Spijkernisse, Netherlands
Terug

Geslaagde editie Gluren bij de Buren in Nissewaard

bc86d26cb6f6e3030b29e5425dc0546c
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Spijkenisse - Gluren bij de Buren is een woonkamerfestival, waarbij woonkamers in een groot aantal steden dan worden omgetoverd tot een tijdelijk podium met een zeer intiem karakter.

Ook in Gemeente Nissewaard werd afgelopen zondagmiddag 2 februari in meerdere woonkamers de bank verschoven, werden er stoelen bijgezet en werd de tafel gevuld met koffie, thee en lekkere hapjes, en kon de voorstelling beginnen!

Je kon genieten van diverse optredens, van lokale talenten, tot singer-songwriters met een gouden strot, van theatermakers die verrasten, tot koren die je omver bliezen. Elke artiest speelde drie keer een optreden van 30 minuten.

De bezoekers die veel wilden zien, hadden zich goed voorbereid. De optredens waren namelijk verspreid over de stad en er zat erg weinig tijd tussen de optredens. Het was dus slim om vooraf een route uit te stippelen en misschien zelfs de huiskamers vast op te zoeken en dat hadden velen van hen gedaan.

Tijdens het festival waren de locaties te herkennen aan een bord. De voorstellingen waren gratis te bezoeken.

Videograaf Roel van Deursen was op twee locaties en filmde een viertal acts in Spijkenisse in Gemeente Nissewaard.

Lees ook

DSC_1960

Auto belandt op zijn kop in sloot langs Westvoornseweg

Rockanje – Op de Westvoornseweg in Rockanje is zaterdagavond een personenauto van de weg geraakt en op zijn kop in een sloot terechtgekomen. Het ongeval gebeurde net na een rotonde.

gebroedersbredius

Wisselende resultaten in grootste bekergroep 3 voor vierde en vijfdeklassers

Winst was er voor onder andere Abbenbroek, OHVV, Rockanje en FC Vlotbrug. Verlies was er voor Hekelingen, SCO’63 en Zwartewaal. De meeste ploegen van Voorne Putten komen uit in groep 3 van de districtsbeker, een overzicht van de resultaten van zaterdag.

Ronard-Venekamp

OVV komt niet tot scoren, SC Botlek nipt onderuit tegen DHC

In Groep 2 zaterdag geen goede middag voor de ploegen van Voorne Putten. OVV kwam in actie bij de reserves van FC ’s-Gravenzande, SC Botlek ontving DHC. Beide ploegen kwamen niet tot winst.

DSC_1906

Vrachtwagen gekanteld op de Maasvlakte

Maasvlakte Rotterdam – Op de Dardanellenstraat op de Maasvlakte is zaterdagavond een vrachtwagen gekanteld. Daarbij is een grote hoeveelheid diesel op het wegdek terechtgekomen.

Tom den Boer

Ploegen in groep 1 houden zicht op volgende ronde districtsbeker

In Groep 1 van de districtsbeker, met alle eerste en tweedeklassers van Voorne Putten blijven de ploegen nog zicht houden op de volgende ronde van het toernooi. Zaterdag werd voor Nieuwenhoorn, Brielle, Hellevoetsluis en Zuidland de tweede ronde van de poulefase afgewerkt.

WhatsApp Image 2026-09-05 at 12.50.47

Eerste editie Cultuurfestival Nissewaard in volle gang

Spijkenisse – Met een drukbezocht Uitplein, dansoptredens en een officieel openingsmoment is zaterdagmiddag de eerste editie van het Cultuurfestival Nissewaard van start gegaan. Wethouder Jeroen Postma knipte rond 12.00 uur het lint door en gaf daarmee het startsein voor het festival. Tot 17.00 uur zijn op het Uitplein en in NIS optredens, workshops, presentaties en kunst te vinden.