Spijkernisse, Netherlands
Terug

Gerwin Lake opgeroepen voor nationale team Sint Maarten

38666dfd729eda487735c5238aa2e086
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Spijkenisse - vv Spijkenisse-voetballer Gerwin Lake behoort tot de selectie van Sint Maarten, dat in oktober twee wedstrijden speelt tegen Puerto Rico in het kader van de CONCACAF Nations League. Het team van bondscoach Piet de Jong speelt die partijen op vrijdag 11 oktober en maandag 14 oktober in Aruba.

De duels met Puerto Rico vormen voor Sint Maarten het tweede deel van een uit drie blokken bestaand Nations League-seizoen. In september ging dat voor The Soualigans, zoals de bijnaam van de nationale equipe luidt, van start met partijen tegen Aruba en Haïti. Met drie punten op de teller wacht nu een dubbele ontmoeting met Puerto Rico, dat tijdens de vorige interlandperiode ook tegen Aruba en Haïti speelde en aan die ontmoetingen ook drie punten overhield. Sint Maarten en Puerto Rico versloegen allebei Aruba, en moesten ook allebei hun meerdere erkennen in Haïti.

Tot de selectie van het nationale team van Sint Maarten behoren naast zestien spelers die op de Nederlandse velden actief zijn ook voetballers die hun wedstrijden spelen in Sint Maarten (Chandro Wilkin), de Verenigde Staten (Kael Richards en Thijmen Lansing), Curaçao (Quinton Christina), Zweden (Chovanie Amatkarijo), Engeland (Oliver Hobgood) en Moldavië (Ilounga Pata).

De twee ontmoetingen tussen Sint Maarten en Puerto Rico beginnen op respectievelijk vrijdag 11 oktober en maandag 14 oktober in Complejo Deportivo Guillermo Prospero Trinidad om 16.00 uur plaatselijke tijd. In Nederland is het dan 22.00 uur. Alle wedstrijden van het nationale team van Sint Maarten worden door CONCACAF live uitgezonden op YouTube, waar ze gratis te bekijken zijn.

Lees ook

Stockfoto kerncentrales

Tweede Maasvlakte niet langer in beeld als mogelijke locatie voor bouw van nieuwe kerncentrales

Regio – In een Kamerbrief van het kabinet van 19 juni staat dat de Tweede Maasvlakte niet langer in beeld is als mogelijke locatie voor de bouw van twee nieuwe kerncentrales. ‘Voor onze inwoners, ondernemers en de regio betekent dit dat er meer duidelijkheid komt over onze leefomgeving en de ruimtelijke toekomst van ons gebied’, zegt wethouder Igor Bal van de gemeente Voorne aan Zee na het horen van dit nieuws vanuit het kabinet.

20260622_114158

Nieuw coalitieakkoord gepresenteerd in Voorne aan Zee

Voorne aan Zee - De VVD, PRO Voorne, CDA, EVV, D66 en ONS Voorne hebben hun coalitieakkoord voor de bestuursperiode 2026-2030 gepresenteerd. Het akkoord draagt de titel ‘Samen verder bouwen aan Voorne aan Zee’ en is tot stand gekomen onder leiding van formateur Ton Roerig.

Thijmen

Atleten van Voorne Atletiek verbeteren clubrecord uit 1993 in Den Haag

Regio – Afgelopen zondag kwamen de U18- en U20-atleten van Voorne Atletiek in actie tijdens de derde competitiewedstrijd bij AV Sparta in het Zuidpark in Den Haag. De ploeg hield de energie er goed in ondanks een warme dag en een vol programma. Er werd zelfs een clubrecord uit 1993 verbroken door de atleten uit onze regio.

Avond Fietsvierdaagse Nissewaard

Toerclub Voorne-Putten organiseert 49e editie van de Avond Fietsvierdaagse

Nissewaard – Van maandag 22 juni tot en met donderdag 25 juni organiseert Toerclub Voorne-Putten een nieuwe editie van de Avond Fietsvierdaagse in Nissewaard. Deelnemers kunnen tijdens de 49e editie vier dagen lang op de fiets verschillende afstanden fietsen en ontdekken wat de regio Voorne-Putten allemaal te bieden heeft.

Stock_politie

Echtpaar opgelicht door man die zich voordeed als ING-medewerker

Spijkenisse – In het regionale opsporingsprogramma Bureau Rijnmond is aandacht besteed aan een zaak waarbij een echtpaar slachtoffer is geworden van een nepbankmedewerker.

Ed van der Hoek 1

Kunstwerkroute langs museum De Duinhuisjes

Rockanje – Op vrijdag 26, zaterdag 27 en zondag 28 juni is ook het openluchtmuseum aan de Duinstraat een aanbevelenswaardige stop langs de Kunstwerkroute. Het museum biedt dan van 11.00 uur tot 17.00 uur onderdak aan schilderijen van Esther Distelbrink en Ed van der Hoek.