Spijkernisse, Netherlands
Terug

Getuigen gezocht voor diverse brandstichtingen

81bf9bbd20765b7cff8ceddb001f4865.jpg
Marvin Don |  | Aangepast op
Spijkenisse - De brandweerlieden wisten de brand snel te blussen en de accu los te halen.

Op zondagavond 17 juni rond 23:00 uur brak er brand uit in een auto op een parkeerplaats bij een flat aan de Andries van Bronckhorstlaan.

Bij aankomst van de brandweer sloegen de vlammen al onder de motorkap vandaan, maar de brandweerlieden wisten de brand snel te blussen en de accu los te halen. Op maandag zal de Forensische Opsporing onderzoek doen naar de oorzaak van de brand.

In de nacht van vrijdag op zaterdag was het ook al raak in de omgeving van de Lavasdonk, waar bewoners wakker schrokken van een harde knal en ontdekten dat er een auto in brand stond.

De politie Nissewaard laat op hun Facebook-pagina weten dat ze getuigen zoeken voor de brandstichting aan de Andries van Bronckhorstlaan. Ook zoekt de politie getuigen voor de brand/explosie aan de Lavasdonk van de nacht vrijdag op zaterdag. Dit kan via 0900-8844 of anoniem via 0800-0700.

Lees ook

Nest_Hoornaar---Jan_Pluim.jpg

Elke gevangen koningin voorkomt mogelijk nieuw hoornaarnest

Regio - In maart werd in Abbenbroek, tegenover het Dorpshuis, de eerste val tegen de Aziatische hoornaar opgehangen. Dat was een van de 75 vallen die in Nissewaard zijn geplaatst. De val hangt op een hoogte van ongeveer 1,5 meter. Het is belangrijk dat op plekken waar eerder nesten zaten, nu vallen hangen.

IMG_8138.JPG

Koningsdag in de regio

Regio- Het is gezellig druk op straat tijdens Koningsdag in de regio. Het weer zit ook er mee tijdens de verjaardag van de Koning. De maximumtemperatuur komt uit op 17 graden, lokaal misschien wel 18 graden. Er staat weinig wind en het is bewolkt. Zo nu en dan breekt de zon door.

brielle---Dick _ vd Meer.jpg

Titelstrijd blijft spannend na gelijkspel Brielle

Twee of drie speelrondes zijn nog te gaan en in de tweede klasse D weet alleen het Zwijndrechtse VVGZ waar het aan toe is en dat is dat zij volgend seizoen wederom in de tweede klasse mogen uitkomen. De bewoners van Sportpark De Noord kunnen niet meer degraderen of promoveren en kunnen freewheelend het seizoen afmaken.

IMG_0781-2.jpg

Festival op skatebaan SPUG goed bezocht

Skatepark SPUG in Hellevoetsluis stond een dag lang in het teken van urban sports, muziek en creatieve workshops. Tijdens het evenement SPUG Lentewielen Skate Jam, georganiseerd door Rollervoetsluis in samenwerking met Stichting Skatepark SPUG, maakten tussen de 300 en 400 bezoekers kennis met skate-, step- en urban sportcultuur.

Blauwalg

Blauwalg in de Bernisse

In de Bernisse is blauwalg gesignaleerd. Dat meldt Gemeente Nissewaard op de Facebookpagina. Blauwalgen kunnen gezondheidsklachten veroorzaken, als huid- en oogirritatie, maag- en darmklachten en benauwdheid en koorts. Het is daarom belangrijk om op de hoogte te zijn van de geldende waterkwaliteit.

20260425-JB1_2231.jpeg

Gewonde bij gebouwbrand Lenteakker Spijkenisse

Op de Lenteakker in Spijkenisse heeft zaterdagavond 25 april brand gewoed op de eerste etage van een flat met drie verdiepingen. Wat de oorzaak van de brand was is nog onbekend. Een persoon is met de ambulance overgebracht naar het ziekenhuis na het inademen van rook.