Spijkernisse, Netherlands
Terug

Geslaagde editie Gluren bij de Buren in Nissewaard

bc86d26cb6f6e3030b29e5425dc0546c
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Spijkenisse - Gluren bij de Buren is een woonkamerfestival, waarbij woonkamers in een groot aantal steden dan worden omgetoverd tot een tijdelijk podium met een zeer intiem karakter.

Ook in Gemeente Nissewaard werd afgelopen zondagmiddag 2 februari in meerdere woonkamers de bank verschoven, werden er stoelen bijgezet en werd de tafel gevuld met koffie, thee en lekkere hapjes, en kon de voorstelling beginnen!

Je kon genieten van diverse optredens, van lokale talenten, tot singer-songwriters met een gouden strot, van theatermakers die verrasten, tot koren die je omver bliezen. Elke artiest speelde drie keer een optreden van 30 minuten.

De bezoekers die veel wilden zien, hadden zich goed voorbereid. De optredens waren namelijk verspreid over de stad en er zat erg weinig tijd tussen de optredens. Het was dus slim om vooraf een route uit te stippelen en misschien zelfs de huiskamers vast op te zoeken en dat hadden velen van hen gedaan.

Tijdens het festival waren de locaties te herkennen aan een bord. De voorstellingen waren gratis te bezoeken.

Videograaf Roel van Deursen was op twee locaties en filmde een viertal acts in Spijkenisse in Gemeente Nissewaard.

Lees ook

Avond Fietsvierdaagse Nissewaard

Toerclub Voorne-Putten organiseert 49e editie van de Avond Fietsvierdaagse

Nissewaard – Van maandag 22 juni tot en met donderdag 25 juni organiseert Toerclub Voorne-Putten een nieuwe editie van de Avond Fietsvierdaagse in Nissewaard. Deelnemers kunnen tijdens de 49e editie vier dagen lang op de fiets verschillende afstanden fietsen en ontdekken wat de regio Voorne-Putten allemaal te bieden heeft.

Stock_politie

Echtpaar opgelicht door man die zich voordeed als ING-medewerker

Spijkenisse – In het regionale opsporingsprogramma Bureau Rijnmond is aandacht besteed aan een zaak waarbij een echtpaar slachtoffer is geworden van een nepbankmedewerker.

Ed van der Hoek 1

Kunstwerkroute langs museum De Duinhuisjes

Rockanje – Op vrijdag 26, zaterdag 27 en zondag 28 juni is ook het openluchtmuseum aan de Duinstraat een aanbevelenswaardige stop langs de Kunstwerkroute. Het museum biedt dan van 11.00 uur tot 17.00 uur onderdak aan schilderijen van Esther Distelbrink en Ed van der Hoek.

Stock_Stadhuis_Nissewaard_Spijkenisse

Woning vier weken dicht na explosie in Spijkenisse

Spijkenisse – Burgemeester Cor Lamers van Nissewaard heeft de woning waar recent een explosie plaatsvond voor de duur van vier weken gesloten.

Veteranendag_Nissewaard (3)

Burgemeester Lamers bedankt veteranen: ‘We zien u en danken u’

Spijkenisse – In de hal van het gemeentehuis van Nissewaard heeft vrijdag de Nissewaardse Veteranendag plaatsgevonden. Veteranen uit de gemeente kwamen samen voor een bijeenkomst waarin waardering en erkenning centraal stonden.

Weer_Sandra Van Winden Scheer-Hellevoetsluis

Onweer levert spectaculaire foto's op uit de regio

Regio - Vrijdag trok een onweersgebied over onze regio. De dreigende luchten, bliksemflitsen en donkere wolken zorgden niet alleen voor indrukwekkende beelden, maar ook voor het afgelasten van verschillende evenementen.