Spijkernisse, Netherlands
Terug

Geslaagde editie Gluren bij de Buren in Nissewaard

bc86d26cb6f6e3030b29e5425dc0546c.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Spijkenisse - Gluren bij de Buren is een woonkamerfestival, waarbij woonkamers in een groot aantal steden dan worden omgetoverd tot een tijdelijk podium met een zeer intiem karakter.

Ook in Gemeente Nissewaard werd afgelopen zondagmiddag 2 februari in meerdere woonkamers de bank verschoven, werden er stoelen bijgezet en werd de tafel gevuld met koffie, thee en lekkere hapjes, en kon de voorstelling beginnen!

Je kon genieten van diverse optredens, van lokale talenten, tot singer-songwriters met een gouden strot, van theatermakers die verrasten, tot koren die je omver bliezen. Elke artiest speelde drie keer een optreden van 30 minuten.

De bezoekers die veel wilden zien, hadden zich goed voorbereid. De optredens waren namelijk verspreid over de stad en er zat erg weinig tijd tussen de optredens. Het was dus slim om vooraf een route uit te stippelen en misschien zelfs de huiskamers vast op te zoeken en dat hadden velen van hen gedaan.

Tijdens het festival waren de locaties te herkennen aan een bord. De voorstellingen waren gratis te bezoeken.

Videograaf Roel van Deursen was op twee locaties en filmde een viertal acts in Spijkenisse in Gemeente Nissewaard.

Lees ook

Schermafbeelding 2026-04-22 162520.jpg

Oranjevereniging Zuidland viert 90-jarig jubileum

Zuidland - Oranjevereniging Zuidland bestaat 90 jaar. Het bestuur organiseert jaarlijks meerdere activiteiten in het dorp, waaronder Koningsdag. Daarnaast brengt de vereniging jaarlijks een speciale Oranjekrant uit. Voorzitter Adriaan van der Pols was te gast bij LINQ Lunch.

7adf76c007b8448eefd017e1d86429be.jpg

Meer dan 4000 donaties voor Stichting Zuid-Hollands Landschap na verwoestende brand

Oostvoorne – Vorige maand vond een verwoestende brand plaats in een werkschuur van Stichting Zuid-Hollands Landschap aan de Hoflaan in Oostvoorne. De schade aan de werkschuur, waar werkmateriaal als gereedschap en machines in stonden, werd geschat op meer dan een half miljoen euro.

IMG_7897.JPG

RET verwijdert tijdelijk duivennetten bij metrostation Spijkenisse Centrum

Spijkenisse - De opgesloten duiven achter de netten van metrostation Spijkenisse Centrum blijven reizigers en passanten bezighouden. Afgelopen maandag moest de brandweer uitrukken om twee dieren van achter het net te bevrijden.

2a0366687c91181dc447348e7504bee7.png

Sterrenwacht Tweelingen viert 50-jarig bestaan: ‘Passie voor astronomie overbrengen op bezoekers’

Spijkenisse – Sterrenwacht Tweelingen uit Spijkenisse viert dit jaar het 50-jarig bestaan als actieve amateur astronomie vereniging. De vereniging uit onze regio wil zoveel mogelijk mensen kennis laten maken met de schoonheid van het heelal om ons heen. Het jubileum wordt daarom groots gevierd op zaterdag 25 april met diverse activiteiten als een planetenwandeling, een astro-markt en diverse knutselactiviteiten voor kinderen.

Stock_Boekenberg

Het is vandaag Wereld Boekendag

Regio - Wereld Boekendag is ieder jaar op 23 april een internationale dag. Sinds 1995 wordt tijdens Wereld Boekendag in meer dan 100 landen aandacht besteed aan het belang van boeken en lezen.

zwanen_voeren---LINQ_Media.png

Brood voeren bij zwanen ongewenst: dieren hebben rust nodig

Spijkenisse - Eerder werd een broedende zwaan lastiggevallen door jeugd. Daarom zijn er hekken geplaatst. Inmiddels worden de zwanen, uit goede bedoelingen, opnieuw gestoord door mensen die de dieren eten willen geven.