Spijkernisse, Netherlands
Terug

Geslaagde editie Gluren bij de Buren in Nissewaard

bc86d26cb6f6e3030b29e5425dc0546c
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Spijkenisse - Gluren bij de Buren is een woonkamerfestival, waarbij woonkamers in een groot aantal steden dan worden omgetoverd tot een tijdelijk podium met een zeer intiem karakter.

Ook in Gemeente Nissewaard werd afgelopen zondagmiddag 2 februari in meerdere woonkamers de bank verschoven, werden er stoelen bijgezet en werd de tafel gevuld met koffie, thee en lekkere hapjes, en kon de voorstelling beginnen!

Je kon genieten van diverse optredens, van lokale talenten, tot singer-songwriters met een gouden strot, van theatermakers die verrasten, tot koren die je omver bliezen. Elke artiest speelde drie keer een optreden van 30 minuten.

De bezoekers die veel wilden zien, hadden zich goed voorbereid. De optredens waren namelijk verspreid over de stad en er zat erg weinig tijd tussen de optredens. Het was dus slim om vooraf een route uit te stippelen en misschien zelfs de huiskamers vast op te zoeken en dat hadden velen van hen gedaan.

Tijdens het festival waren de locaties te herkennen aan een bord. De voorstellingen waren gratis te bezoeken.

Videograaf Roel van Deursen was op twee locaties en filmde een viertal acts in Spijkenisse in Gemeente Nissewaard.

Lees ook

oussamabekkaoui(Dick)

Nieuwenhoorn opent de competitie met ruime zege op Kruisland

Kruisland – De enige deelnemer in de eerste klasse bij het amateurvoetbal, deze competitie, Nieuwenhoorn startte haar reeks op haar oude speeldag zondag in het Brabantse Kruisland, waar de plaatselijke voetbaltrots de tegenstander was van de Hellevoeters. Het werd voor de ploeg van Oussamma Bekkaoui 1-5 (1-2).

politiee hellevoetsluis3

Politie controleert 6000 bestuurders in Brielle, Hoogvliet en Middelharnis

In de nacht van vrijdag op zaterdag ging het district Zuid-West van de Eenheid Rotterdam ‘op slot’. Op drie locaties tegelijk, in Brielle, Hoogvliet en Middelharnis, werd gecontroleerd op rijden onder invloed.

fransenkata32024

Gebroeders Fransen reizen opnieuw af voor WK Kata

Spijkenisse – De gebroeders Fransen zijn inmiddels niet meer van het wereldtoneel te denken met hun Kata judo. Komend weekend staan Youri en Micha Fransen voor de achtste keer in totaal op het WK in Sarajevo. De equipe van Nederland bestaat uit 14 koppels in diverse disciplines, een derde daarvan wordt geleverd door sportschool Chitari uit Spijkenisse.

Sport op Voorne-Putten radio

Loting van Voetbal Rijnmond cup live op Linq FM

De loting voor de nieuwe editie van de Trainingskampen.nl Cup vindt woensdagavond 23 september plaats in de studio van Linq Media. Vanaf 19.00 uur is de loting rechtstreeks te volgen via Linq FM.

andrelinger(peter)

Zes ploegen uit de vijfde klasse van start met de competitie

REGIO – De ploegen van ‘ons’ eiland Voorne Putten in de vijfde klasse, waar de meeste teams actief zijn, opende de competitie zaterdag met verschillende resultaten. Dit zijn de uitslagen van de zes deelnemers uit onze regio.

Bjorn Jeurissen (OHVV)

Geen enkele overwinning voor ploegen in de vierde klasse

REGIO – Vijf deelnemers van het eiland Voorne Putten kwamen zaterdag in actie voor hun eerste competitieduel. Opvallend genoeg wist geen van de ploegen haar partij te winnen. Een overzicht van wat de Eilandse clubs deden.