle verandert zaterdag 15 augustus opnieuw in één groot cultureel podium tijdens Brielle Achter De Voordeur. Op 26 bijzondere locaties, waarvan sommige normaal niet toegankelijk zijn voor publiek, verzorgen beginnende en ervaren kunstenaars en artiesten korte optredens en exposities.

WhatsApp Image 2026-07-22 at 22.00.31 (1)

Recordaantal bezoekers voor Rembrandt-tentoonstelling in Historisch Museum Den Briel

Brielle - Historisch Museum Den Briel heeft een nieuw bezoekersrecord gevestigd. In juli 2026 trok het museum meer dan 1.700 bezoekers. Niet eerder ontving het museum, dat dit jaar 114 jaar bestaat, zoveel bezoekers in één maand.

Preventief Fouilleren Spijkenisse

Preventief fouilleren op verschillende locaties in Spijkenisse verlengd tot en met 16 juli 2027

Spijkenisse – Een aantal jaar geleden is op verschillende locaties in Spijkenisse besloten om preventief fouilleren toe te staan. De politie mag in aangewezen veiligheidsrisicogebieden voorbijgangers fouilleren met als doel om wapens en gevaarlijke voorwerpen van straat te halen. Het preventief fouilleren is daarnaast ook bedoeld om verstoringen van de openbare orde te voorkomen en op die manier de veiligheid in de gemeente te verhogen.

huissleutel sleutel

Drie op de vier woningen in Nissewaard boven de vraagprijs verkocht

Nissewaard – Een huis kopen in Nissewaard blijft lastig. Bij bijna drie op de vier verkochte woningen betaalden kopers in de eerste helft van dit jaar meer dan de vraagprijs. Dat blijkt uit een analyse van woningplatform Huispedia.

Schermopname (4)

Fotowedstrijd brengt verhalen van mens en industrie in beeld: ‘De industrie is een belangrijke levensader van onze regio’

Nissewaard - Het Industrieel Belevingsmuseum Nissewaard organiseert deze zomer een nieuwe fotowedstrijd met als thema ‘De Mens en Industrie’. Met de wedstrijd wil het initiatief laten zien hoe sterk de ontwikkeling van de regio verbonden is met mensen die in en rond de industrie werken.